PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31864}

Piękny umysł

A Beautiful Mind
8,3 504 121
ocen
8,3 10 1 504121
7,2 36
ocen krytyków
Piękny umysł
powrót do forum filmu Piękny umysł

jestem poruszony wzruszony film wzbudzil we mnie wile emocji, historia prawdziwa niosaca piekne uniwersalne przeslanie....

ocenił(a) film na 9
tttomekkk

Film, który najlepiej ujął chorobę psychiczną z wszystkich filmów jakie widziałam... Takie choroby są straszne i nikomu ich nie życze. Wymagają o wiele więcej zrozumienia, dobrego serca i współczucia niż urazy fizyczne, typu złamany obojczyk, który widać. Tego nie widać, a ogrom i tylko że akurat TYCH chorób nikt nie widzi... A jak o niej usłyszą to jak reagują?... Spotykam się z hasłami zdrowych ludzi typu "jestes chory", "idź do psychiatryka" nie wiem czy ci ludzie w ogole są świadomi tego co wygadują.. Ile bólu, ludzkich łez i strachu zostało przez to niepotrzebnie wylanych. Nie chodzi mi tylko o bliskich takich ludzi, także o samych, których ten koszmar spotkał, których to wina nie jest... Mam szansę, że to się kiedyś zmieni i ludzie w końcu zamiast patrzeć na takich ludzi jak na wariatów zobaczą w tych ludziach także coś innego. To że też są ludźmi, że też mają marzenia, miłość, nadzieje,

bo każde ludzkie życie jest bardzo cenne.
http://pl.youtube.com/watch?v=AkXPw_lorew

ocenił(a) film na 9
joanne_4

Przepraszam za początek, coś mi się skopiowało nie tak zdanie stało się trochę bez sensu ^^' Prosiłam o usunięcie tego komentarza, no ale zostawili więc jest :)

tttomekkk

mam słabość do tego filmu, bo jak akurat go puścili bo nie czytałam w gazecie o czym jest i tak sobie myślałam, o film z Russelem to obejrze, o jakimś matematyku, co musi rozwiązać jakąś zawiłą historię,myślałam,a taki średni, do chwili kiedy się zorientowałam, że to schizofrenia a nie jawa, że ten jego przyjaciel nie istnieje i aż mną wstrząsneło i tak odlądałam już zamurowana do 1.45, polecam!

tttomekkk

sorry za te literówki w tekście zdarza się

tttomekkk

Jeden z niewielu "ambitnych" (jak ja je nazywam) filmów, które mi się podobały. I to bardzo mi się podobał. W pewnym momencie zaczęłam się zastanawiać, czy wszystko co ja widzę, jest prawdziwe. Naprawdę warty obejrzenia!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones