PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=705627}
5,7 33 054
oceny
5,7 10 1 33054
4,0 8
ocen krytyków
Piła: Dziedzictwo
powrót do forum filmu Piła: Dziedzictwo

Nie pokazali marka hoffmana. Ale pokazali niezly spin off z Johnem orygynalnym jigamsawem.

Film mi sie naprawde podobal. Porownujac do ostatniej czesci ten film jest (jak dla mnie) naprawde dobry. Nie zaluje wydanych pieniedzy na ten film warty obejrzenia! :)

użytkownik usunięty
Paulvangoogh

Costas Mandylor w jednym z wywiadu twierdził, że nie jest już zainteresowany grą w Pile, więc może dlatego.

ocenił(a) film na 8

To niech teraz żałuje bo ósemka nieźle wyszła:P Ciekawe czy jakieś cameo ze wześniejszych ktoś zauważył ?

ocenił(a) film na 7
GalaQXus

Dopatrywałem się przez cały film i niestety nic nie zauważyłem. Chyba jedyne co, to trzeba by było przejrzeć obsadę z poprzednich filmów i obecnego i zobaczyć co poza Johnem się pokrywa.

ocenił(a) film na 5
Paulvangoogh

A wspomnieli co się stało z Hoffmanem czy zupełna cisza?

ocenił(a) film na 3
egzistenz

Nie,jest tylko wzmianka o żonie Johna.

ocenił(a) film na 5
Paulvangoogh

Nie ma w ogole kontynuacji wątków z końcówki Piły 3D. Szkoda....

sychy

Ale na jaką kontynuację liczyłeś? Wszystko zostało zamknięte - Gordon miał tylko ukarać Hoffmana jakby ten przekroczyły uprawnienia. Kulawy doktor wykonał zadanie, szalony detektyw skończył marnie.
Koniec wątku:)

ocenił(a) film na 7
Gats_2

No ale wychodzi na to, że obecnie mamy dwóch doktorków-naśladowców, więc można by było to pociągnąć w tej części, zamiast ot tak wciskać nowego "ucznia" ;)
Tak czy siak - jako fan Piły nie jestem zawiedziony tą częścią.

ocenił(a) film na 8
Paulvangoogh

Ja z kolei liczyłem na pojawienie się doktora Gordona... a tu klops. Ale film bdb, ciekawe jak zawsze zakończenie, takie coś z cyklu..' nie chcę mrugać żeby nie przegapić szczególiku..'.. Naprawde trzeba sie niezle skoncentrowac zeby nie zgubić pionty... Moim zdaniem producenci sie spisali.

xxadrianxx

A ja czuję sie oszukany. Myślałem że Jigsaw naprawdę wróci, a tu jakaś retrospekcja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones