PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655761}

Pięćdziesiąt twarzy Greya

Fifty Shades of Grey
4,5 191 226
ocen
4,5 10 1 191226
2,8 29
ocen krytyków
Pięćdziesiąt twarzy Greya
powrót do forum filmu Pięćdziesiąt twarzy Greya

/watch?v=Ilip6i_okDI

trafiłam na to przypadkiem na yt. i nie powiem: podoba mi się. Ana jest normalną dziewczyną, nieumalowaną szarą myszką jak w książce. widać, że onieśmiela ją Grey ( mam nadzieję, że nie bedzie miala cały czas otwartych ust a la Kristen Stewart... ble).

A nasz pan Grey? widać, ze człowiek sukcesu, stanowczy, zdeterminowany, nie dający sobie ,,w kasze dmuchać'' oraz ten jego przeszywający wzrok.

no i wyczułam nawet niezłą chemię między nimi ( jak uratował ja od potrącenia). po wyborze obsady byłam zrozpaczona. a teraz widzę, że aż tak źle nie będzie. a wy co sądzicie?

kateleto

Na razie nic, ponieważ ucięło link ;)

kargra89

ucieło bo linki całe nie można wstawiać, po prostu doklejasz to do www youtube com / ;]

kateleto

Poważnie już nie można wklejać linków? Boshe, przestałam ogarniać :)

użytkownik usunięty
kateleto

Mi tylko brakuje u Greya takiego seksownego 3 dniowego zarostu! :< jest goły i wesoły, nosz kurcze...

ocenił(a) film na 1

http://www.google.pl/url?sa=i&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&docid=KTqiomOiEPv 5wM&tbnid=2eVZpCVunYU5qM&ved=0CAgQjRw&url=http%3A%2F%2Fwww.ofeminin.pl%2Fgwiazdy %2Fjamie-dornan-para-calvin-klein-sp116442.html&ei=atRDU6b5OZTZ4QTC24H4Ag&psig=A FQjCNHYPV6va9cZSBey92ECr1yVc905kg&ust=1397040619003451

Tianini

mmm...
;>

ocenił(a) film na 4
kateleto

a mnie tam oboje nie pasują ....

ocenił(a) film na 3
kateleto

Zgadzam się.

ocenił(a) film na 8
kateleto

No no ciekawe. Grey jest mega przystojny, a Ana taka jak myślałam, czyli nieumalowana, niezbyt ładna. Coś czuję, że to będzie dobre :D wiadomo coś o pierwszym zwiastunie ? :D cały czas się łudzę, ale i tak pewnie nie tak prędko jakiś będzie..

Justeenqa

oficjalnego możemy się spodziewać za parę miesięcy, ale fanowskie trailery też robią ,,smaczka'' :D

/watch?v=x8qUQNcgHIo

użytkownik usunięty
kateleto

Ja też myśle że dadzą radę :)

kateleto

Też miałam obiekcje co do Dakoty. Ale po obejrzeniu Need for Speed.. stwierdzam że ma coś w sobie. Nie jest szablonową pięknością ale momentami jest bardzo ładna. Jak to powiedział CG "Pokusiłbym się nawet o stwierdzenie że jest piękna. W taki subtelny,dyskretny sposób"

sylwiados

czy Ana była piękna? :D ja zawsze sądziłam, że to przeciętna dziewczyna :D
Dakota jest piękną kobietą, nie rozumiem czego od niej chcecie...?

sylwiados

chyba że same "szablonowe piękności" się wypowiadają <haha>

ocenił(a) film na 7
kateleto

Nie narzekajcie zanim jeszcze nie obejrzycie. Będzie dobrze.

czarna404

racja, lepiej nie hejtować zawczasu ;)

kateleto

o matko. już nie potrafię się doczekać. :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones