PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655761}

Pięćdziesiąt twarzy Greya

Fifty Shades of Grey
4,5 191 218
ocen
4,5 10 1 191218
2,8 29
ocen krytyków
Pięćdziesiąt twarzy Greya
powrót do forum filmu Pięćdziesiąt twarzy Greya

Własnie przeczytałam o nowych kandydatach do roli Greya i poprostu jestem w szoku, że to są
faworyci Alexander Skarsgard ("Czysta krew"), Jamie Dornan ("The Fall") oraz Theo James i
Christian Cooke. No poprostu tragedia , już wolę Hedlunga albo ostatczenie Bomera lub
Somerhaldera, oczywiście najlepszy byłby Hunnam ale niestety już go w tym filmie nie zobacze.
Ale z tymi nowymi kandydatami film będzie do kitu , a z Charlim FSoG miał szanse.

ocenił(a) film na 1
anika729

Założę się że dziewuszki będą wniebowzięte jak zagra Skaarsgard.

anika729

Bardzo dobrze :D Teraz to dopiero idiotki zaczną płakać nad obsadą Greya.

theonlykind

Teraz pewnie też będą petycje o odwołanie aktorów i wszystko od nowa się zacznie. Mógł zostać Hunnam i jakby pojawiły się pierwsze zdjęcia z planu, wszystkie antyfanki by się zatkały, a film byłby ok. A teraz to już lipa się z tego robi.

ocenił(a) film na 6
anika729

ajjć Skarsgard jest po prostu za stary tzn 10 lat różnicy do Greya to już chyba za dużo ;>

more_than_a_woman

Drogie Panie, teraz to Wy zachwujecie sie kiepsko. Pisalyscie do innych, zeby daly szanse Charliemu Hunnamowi, a teraz same, juz na starcie, skreslacie aktorow, chociaz tak na dobra sprawe nic jeszcze nie wiadomo. Oceniajmy dopiero po obejrzeniu filmu, nie zachowujmy sie jak nastoletnie psychofanki

ocenił(a) film na 6
AlicjaAlala

ależ ja nikogo nie skreślam, wyrażam tylko swoją frustrację po rezygnacji Charliego, dzięki któremu ten film nadawałby się wg mnie do obejrzenia :) napisałam już gdzieś, że kibicuję Jamiemu, ale tylko Hunnam sprawiał, że ten film mnie interesował ;) ot co.

anika729

A mnie podoba się pan Christian Cooke. Ładne ma oczy :)

ocenił(a) film na 6
basia990

właśnie jego kandydatury nie mogę zrozumieć, mogę się zgodzić tylko co do tego, iż ma ładne oczka

more_than_a_woman

no i widzisz....każdy ma inne zdanie , ja jakoś kompletnie nie rozumiem fenomenu Alexandra Skarsgarda
ale kogokolwiek wybiorą...zaufam twórcom filmu ;p

ocenił(a) film na 6
basia990

na Alexa też nie stawiam tzn ja wiem, że co głowa to inna fantazja ;) jeżeli już to widzę w tej roli, z podanych kandydatów, Jamiego :)

more_than_a_woman

Ależ kandydaci to chyba wolałabym już go http://www.filmweb.pl/person/Miko%C5%82aj+Roznerski-470324 :)

ocenił(a) film na 6
ewela_mal

Ty już go gdzieś na forum chyba proponowałaś na Greya ? ;>

anika729

Jak Hunnam odszedł ucieszyłam się, że nie będę musiała tego oglądać, a teraz ma być Skarsgard? No nieee, nie uwolnię się od tego filmu:D
I wypraszam sobie, że on do czegokolwiek jest za stary!

ocenił(a) film na 6
alien_2

rozumiem no ale wybacz, na pewno mogą zatrudnić młodszego, Alex przeżyje tę stratę ;PP jest tyle obiecujących aktorów a propos ;)

more_than_a_woman

A ja wcale nie chcę żeby on tutaj grał, ale zdecydowanie nie jest na cokolwiek za stary;p Niech zajmie się innymi filmami i serialami gdzie znerwicowane fanki nie spalą mu samochodu, bo coś im się w nim nie podoba;)

ocenił(a) film na 6
alien_2

racja racja tylko racja ;) nie bd się spierać przez ten "film" ;DD

more_than_a_woman

A ile lat ma Grey w książce?

ocenił(a) film na 6
alien_2

27/28

more_than_a_woman

Serio? Sądziłam, że jest po 30. Matt Bomer ma 36 lat, a podobno byłby idealnym Greyem, to mnie zmyliło. Skarsgard jest rok starszy od Bomera;)

ocenił(a) film na 6
alien_2

a proponowanie Bomera na Greya to już jest wgl totalne nieporozumienie, ale co ja tam wiem, się nie znam ;D

anika729

ja bym proponowała Torrance Coombs'a :)

ocenił(a) film na 6
weronika1609

nie... hymm no nie ;) sorry

more_than_a_woman

dlaczego nie? Ma 30 lat, jest uroczy, chłopięcy i seksowny:) Chętnie bym go... hehe:P

ocenił(a) film na 6
weronika1609

tzn ja mówię za siebie ofc, mi się on wgl nie podoba ;))

anika729

Paul Walker , ale to marzenie ścietej głowy

ocenił(a) film na 6
CocoChanell

Garrett Hedlund lub Travis Fimmel

a tak naprawdę to jest jedyny prawowity Grey: https://pbs.twimg.com/media/BTwFQATCMAALXl9.jpg:large

more_than_a_woman

kiepski :(

ocenił(a) film na 6
CocoChanell

który ??

more_than_a_woman

zaden, w sumie nie bedzie dobry, bo kazda laska czytajaca Greya ma swojego faworyta. Ile osób tyle gustów. w sumie chyba chciałabym zeby wzieli do tego aktora, który nie jest "celebrytą" .......mało znany....zawse mozna pofantazjowac,,,, ja np widzę Jude Law.... bo na kur**ki w oczach....., ten za stary ten za młody, ten za wysoko, ten za niki ten za grruby....mozna tak bez konca

ocenił(a) film na 6
CocoChanell

a z Judem i ku**ikami w oczach masz rację ;))

more_than_a_woman

Travis Fimmel:)

ocenił(a) film na 6
alien_2

podoba się propozycja ? ;>

more_than_a_woman

Uwielbiam go jako Wikinga, nie wiem czy widzę go w takim filmie, ale zawsze miło gdzieś go jednak zobaczyć:)

anika729

gdyby Gerard Butler był 15 lat młodszy.................

ocenił(a) film na 6
CocoChanell

a Paul Walker 12 ;)

more_than_a_woman

stara gwardia :D.... eh...... :D

ocenił(a) film na 6
CocoChanell

tzn Gerard do końca mych dni będzie nr 1 a Paul Walker jest tylko i po prostu za stary do tej roli

more_than_a_woman

Viggo Mortensen Kevin Bacon Eric Bana Patrick Dempsey ........ wszyscy +/- 15-20 LAT

ocenił(a) film na 6
CocoChanell

rozumiem Twój przekaz, ale wśród młodszych aktorów też się da znaleźć kogoś godnego... wait ! Bacon ?? ;>

more_than_a_woman

prosze czytac do konca....+/- 15-20 LAT z naicskiem na "-"

ocenił(a) film na 6
CocoChanell

wiem, ale tym razem nie miałam na myśli wieku a wygląd ;)

anika729

Uważam ,że Skarsgard wygląda zbyt poważnie do roli Greya.Niestety ale patrząc na niego nie widzi się młodego 27letniego chłopaka ;) Hunnam też nie ma 27 lat, ale bez zarostu ma w sobie coś chłopięcego, a jednocześnie jest b.męski ;) Bomer jest młodszy od Skarsgarda o rok, a wygląda jakby miał 6 lat mniej ;) czytając książkę jako pierwszy na myśl przyszedł mi Jonathan Rhys - Meyers.Ma nietypową, charakterystyczną urodę.Gdyby ucharakteryzowali go na Greya, wyglądalby powalająco.Na Kozaczku pojawiła się plotka, jakoby Greya miał zagrać Pattinson xD myślę, że samych chętnych do zagrania tej roli w Hollywood jest wielu.Niewątpliwie rozsławi ona nazwisko aktora na cały świat ;)

ocenił(a) film na 6
Matylda119

właśnie ja też czytałam coś o Pattinsonie, że gdyby tylko kiwnął paluszkiem dostałby tę rolę, serio ? ale to się robi popaprane badziewie

more_than_a_woman

Pattinson jest osobą, która nienawidzi Zmierzchu najbardziej na świecie, zdaje się żałować , że zagrał w tej serii a przecież to ta rola dała mu sławę...teraz to on chyba chce się odkleić od tej roli, chyba nie wpakuje się znowu w podobną historię, a kasy mu nie brakuje , więc nie jest zdesperowany (mam nadzieję;p)
ale niestety, autorka książki chce Roberta , jak wiadomo to Edward Cullen był jej inspiracją (ciemne, miedziane włosy itd) mam nadzieję, że on nie da się namówić..

Matylda119

kozaczek już ruszył z plotką o Pattisonie, moim zdanie lekka przesada pomiesza sie film dla nastolatek zmierzch z filmem dla dorosłych, ale nie mnie to oceniać, ja bym widziała w roli szarego tego pana Stephen Amell, z opisu w książce tak sobie to wyobrażam, a 4 zdjęcie w galerii filmwebu jak widze tego Pana to słabo mi :)

house1983

Całkiem przystojny ten Amell, ale bardziej nadaje się na jakiegoś wojskowego :D Pattinson niby nie cierpi Zmierzchu, niby krytykuje, a jednak wystąpił we wszystkich częściach, kiedy pięknie kusili dolarami.W tym jest trochę hipokryzji.Gdyby bardzo nie chciał, to już po pierwszej części by się od tego odciął.Może właśnie potrzeba jest mu taka rola Christiana Greya, aby zaczęto inaczej go postrzegać.To zależy czy woli być zaszufladkowany jako wampir, czy perwers ;) zagrał w Cosmopolis, czy ktoś kojarzy go z tym filmem?Nie, każdy kojarzy go ze Zmierzchem.Może być tak, że nawet rola w tym filmie nic by nie zmieniła ;)

ocenił(a) film na 6
Matylda119

fu ! tylko nie Pattinson !! btw on wystąpił we wszystkich częściach Zmierzchu, bo podpisał na to umowę...

more_than_a_woman

Jasna sprawa ,że podpisał, ale jak ktoś jest bardzo czymś zmęczony, to rezygnuje.Wiadomo, że musiałby zapłacić ogromną karę, ale jak to mówią chcieć, to móc :D

ocenił(a) film na 6
Matylda119

a kasę dostał niemałą, bo ok 2,5 mln dolarów (za 1 część)

ocenił(a) film na 10
more_than_a_woman

moim zdaniem też mógłby zagrać ten: Ian Somerhalder :D

Co sądzicie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones