PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655761}

Pięćdziesiąt twarzy Greya

Fifty Shades of Grey
4,5 191 175
ocen
4,5 10 1 191175
2,8 29
ocen krytyków
Pięćdziesiąt twarzy Greya
powrót do forum filmu Pięćdziesiąt twarzy Greya

wyszedl film, aktorów nie zmienią a w trailerze i tak g widzielismy bo wiecej nie mogli pokazac ze
wzglad na rodzaj filmu. Jak zagraja i czy podołaja temu okaze sie w lutym. po kilku kwestiach w
zapowiedzi filmu ciezko stwierdzic jak rezyser kazał stworzyc im swoje postacie a kazdy z nas kto
czytal ksiazke tak naprawde mial inne o nich wyobrazenie, ile ludzi tyle typów postaci. co bylo
wksiazce: grey mial miedziane wlosy byl szczuply gejowaty wysportowany mial szare oczy, domijacy
zimny i dretwy- zgadza sie?zgadza! ana miala kasztanowe wlosy niebieskie duze oczy byla dziewica
ubierala sie skromnie,byle jak, niesmiala chociaz charakterna i zadziorna, oniesmielona ale z nutka
odwagi.zgadza sie?zgadza! wiec nie wiem co wam nie pasuje, tak jest i tak juz zostanie wiec albo
sie przyzwyczaicie albo zróbcie wlasny film :P

goniusiat

Dokładnie mam takie samo zdanie jak Ty. Nie rozumiem dlaczego ludzie czepiają się aktorów. Czasami mam wrażenie, że na ten temat wypowiadają się ludzie którzy w ogóle nie nie mieli styczności z książką albo ci, którzy ją czytali ale niekoniecznie skupiali się na tym na czym powinni...

szukajacszczescia

Ja również się zgadzam:) a poza tym co z tego gdyby wybrali tych aktorów, którzy akurat podobali się tym którzy krytykują obecnych i nie było miedzy nimi tzw. chemii... nie wyobrażam sobie tego aby bez niej dali rady zagrać te wszystkie sceny opisane w książce, bo byłoby to naprawdę drętwe i sztuczne... ale tak jak już wcześniej było wspomniane ilu odbiorców tyle też opinii:)

Weronika_1133

Dokładnie, nie można zadowolić wszystkich :)

użytkownik usunięty
goniusiat

Alexis Bledel i Matt Bomber to najwyżej mogą zagrać Ane i Christiana 10 lat pózniej ponieważ są za starzy by grać dwudziestoporolatków;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones