PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=144}

Piąty element

The Fifth Element
7,4 308 429
ocen
7,4 10 1 308429
6,6 24
oceny krytyków
Piąty element
powrót do forum filmu Piąty element

Ale on dał czadu! Każde spojrzenie, emocje, coś niesamowitego

ocenił(a) film na 8
Macho_mucho

Jasne! Tucker był w tym filmie nr 1!

ocenił(a) film na 8
makarow

Dla mnie niesamowita była jego energia w tej roli, ekspresyjność

Macho_mucho

Mnie z kolei wkurzała najbardziej ta postać, czyli kobieta w sukience. Która w filmie była nie wiadomo po co - nie miała żadnej roli w fabule. Faworytem dla mnie jest Gary Oldman. Prezydent ze swoim "masz 20 sekund" był też fajny. No i szkoda, że matka Korbena się nie pojawia na końcu.

ocenił(a) film na 8
Anna_Sandstorm

Ale wiesz, tu chodzi o grę - jasne że był wkurzający, ale to o to chodziło, taki miał być. Tucker zagrał to z niesamowitą energią i polotem, musiał dać z siebie dużo więcej niż Gary

ocenił(a) film na 7
Macho_mucho

A ja właśnie przez tego irytującego Tuckera obnizylem punktację o co najmniej 1 punkt. Bardzo nie lubię tego aktorzyny a do tego sama rola kompletnie nie pasuje do charakteru tego filmu.

ocenił(a) film na 6
tomash74

Mam podobne zdanie.

ocenił(a) film na 8
tomash74

Można kogoś nie lubić, może ktoś kogoś drażnić, ale nie można pisać "aktorzyna", skoro gość tam ZAGRAŁ!. nie stał i nie parzył w ścianę przez 5 minut, żeby dostać nagrodę krytyków kochających nudne gnioty, w których nic się nie dzieje tylko ruszał się, grał twarzą, głosem, mimiką. Trochę szacunku dla innych

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones