PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=746820}

Pięćdziesiąt twarzy Blacka

Fifty Shades of Black
3,8 24 583
oceny
3,8 10 1 24583
1,7 3
oceny krytyków
Pięćdziesiąt twarzy Blacka
powrót do forum filmu Pięćdziesiąt twarzy Blacka

Czy będzie w kinach ? bo coś w repertuarze nie widzę

ocenił(a) film na 7
dariaaa29

Dołączam się do pytania, w szczecińskim heliosie nic w repertuarze na ten temat nie widziałem, a multikino wciąż nie udostępniło nawet repertuaru na ten weekend. Jest też taka sprawa, że jeśli chodzi o multikino to widziałem plakat zapowiadający ten film, więc liczę, że będzie.

ocenił(a) film na 8
macko40

W Nowy Sączu w Heliosie też nie ma :( W jakich kinach ma być grany?

ocenił(a) film na 8
joker_mroczny_rycerz

No chyba sobie w kulki lecą! Przepatrzyłem repertuar w Krakowie w Cinema City i Multikinie też nie grają!

ocenił(a) film na 8
joker_mroczny_rycerz

A jednak sukinsyny przenieśli premierę filmu w Polsce! Czyli obawiam się że jednak wydadzą ją u nas tylko na DVD.

joker_mroczny_rycerz

Nowy Soncz ? Zastanawiam się nad zamieszkaniem tam

ocenił(a) film na 10
karbaro

@karbaro Nie mam pojęcia czy to ironia, sarkazm czy nie, i czy kogokolwiek obchodzi co piszę, ale też mieszkam w Sączu. :v

ocenił(a) film na 2
joker_mroczny_rycerz

ooo ... Pan z Nowego Sącza . A jednak jest nas więcej niż Ja sam . A co do filmu to - nie bedzie w kinie to bedzie ... wiadomo gdzie . Najważniejsze by była wódka i sledzie .

dariaaa29

W Cinema City nie ma,bo dystrybutor dał za mało kopii filmu,przez to Cinema City nie może go puścić :(

Milka124

a tak chciałam iść na film :(

ocenił(a) film na 5
dariaaa29

W Polsce premiera jest 01.04.2016

Madzialena1989

No to trochę średnio :/

Madzialena1989

nagle zmienili.....

ocenił(a) film na 5
dariaaa29

Byłem w Cinema City na przedpremierze 25.01 w Warszawie jeszcze jak oficjalna premiera byla ustawiona na 29/30.01. Film ogólnie denny poza kilkoma smiesznymi scenami. Pomysł na film fajny. Jednak za dużo było debilizmów. 5/10 za te kilka scen

scary_crow

Po twoim zdjęciu profilowym widać że warto znać twoje zdanie

ocenił(a) film na 2
karbaro

No raczej ma rację. 3.3/10 średnia na IMDB pozwala sądzić, że to gniot jakich wiele. Pewnie cały humor tego filmu opiera się na penisach, jak to Ameryka. Te komedie amerykańskie dzisiaj wcale nie śmieszą, wręcz obrzydzają.

DaveDovah1993

Zależy kogo , ludzie mają różne poczucia humoru jak ktoś nie lubi sprośnego to po co marnuje czas na coś takiego ?

ocenił(a) film na 2
karbaro

Sens w tym, że nie ma wyboru, tylko sprośny humor rządzi teraz w komediach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones