PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655761}

Pięćdziesiąt twarzy Greya

Fifty Shades of Grey
4,5 191 218
ocen
4,5 10 1 191218
2,8 29
ocen krytyków
Pięćdziesiąt twarzy Greya
powrót do forum filmu Pięćdziesiąt twarzy Greya

Ujdzie !

ocenił(a) film na 5

Nawet nie jest taki zły jak się spodziewałem ;)

ocenił(a) film na 5
con_desiros

Jednak po zastanowieniu stwierdziłem że należy mu się wyższa ocena ;)

con_desiros

Niektórym to jednak myślenie szkodzi.

ocenił(a) film na 5
sabaidee

Bo facet wystawił 5 to trzeba już dogryzać? Mam wrażenie że osoby które nie lubią tego filmu i dla zasady wystawiają 1 uważają się za lepszych...tylko nie wiem z której strony?

con_desiros

Obejrzałem z żoną. Co dziwne - mi się bardziej podobał :)
W mojej ocenie irracjonalność pobudek głównej bohaterki (jak na moje postrzeganie świata) jest drażniąca do bólu :)
Czy w momencie kiedy dowiedziałaby się że dostanie łomot od przystojniaka również byłaby taka napalona gdyby:
- nie helikopterem a fordem fiestą (bez klimy) zawiózł ją nie do apartamentu tylko na RODOS (Rodzinne Ogródki Działkowe Ogrodzone Siatką)?
- na śniadanie po suto zakrapianej imprezie dostałaby paczkę chipsów i wodę z kranu a nie tosty na srebrnej paterze?
I tak można wyliczać przez cały film. A jak się uparła coby wklepy dostać, to sie obraziła... Gdzie konsekwencja? Osobiście nie widzę tu zbyt wiele romantyzmu. Raczej owczy pęd niespełnionej Pretty Woman do życia w luksusie, lecz gdy cena okazała się zbyt wysoka to odwrót. A facet od początku jawnie mówi i nic nie ukrywa...
Bardziej mnie ten film zmęczył niż zaciekawił, chociaż technicznie zrobiony nieźle :)

ocenił(a) film na 10
PavuloNICK

Czy wszyscy musicie mówić co by było gdyby? Zamiast tego to...czy tamto...

Przecież gadaniem i narzekaniem nic nie zmienisz:)

marta1_255

Jakoś nie widzę żebym w którymś momencie narzekał i nie wiem co mówią "wszyscy". To jest mój odbiór tego "dzieła" i raczej się nie zmieni :)
Jeżeli Tobie się ten film podobał, to się cieszę. Ale nie wymuszaj na mnie tego samego, bo to dziecinne :
Zagrywki w stylu "czy wy wszyscy musicie" nie działają na mnie już ponad ćwierć wieku ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones