PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655761}

Pięćdziesiąt twarzy Greya

Fifty Shades of Grey
4,5 191 175
ocen
4,5 10 1 191175
2,8 29
ocen krytyków
Pięćdziesiąt twarzy Greya
powrót do forum filmu Pięćdziesiąt twarzy Greya

Czytałam już książki i główni aktorzy (ani ona ani on) moim zdaniem ZUPEŁNIE nie pasują do tych ról...Rozczarowanie

ocenił(a) film na 10
parke

Też czytałam książkę i mi również nie odpowiada ta 'obsada'. Inaczej sobie wyobrażałam postacie z książki, a ci aktorzy którzy maja grać jako te postacie wcale nie są podobne do tych z książki. No ale zobaczymy co z tego wyjdzie :)

parke

Wiecie co mi też oni nie pasują ale niestety nie mamy nic do gadania w tym temacie. Zastanawiam się jeszcze nad panią Robinson liczę na to ze wezmą jedna aktorkę ale i tak będzie to tylko decyzja reżyserki i produkcji. Pozdrawiam

parke

Szczerze mówiąc, każdy aktor, który miałby zagrać rolę Grey'a będzie zjechany przez fanki tej trylogii. Nikt nie będzie dość dobry, dość przystojny, aby udźwignąć ciężar tej roli, generalnie jakoś się odnaleźć..

ocenił(a) film na 2
parke

wg mnie najlepsza do roli Anastasii byłaby Alexis Bledel :)

Kunegunda_Koza

no nie wiem... https://31.media.tumblr.com/4f3922363e99e9aa76b594909c8ac747/tumblr_inline_n3kmd d4L1t1ribbkq.png

ocenił(a) film na 4
polina0

do roli Greya to najlepiej mi pasuje Christian Bale - ale niestety on już jest za stary.....

A_1

Rzeczywiście, Bale pasowałby do tej roli. Ale jakoś pierwsze skojarzenie to 'American psycho' hehe :)

ocenił(a) film na 9
Nouvelle

Rita Ora jako Mia? phi.

ocenił(a) film na 4
A_1

Bale to stary dziad i drewniany aktor.

ocenił(a) film na 10
oj tam oj tam

Na pierwszy rzut oka jak popatrzyłam na obsadę głównych ról to się załamałam ponieważ całkiem inaczej sobie ich wyobrażałam. Ale patrząc później na rożne zdjęcia, jak się zmienili doszłam do wniosku ze może coś z nich będzie :)

parke

a mi się podoba:)

parke

co racja to racja , Grey by jeszcze uszedł ale Anastazja wygląda staro jak na studentke , poczekamy na wyniki

ocenił(a) film na 4
GumyBear

a co wy na to:
http://www.eska.pl/cinema/news/32234/50_twarzy_greya_-_trailer_zobacz_najlepsze_ zwiastuny_zrobione_przez_fanow_video

ocenił(a) film na 7
parke

Też czytałam książkę i to 2 razy wszystkie części i moim zdaniem też ani ona ani on nie pasują do odtwórców głównych ról Christiana i Anastasi. Moim zdaniem powinni zmienić aktorów jak najszybciej.

ocenił(a) film na 4
nastusia556

A moim zdaniem to ludziom się w głowach od nadmiaru internetów poprzewracało. Każdy uważa, że na podstawie kilku zdjęć i filmików z neta jest w stanie określić czy ktoś się do filmu nadaje lepiej niż jego twórcy, którzy siedzą od lat w branży filmowej. Przecież najważniejsza jest tu gra aktorska, a nie twarz. Ale nieeee, lepiej żeby to zagrał Christian "Zero Sexapilu" Bale i Alexis "Jedna Mina" Bledel, dwójka wybitnie drewnianych aktorów. Nooo ale przynajmniej będą podobni, a motłoch zadowolony. Racja.

ocenił(a) film na 6
oj tam oj tam

Haha zgadzam sie w 100%%% :-D

ocenił(a) film na 1
oj tam oj tam

Skąd wam w ogóle przyszło do głowy że Bale miałby w tym zagrać?/ Po pierwsze, za stary do roli po drugie za drogi, po trzecie, on w takich copach nie występuje.

ocenił(a) film na 7
WhiteDemon

Źle przeczytałeś wypowiedz ojtamojtam. Nie wyczułeś ironii.

ocenił(a) film na 1
belandia

To chyba Ty nie zrozumiałaś. Dobrze widzę że ona ma jakieś sapy do aktorstwa Bale'a. Ale ja nie o tym mówiłAM.

ocenił(a) film na 7
WhiteDemon

Moim zdaniem chodziło o to, że wszyscy chcieliby aby role we wszystkich filmach grali SZABLONOWI aktorzy a nie jacyś nie znani. I nie napisala ona ze w tym filmie miał zagrać Christian Bale. To była ironie(jeśli wiesz co to wgl znaczy).

ocenił(a) film na 1
belandia

Nie sądzę. Tyle że pożądani byli Alexis i Bomer a nie Bale. Nie wiem co ironie. Nowa odmiana tulipana?

ocenił(a) film na 7
WhiteDemon

Dla Ciebie porządni są tylko dwoje aktorów? Nie wiadomo jak zagra Dornan. I myśle że nikt nie powinien mowic ze on jest zlym aktorem do tej roli. Bo niek nie jest jasnowidzem i tego nie wiem. Może powinni dać jeszcze PORZĄDNIEJSZYCH aktorów. Może najlepiej jakby Greya zagrał DiCaprio albo Deep(ktorzy komlpetnie nie pasuja), ale przeciez oni tacy porzadni i tyle nagrod maja na swoim koncie. Masz klapki na oczach. Wiekszosc ludzi ma... W kilku filmach może nie byl rewelacyjny ale może akurat w tym będzie...

ocenił(a) film na 7
belandia

Nie chce mi się kontynuować tej konwersacji. Przykre że ludzie są tacy szablonowi. Miło się rozmawiało.

ocenił(a) film na 1
belandia

Mi też się nie chce zwłaszcza że nie sądzę żeby ci się miło rozmawiało^^. Tym bardziej że najwyraźniej się nie rozumiemy, ja piszę o czymś kompletnie innym niż tobie się wydaje, nie ma to sensu.

ocenił(a) film na 1
belandia

POŻĄDANI piszę, nie - porządni. i to nie przeze mnie, wg mnie zarówno Bledel jak i Bomer to totalne drewna. Ale mnóstwo fanów porobiło fan'mady na których połączyli tą parkę "w akcji" i że koniecznie oni muszą zagrać w Greyu.
Akurat Depp od paru lat do niczego się nie nadaje jak tylko do żałosnego powielania swojej roli znanej jako Jack Sparrow^^. I co ty mi tu wmawiasz, jakie klapki?

ocenił(a) film na 7
WhiteDemon

PORZĄDNI dla Twojej wiadomości. Depp byl tylko IRONICZNYM przykładem. Faktycznie się nie rozumiemy.

ocenił(a) film na 6
parke

Dokładnie... Jamie Dornan jest przystojny i w ogóle, ale Grey powinien mieć w sobie "to coś" czego on niestety nie ma... A Anastasia powinna przynajmniej wyglądać młodziej...

ocenił(a) film na 1
Blawatka98

Oj tam, z niej jeszcze mogą zrobić Lolitkę^^. A Dornan, no dość przystojny, ale mam wątpliwości czy utrzyma aurę sexapilu na odpowiednim poziomie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones