PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=128713}

Piękna wieś pięknie płonie

Lepa sela lepo gore
7,9 1 917
ocen
7,9 10 1 1917
Piękna wieś pięknie płonie
powrót do forum filmu Piękna wieś pięknie płonie

Tańczy Jugosławia

ocenił(a) film na 10

Lejdis end dżentelmen oto najlepszy i zdecydowanie najciekawszy film wojenny jaki miałem okazje widzieć w swoim życiu. Groteskowy, brutalny oraz pełen humoru i autentycznego dramatu, a co najważniejsze daleki od czarno białej wizji świata. Aż byłem w szoku jak dowiedziałem się, że ten film powstał dopiero rok po wojnie przecież polacy po 70 latach nie potrafią zrobić filmu, który opowiadał by o wojnie w sposób w choć połowie tak szalony i kontrowersyjny.

ocenił(a) film na 8
Wostock

I tylko szkoda, że film ze swojsko brzmiącym językiem trzeba oglądać z angielskimi napisami, które trochę gubią przekaz i stwarzają dziwne jednak wrażenie (bo to nie przystający do tych realiów język zachodu).

ocenił(a) film na 10
creep_

Ja właśnie oglądałem go na youtubie z polskimi napisami, ale nie wiem czy wciąż jest.

ocenił(a) film na 8
Wostock

Cenne info dla przyszłych widzów. Ja nawet nie szukałam polskich napisów, nie dając wiary, że mogą takowe istnieć.

ocenił(a) film na 10
creep_

Zdziwiłabyś się jakie rzeczy można znaleźć po polsku na takim youtubie o cda nie wspominając. Ostatnio oglądałem tam haxan, jak to zobaczyłem myślałem, że to żart.

ocenił(a) film na 8
Wostock

Ale te usługi online straszą często jakością obrazu, a też często miewają polskiego lektora, więc znowu: coś-za-coś.

ocenił(a) film na 10
creep_

No cóż nie można mieć wszystkiego. Wracając do filmu, interesują cię takie bałkańskie klimaty?

ocenił(a) film na 8
Wostock

Raczej od święta (nomen-omen), ale tak.

ocenił(a) film na 10
creep_

Na szczęście, są polskie napisy do tego filmu.

ocenił(a) film na 8
Mietowa_Herbatka

A gdzie? Może się kiedyś skuszę na powtórkę...

ocenił(a) film na 10
creep_

Wpisz w googlach interesujące Cię zapytanie, a znajdziesz je :)

ocenił(a) film na 8
Mietowa_Herbatka

Jestem człowiekiem małej wiary, w google'a też.

ocenił(a) film na 10
creep_

Moze sprobuj przez Napi Projekt, ja sama stad pobralam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones