PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34623}

Piątek trzynastego VII: Nowa krew

Friday the 13th Part VII: The New Blood
5,6 6 318
ocen
5,6 10 1 6318
Piątek trzynastego VII: Nowa krew
powrót do forum filmu Piątek trzynastego VII: Nowa krew

Najleepszy.

ocenił(a) film na 8

Najlepsza część.

Berith7777

Potwierdzam. Jason WIELGACHNY! Hodder najlepszym Jasonem!

ocenił(a) film na 8
impaler1

"Hodder najlepszym Jasonem!"Zdecydowanie.

ocenił(a) film na 4
Berith7777

Mi się najmniej podobała :P Bynajmniej nie ze względu na Jasona. Nie podoba mi się wątek z telekinezą i końcówka też słaba.

ocenił(a) film na 5
jestemsen

A ja uważam ''Nową krew'' jako średniaka serii.Te całe telekinezy jakieś psycho zdolności itp.... drażniło mnie to strasznie. Ta część powinna się nazywać ''Jason versus Tina'' 5/10

ocenił(a) film na 4
Berith7777

najgorsza...

ocenił(a) film na 5
piomaster

Ja także uważam VII za najgorszą część serii.

ocenił(a) film na 5
holstensa

5 jest jednak słabsza. A za najgorszą część cyklu uważam 9.

ocenił(a) film na 6
Berith7777

ja też uważam, że jest kiepska. Chyba te zdolności telekinezy laski osłabiają film.

ocenił(a) film na 5
Berith7777

Chyba żartujesz.

ocenił(a) film na 8
ocenił(a) film na 8
Heatseeker

Jako fan horrorów-którym równiez jestem od dziecka,może powiedziałbyś(napisał),który wizerunek Jasona najbardziej podobał sie tobie,a dopiero pózniej krytykował mój punkt widzenia...

ocenił(a) film na 5
Berith7777

Moja powyższa wypowiedź odnosiła się wyłącznie do filmu, a nie do wizerunku Jasona. Uważam 7 za najsłabszą część cyklu - nie licząc absurdalnej 9 - z wielu powodów. Choćby kompletnego braku klimatu poprzednich części, ogromnej wtórności i kompletnie nijakich postaci występujących w tej części. Po bardzo dobrej części 6 siódemka była dla mnie ogromnym rozczarowaniem. Film jest zrobiony byle jak, a scenariusz... szkoda gadać (a raczej pisać). Dla mnie wszelkie porównania tej część do poprzednich - z wyjątkiem równie przeciętnej 5 - są po prostu nie do przyjęcia.
A co do wizerunku samego Jasona, to najbardziej podobał mi się w części 3,4 i 6. W dwójce chyba dopiero dojrzewał:)
Wiem że Kane Hodder przez wielu uważany jest za najlepszego odtwórcę roli Jasona. Jak dla mnie wynika to z faktu że po prostu najwięcej razy się w nią wcielał. Ja nie widzę w "jego" Jasonie nic nadzwyczajnego. Zagrał poprawnie i tyle. I na pewno nie pomógł mu fakt że te części w których wystąpił są jedynie bladym odbiciem poprzednich.

ocenił(a) film na 8
Heatseeker

Ok-dzieki za raczej wyczerpujaca odpowiedz;)Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
Berith7777

Najlepsze - 3 ,4, 6 i 7.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones