PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655761}

Pięćdziesiąt twarzy Greya

Fifty Shades of Grey
4,5 191 181
ocen
4,5 10 1 191181
2,8 29
ocen krytyków
Pięćdziesiąt twarzy Greya
powrót do forum filmu Pięćdziesiąt twarzy Greya

Czy ktoś wie czy pojawi się na Internecie wersja NIEocenzurowana? Jak na razie są kopie delikatnej wersji :)

ocenił(a) film na 7
tenderhearted

Ja widziałam tylko tę kopię z japońskimi (?) napisami, sceny seksu poobcinane niemiłosiernie ale za to jakość dźwięku i obrazu już całkiem niezła. Też czekam na kompletną wersję, ale szczerze wątpię by się pojawiła. Sam fakt,że to już ktoś dorwał i wypuścił tydzień po premierze jest zaskoczeniem a co dopiero oryginał w dobrej jakości. DVD ponoć w lipcu ma być, tak czy siak kilka miesięcy do przodu więc warto poczekać i normalnie obejrzeć.

ocenił(a) film na 6
queen7

również oglądałam tą wersję, również czekam na całą wersję.:P

ocenił(a) film na 6
queen7

Wiedziałam, ze coś jest nie tak i że było coś wycięte. Mam nadzieję, że ktoś napisze, w których momentach były wycięte sceny, bo nie chce mi się tego drugi raz oglądać, a jestem ciekawa co było takiego bulwersującego.

ocenił(a) film na 7
muppet90

Wycięte były głównie piersi i pupa Dakoty, pupa Dornana i generalnie sceny w których obie te części ciała wystąpiły ;)
W 1 scenie łóżkowej tego głównie brakowało. W scenie w red roomie słychać pięknie to cenzurowanie na piosence Beyonce, bo cała poprzerywana. Głównie właśnie fragmenty w których widać było piersi, gołe pośladki (mocniejszego klapsa dłonią też nie pokazali). I sceny seksu w której ją od tyłu brał a była przywiązana do łóżka czy tam czegoś obok łóżka też się pozbyli, ale to krótki fragmencik był. Scena seksu w pokoju Any- ta z kostkami lodu i krawatem- też obcięta zaraz po tym fragmencie, bo w oryginale jeszcze pokazali jak Grey przewraca Anę na brzuch i wchodzi od tyłu i tak aż do orgazmu chwila tej sceny mija. Nie ma też oczywiście sceny z pasem, tej końcowej, pokazanej jak się należy. Nie pamiętam też czy w tej wersji była pokazana scena w której Ana płacze w tym pokoju i mówi,że się w nim zakochała...ale chyba tak. I to wszystko, co mi się teraz nasuwa... mam nadzieję,że pomogłam ;)

ocenił(a) film na 6
queen7

Tylko tyle? Czyli standard, trochę cycka i tyłka.

ocenił(a) film na 7
muppet90

No w sumie tak... ;)

ocenił(a) film na 8
tenderhearted

Myślę, że niedługo się pojawi. Byłam w kinie i oglądałam oryginał, a potem wersje azjatycką, bardzo okrojoną. Sporo scen powycinanych, nie fajnie się taką wersje ogląda.

ocenił(a) film na 6
Anitix

Zgadzam się, a najbardziej irytujący jest moment, gdy piosenka urywana jest w połowie... Nie da się oglądać.

tenderhearted

Mam ten sam problem, oglądałam wersję koreańską, sceny miłosne strasznie okrojone. Jak będziecie wiedzieć czy jest już normalna wersja, to dajcie znać!

tenderhearted

ponawiam

tenderhearted

Tak, ja widziałem.W jednej scenie koleś majta jej przed twarzą nieogolona moszną, a ona mruczy "jakie to romantyczne".
Jest też scena kiedy ona wkłada sobie całego arbuza, a wyjmuje już pokrojonego i bez pestek.Jest trochę tych smaczków.

ocenił(a) film na 5
llama777

Hahahahahahah :D

ocenił(a) film na 4
llama777

hahahahahahahahaha!Posikalam sie ze smiechu!

użytkownik usunięty
tenderhearted

Jest już na torrentach oznaczona jako UNCUT. Nawet porządna wersja, bo HDRip, prawie jak BluRay.

ocenił(a) film na 4

Na CDA Znajdziesz pelna wersje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones