PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655761}

Pięćdziesiąt twarzy Greya

Fifty Shades of Grey
4,5 191 236
ocen
4,5 10 1 191236
2,8 29
ocen krytyków
Pięćdziesiąt twarzy Greya
powrót do forum filmu Pięćdziesiąt twarzy Greya

Mam pytanie. Film jest klasyfikowany jako erotyczny, (także na stronie kina w którym leci ten film) jednak jest on od 15 lat. Pokazują tylko od pasa w górę czy co? Jeśli ktoś ma jakieś informacje o co chodzi to napiszcie xd

justyszak

No i tu właśnie jest haczyk ;-) Dornan sam przyznał w wywiadzie, że zdjęcia będą mocno ucięte, przez co faktycznie będą pokazywać głównie od pada w górę.

ocenił(a) film na 4
Bluajsik89

szkoda :D liczyłam na 'Nimfomankę' w wersji romans...

tollat

Mogą zrobić dwie wersje ;) Jedną z uciętymi scenami takimi a drugą z pełną wersją.

ocenił(a) film na 4
krzycho355

raczej się na to nie zgodzą :P

tollat

Grey bez seksu to jak Spider Man bez Spider Mana :P Więc coś tam wymyślą :P

ocenił(a) film na 6
krzycho355

zapewne na Bluray będzie wersje z dodatkowymi scenami być może tam zobaczy sie wiecej

ocenił(a) film na 5
Bluajsik89

To jakieś jaja są.Jak takiego rodzaju tematyka może być od 15 lat? No tak gimnazjalistki które nie są psychicznie dojrzałem muszą zobaczyć taki film...

kacperowski20

Film bedzie od 16 lat.

ocenił(a) film na 5
martenka94

To i tak za mało na tą treść jaką zawierać będzie...

martenka94

W kinie u mnie w mieście jest od 15 lat i moje koleżanki idą .. :/

kacperowski20

Dornan poinformował, że nie będzie z filmie ani jednej sceny, na której byłoby widać jego penisa, więc "takie treści", to raczej nie w wersji, której byśmy sobie życzyli ;-)

ocenił(a) film na 5
Bluajsik89

Nie wiem :D Facetem jestem.Mnie jego penis nie interesuje :D Ale powinna to być porządna ekranizacja z taką treścią jaka jest zaprezentowana w książce.

kacperowski20

To, że jesteś facetem, jeszcze niczego nie oznacza. W dziwnych żyjemy czasach.... ;PP
Tak czy inaczej mam podobne zdanie. Jak już się za coś brać, to porządnie. Niestety ta ekranizacja ma na celu jedynie zbijanie kokosów, głównie na 15latkach właśnie. ;-)

ocenił(a) film na 5
Bluajsik89

Oby tylko z książki erotycznej nie zrobili typowego romansidła...

kacperowski20

Gorzej będzie, jeśli będą chcieli zrobić pół na pół. Dopiero wtedy wyjdzie gniot roku... ;/

ocenił(a) film na 5
Bluajsik89

Dla mnie książka taka sobie.Do wielu rzeczy się można by było przyczepić ale i jest kilka pozytywów.Wkurzające jest to że on ją traktuje jak rzecz.Taka relacja jaka ich wiąże to powinna być jako dodatek,urozmaicenie a nie opierać na tym związek.Dla mnie uczucia na pierwszym miejscu a tego typu zabawy jak już coś to jako dodatek :D

kacperowski20

moim zdaniem książka to romansidło ze scenami erotycznymi, więc zapewne film będzie romansem.

ocenił(a) film na 5
plamka00

No takie elementy też są ale mimo w wszystko to erotyka.Nie po to taka treść jest kontrowersyjna by się teraz ograniczać w pokazaniu tego czy tamtego.Ja jestem neutralny nastawiony do tego.Obejrzę to ocenię.

Bluajsik89

toż to profanacja w najczystszej postaci :

justyszak

Film będzie typowym filmem dla nastolatek. Dornan ma w umowie, że nie pokaże tego co ma w spodniach ;) - więc nie nastawiajcie się na wiele (nawet w wersji blue-ray).
Już chyba lepiej sobie obejrzeć "The Fall" z tym aktorem i Gillian Anderson - podejrzewam, że znajdziecie tam więcej tego, czego oczekujecie po ekranizacji tej książki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones