PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=297047}

Piątek 13-go

Friday the 13th
5,5 42 648
ocen
5,5 10 1 42648
4,1 8
ocen krytyków
Piątek 13 go
powrót do forum filmu Piątek 13-go

Cycki, krew, cycki, krew, cycki, krew, cycki, krew... Szajs do zarobienia pieniędzy na studentach i
licealistach, którzy chcą zobaczyć flaki i seks.

Ponadto: nielogiczne poczynania bohaterów, debilne dialogi, Jason jako ćwierćmózg, pieprzenie
werbalne i cielesne zajmujące 90% filmu, a 10% to szorowanie po dnie. Jeden z najgorszych
scenariuszy, jakie zobaczyłem w formie filmu.

ocenił(a) film na 4
Hombrini

Po czesci sie z toba zgodze.
Niestety z pierwszym akapitem nie trafiles, bo to by czynilo ten film fajnym, a taki niestety nie jest.

ocenił(a) film na 5
Hombrini

To chyba mało slasherów oglądałeś. Ja też nie przepadałem za tym gatunkiem do puki nie zobaczyłem Krzyku, który jest bardziej pastiszem innych slasherów.

Hombrini

A kiedy Jason nie był ćwierćmózgiem? :O

Hombrini

Jak nie masz bladego pojecia na temat tego filmu to sie nie wypowiadaj idioto.

Jason voorhees to zdeformowany czlowiek, poczytaj jego historie zanim cokolwiek napiszesz cwierk mozgowcu.

W filmach z jasonem o to chodzi zeby zabijal, filmy te maja pokazywac brutalne zabojstwa jasona i to wszystko. A fabula to tylko dodatek. A jak ci cycki przeszkadzaja to wyjazd do mnichow

ocenił(a) film na 4
Zuzmati

Patrzę, że każdego post cię swędzi

ocenił(a) film na 8
Hombrini

,,Jason jako ćwierćmózg" - rozumiem, że przez kilkanaście wcześniejszych filmów umknęło Ci, że był trochę opóźniony w rozwoju?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones