PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655761}

Pięćdziesiąt twarzy Greya

Fifty Shades of Grey
4,5 191 073
oceny
4,5 10 1 191073
2,9 30
ocen krytyków
Pięćdziesiąt twarzy Greya
powrót do forum filmu Pięćdziesiąt twarzy Greya

http://www.youtube.com/watch?v=enzT6uBZgZQ

I mi się smutno zrobiło, Charlie robi tu na mnie 20 razy lepsze wrażenie niż Dornan gdziekolwiek...ech.

ocenił(a) film na 6
sara__m

dokładnie :) ale trochę dziwi mnie takie atakowanie z powodu aktora

użytkownik usunięty
Pudel20

ja uważam że każdy człowiek wygląda raz doskonale a raz okropnie,nie ma ludzi idealnych,jak wiadomo wszyscy jesteśmy inni i każdy ma inny gust,dla mnie Charlie i JEMIE wyglądają super,mają w sobie to coś co przyciąga kobiety:)

WhiteDemon

Pojawia się na kilka sekund w tej reklamie i mmm, zamieszanie robi. Co by było gdyby to był 1,5 godziny film? :) Cóż ja myślę, że on przeczytał scenariusz, a potem zrezygnował ;) Poza tym kojarzy mi się z Bradem Pittem.

ocenił(a) film na 6
Madame_7

Grey miał być młody a czarli tak po prostu nie wygląda. Mi bardziej pasuje dornan bo grey mial wyglądać trochę jak gey a czarli to raczej idealnie pasuje ale do roli w sons of anarchy

goniusiat

Charlie też jest młody, nie przesadzajmy :) Dornan nawet w garniturze wygląda jak właściciel małego przedsiębiorstwa. On jest taki mały, słodki i uroczy chłopaczek. Zero ikry, pazura, jakiegoś ognia. Nie nie.

ocenił(a) film na 6
Madame_7

charlie jest mlody racja ale nie wyglada na takiego. grey byl bogaty i wymuskany a charlie to typ faceta macho a nie goscia ktory jest wlascicielem salonu pieknosci

Madame_7

Zgadzam się w 100%! :)

ocenił(a) film na 6
Madame_7

doookładnie o tym samym pomyślałam: 30 sekundowa kwintesencja Greya, co by dopiero było przy filmie trwającym dajmy na to prawie 2 godziny ;> ;DD

more_than_a_woman

Grey czy nie Grey, po prostu Charlie. Nie jedna chciałaby by mieć takiego sąsiada z naprzeciwka.

ocenił(a) film na 6
Madame_7

otóż to ;) szkoda tyko, że nie wcieli się w Greya, bo w jego wydaniu na pewno byłby wielowymiarowy i ... rasowy

more_than_a_woman

http://cdn01.cdnwp.celebuzz.com/wp-content/uploads/2014/09/05/Charlie-Hunnam-Dou tzen-Kroes-400x470.jpg yhm...

ocenił(a) film na 6
Madame_7

yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy.. umarłam ;P

ocenił(a) film na 1
Madame_7

Cześć Madame!! Jak dobrze że jesteś :))
Jak zwykle zgadzam się z Tobą całkowicie, z tym podobieństwem do Bradka tyż^^.

WhiteDemon

Cześć cześć :)
Cieszę się, że zgadzasz się ze mną. Wiadomo dla Charliego pewnie dobrze, że w tym nie wystąpił. Ja mam przeczucie od samego początku, że to będzie kicz na kiczami. Pewnie on by wykrzesał z tej roli, coś innego i mrocznego, bo jest dobrym aktorem. Tylko fanek żal, ale może w innej dominującej roli będzie okazja go oglądać. W dużo lepszej produkcji, oby ;)

ocenił(a) film na 1
Madame_7

"Pewnie on by wykrzesał z tej roli, coś innego i mrocznego, bo jest dobrym aktorem."

O tototo:) Wierzyłam że Charlie będzie tym czynnikiem który podniesie poziom tego tworu. W tym momencie niestety, nie widzę na to żadnych szans. Ot, taki czarnowidz^^.

ocenił(a) film na 5
WhiteDemon

no tak, jest fajny, tylko, że grey ma 23 lata,a charlie nie ukrywajmy, nie wygląda jak podlotek ale jak prawdziwy mężczyzna. nie ma mleka pod nosem , ze tak powiem :D

ocenił(a) film na 6
cherryboomb

Grey ma 27 lat ;)

cherryboomb

na 27-letniego faceta wygląda :D Idealny byłby.

ocenił(a) film na 1
cherryboomb

Grey chyba ma 27 lat, a Jaimie też ma jakieś 32 lata, więc za dużo^^.
A charakteryzacja i stylizacja potrafi czynić cuda, ze spokojem możnaby go "odmłodzić". A Jaimie jest niestety na tych fotach z planu bardzo że tak powiem...niewyraźny. O ile w sesjach reklamowych i fotach z nich wygląda git, o tyle na planie jakoś bidnie nieciekawie. Oczywiście to tylko moje zdanie;)

ocenił(a) film na 5
WhiteDemon

dobra wiem, przeczytałam dzisiaj :p

ocenił(a) film na 6
cherryboomb

hihihi a ja podejrzewam że Charlie teraz dał wszystkim fankom greya takiego ostrego "prztyczka" w nos akurta teraz jak wyszedl zwiastun...heehehe

ocenił(a) film na 4
WhiteDemon

Ta reklama jest bardziej sexy niż zwiastun filmu xp

ocenił(a) film na 1
Magdalena_42

Też tak mówię ;-) A jak usłyszałam te ich ,,Ana" i ,,Christian'' to śmiechem parskłam. Nie no sorry, nie wyciągną tego na wyższy poziom...

ocenił(a) film na 4
WhiteDemon

Bedzie drugi Zmierzch :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones