PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655761}

Pięćdziesiąt twarzy Greya

Fifty Shades of Grey
4,5 191 236
ocen
4,5 10 1 191236
2,8 29
ocen krytyków
Pięćdziesiąt twarzy Greya
powrót do forum filmu Pięćdziesiąt twarzy Greya

Oglądając zdjęcia do filmu stwierdzam że nie wszystko będzie tak jak w książce np garbus Any w książce jest koloru kanarkowego (żółtego) natomiast w filmie będzie niebieski to już przesada przecież łatwo jest znaleźć żółtego garbusa albo zmienić jego kolor. Ciekawe ile jeszcze będzie rzeczy innych niż w książce...

ocenił(a) film na 5
diana87

Przeciez to tylko samochod.... lepiej zeby sie skupili na wazniejszych aspektach niz kolor samochodu....

kasiag79

Ja mam nadzieje ze beda bazowac na książce chociaz sądząc po filmikach ktore sa w internecie zdaje sie byc inaczej...

ocenił(a) film na 4
madzio0o

Ona jest brunetką w książce, a tu widzę blondynka.....

użytkownik usunięty
kasiula9

ta aktorka jest blondynka, ale w filmie ma byc brunetka

ocenił(a) film na 5
madzio0o

No najlepiej by bylo zeby zrobili tak jak w ksiazce, ale akurat inny kolor samochodu mi nie przeszkadza :D sa filmiki z planu czy robione przez fanow???

kasiag79

filmy były dodawane do wątku "newsy z planu".

polina0

Ja w książce nigdzie nie widzialam sceny w ktorej Christian biegnie z kartka od Any... (po tym jak go zostawila)
A moze to zmyłka... :)

ocenił(a) film na 10
diana87

Przecież jest filmik z momentu, gdzie Ana miała śliwkową sukienkę i grey ją odprowadzał i garbus nie był niebieski. Był taki beżowy. A co do włosów - Dakota ogólnie jest blondynką, ale na potrzeby filmu przecież się zafarbowała i jest szatynką. Co do sceny, w której on biegnie z karteczką - nie było jej w filmie, ale E.L. James pisała bodajże na twitterze, że własnie będzie dodatkowo taka scena, żebyśmy mogli zobaczyć jak grey to przeżył, bo w książce tego po prostu nie było.

Joanne07

@Joanne07dzięki za infomracje :)
Kolor garbusa rownież mi nie przeszkadza.

ocenił(a) film na 10
madzio0o

Nie ma problemu. ;)

Joanne07

Owszem była w ksiazce "Master of Universe", ale po zmianie tytulu na Fifty Shades i zmianie imion bohaterow, tę scenę (a dokładnie caly rozdział) autorka wyrzucila.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones