PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31237}

Piątek trzynastego VI: Jason żyje

Jason Lives: Friday the 13th Part VI
6,2 7 131
ocen
6,2 10 1 7131
Piątek trzynastego VI: Jason żyje
powrót do forum filmu Piątek trzynastego VI: Jason żyje

Dla mnie jest to numero uno jeżeli chodzi o Jasona.Dobry klimat,Jason w świetnej formie i
ta część miało to coś>>Scena jak typ dostaje centralnie w łeb w przyczepie mistrz....

ocenił(a) film na 4
cebul_297

W dobrej formie to Jason był w części trzeciej,tutaj dostaliśmy gnijącego zombiaka ktorego ni cholery nie idzie nawet zranić.

Taka zmiana nie wyszła serii na dobre,aura tajemniczości otaczająca postac Jasona zgineła bezpowrotnie.

ocenił(a) film na 9
Psycho_Daddy

Wiesz każdy ma swoje gusta.Ja postawiłem na tą część bo dla mnie miała to coś.Sceny mordów są lepiej zrobione niż w poprzednich.Fakt Jason od tej pory był chodzącym zombiakiem,który istnieje tylko po to by zabijać ale czy w Jasonie nie było już wcześniej czegoś nadprzyrodzonego ? w 3 części dostał w łeb siekierą a w 4 pozbierał się jakoś..?!Także mi np. nie przeszkadza pomysł z żywym trupem.

ocenił(a) film na 8
Psycho_Daddy

Klimat jest tutaj inny niż w częściach 1-4 (no i trochę 5). Jest bardziej typowy dla horrorów drugiej połowy lat 80-tych. Dla mnie jest inny (nie gorszy) niż klimat w pierwszych piątkach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones