PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=382525}

Piła IV

Saw IV
6,0 64 009
ocen
6,0 10 1 64009
3,8 9
ocen krytyków
Piła IV
powrót do forum filmu Piła IV

Dzisiaj na tvp 1 i na pulsie 5 minut później.
Pierwszy raz takie coś widzę.

ujti

obejrzyj na kinomaniaku. nie bedziesz musial czekac do polnocy :)

ocenił(a) film na 8
ujti

w gazecie pisze że na TVP 1 jest Piła VI :)

ujti

Wygląda na to, że niektóre programy TV (np. tv.wp.pl) popełniły czeski błąd :-). "Piła IV" leci o 23:55 na TV Puls, natomiast na TVP 1 o 23:50 będzie "Piła VI". A wszystko dlatego, że tacje telewizyjne rywalizują o widza...

ujti

Faktycznie dziwna sprawa ja też mam w tele tygodniu napisane, że na TVP 1 będzie leciała 6
część piły a leciała trzecia ta sama która na TV Pulsie i ciekawe jest również to, że piła na TVP 1
skończyła się szybciej niż na TV Pulsie a zaczynały się praktycznie o tej samej godzinie. Szkoda, że
nie miałam czasu zobaczyć czy faktycznie leciały te same części piły na obu kanałach.

Majeczka10

wiem, że już po ptokach, jak to się mówi, ale co w tym dziwnego, że na TVP 1 skończyła się szybciej? Przecież tam nie ma reklam a na Pulsie są, stąd różnica w czasie. Dlatego polecałabym TVP 1, chyba, że lubisz sobie zrobić przerwy w oglądaniu filmu, np. na kawę, nowy popcorn czy siku ;) Ja czasem lubię takie przerwy bo te seriale są zbyt straszne jak dla mnie.

lia_13

Tak, tak wiem że na TVP 1 nie ma reklam ale film skończył się chyba około 40 minut wcześniej, więc to raczej nie przez reklamy.

Majeczka10

Ależ oczywiście, że przez reklamy. W czasie półtorejgodzinnego filmu reklamy są nadane nawet 5 razy, po 7-10 minut. Daje to właśnie wspomniane przez Ciebie 40 minut. Sugerujesz, że na Pulsie jakaś pełniejsza wersja reżyserska leciała? W przypadku filmów typu Włądca Pierścieni, który trwa 3 godziny robi się jeszcze weselej, bo reklamy potrafią trwać naet do półtorej godziny (np. reklama, zwaistuny, znowu reklama co trwa i 15-20 minut).

lia_13

Wiem jak przedstawia się sytuacja z reklamami, wiem również ile zazwyczaj jest ich na tv pulsie i ile trwają ok. 10 minut może trochę dłużej. Na prawdę bardzo często patrze na filmy na tym programie szczególnie na horrory które zawsze lecą w piątki więc zapewne film na TVP 1 nie zakończył się wcześniej ze względu na brak reklam.

Majeczka10

zatem dlaczego zakończył się wcześniej?

lia_13

Myślę, że dlatego, że były to dwie inne części mimo, że pisało, że te same.

Majeczka10

aaa to przepraszam ;)

ujti

Piła 4 ponownie leciała wczoraj na tv pulsie, te stacje chyba oszalały ciągle puszczają to samo trochę to irytujące...

ujti

najciekawsze ze żadna z tych stacji a ni razu nie pokazała pierwszej części :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones