PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=151646}
6,8 4 566
ocen
6,8 10 1 4566
Piękna i Bestia: Zaczarowany świat Belli
powrót do forum filmu Piękna i Bestia: Zaczarowany świat Belli

Czy to się w ogóle ukazało na polskim rynku? Szukałem jakiejś informacji na ten temat, ale bezskutecznie. Gdyby ktoś miał "namiar" np. na jakiś sklep internetowy, gdzie można to kupić - będę wdzięczny. :)

manissimus

na allegro lub ostatecznie na ebay'u ale polska wersja tylko na VHs

manissimus

Nie wiem czy można to kupić, ja mam ten film w polskiej wersji językowej na CD, ale nie wiem czy jest w jakimś sklepie.
Zakładam, ze skoro jest dubbing, to można to kupić.

ocenił(a) film na 9
Kwiryniusz

A kupiłam bardzo dawno temu na kasecie;]

AliceSz

I jak ci się podoba? Jak wypadł przy drugiej części?

ocenił(a) film na 4
bartekbasista

Poziom podobny jak przy drugiej części. Ja się wynudziłam, męczyła mnie ta idealna i mdła Bella (a ogólnie bardzo ją lubię). Piosenki nie wpadały w ucho, były trochę na siłę. Może dzieci mogłoby to zainteresować, ale do mnie to nie przemawia.

Kwiryniusz

Bardzo mi zależy na tym filmie jeśli jest możliwość przegrania prosze napisz pegaz_1983@wp.pl

ocenił(a) film na 1
manissimus

Tylko po co tego szukać i to oglądać, a co dopiero płacić za to? To beznadziejny film - infantylny do bólu, Bella jest mdła, brak atmosfery charakteryzującej oryginał, brak ciekawej fabuły, wszystko jest wymuszone.

użytkownik usunięty
Trojden

Całkowicie się z tobą zgadzam, Piękna i Bestia to bajka mojego dzieciństwa. Przykro mi że powstały takie gnioty żerujące na magii z pierwszej części.

ocenił(a) film na 1

Tak to jest, kiedy za robienie tzw. sequeli zabiera się zupełnie inna grupa niż pracująca przy oryginale. A w przypadku rysunkowych animacji Disneya niestety wszystkie, dosłownie wszystkie filmy mające po tytule liczbę 2 albo słowo "powrót" w tytule, albo dwukropek przedzielający tytuł, były robione bez udziału twórców oryginału. I jedynym przypadkiem, kiedy sequelowi wyszło to na dobre, był film "Bernard i Bianka w krainie kangurów", który był lepszy od "Bernarda i Bianki". Poza tym jednym: wszystkie tzw. sequele pełnometrażowych dwuwymiarowych animacji Disneya były wymuszone, niepotrzebne, przez nikogo nieproszone i tandetne.

"Piękna i Bestia" to jeden z najlepszych filmów Disneya. Oglądając go po raz pierwszy, zakochałem się w nim. A "zaczarowany świat Belli" to kalanie dobrego imienia "Pięknej i Bestii".

manissimus

Na Disney+ można obejrzeć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones