PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=566390}

Piękne istoty

Beautiful Creatures
5,8 58 001
ocen
5,8 10 1 58001
5,0 4
oceny krytyków
Piękne istoty
powrót do forum filmu Piękne istoty

23 latek wyglądający na 27 lat gra 16 latka i to widać.

Materaz

ogladaj reklamy

Materaz

Było widać niestety

ocenił(a) film na 8
Materaz

A dziewczyna (nie wiem ile miała lat gry grała w tym filmie) wyglądająca na niesamowicie zadbaną 30 gra piętnastolatkę.

Ebubu

Alice Englert miała 17,18 lat w momencie kiedy był kręcony ten film, ,była tylko 2,3 lata starsza od swojej filmowej bohaterki. Ale żeś ją postarzył:d,na 30 lat na pewno nie wyglądała.

Materaz

To przez to, że jedzą peanut jelly butter & piją diet Coke

ocenił(a) film na 10
Materaz

Wg mnie bez znaczenia. Film to sztuka , zawsze mogło być gorzej i mogli dać aktorów w wieku 90 lat. Mi aktorzy pasowali chociaż chętnie obejrzał bym jakiś remake na podstawie tej powieści w całości. Nie czytałem jeszcze bo jej nie znałem i ciekawi mnie czy zakończenie filmu pokrywa się z pierwszą częścią czy raczej jest to zlepek kilku książek. Z opisu wynikało by że dotyczy tylko pierwszej części gdzie musiała zostać naznaczona. Kolejne części dotyczą konsekwencji jej dalszych decyzji.
Mi się wydaje że wybrano starszych aktorów by ściągnąć większą część ludzi , czy dało to odwrotny efekt to nie wiem.
Byle by tylko tego serialu nie robił nigdy Walt Disney bo jak zwykle zamiast np do kina poszli by do klubu karaoke , okazało by się że młoda bohaterka ma niesamowity talent muzyczny i by pół odcinka śpiewała na scenie. Tak się promuje nastoletnie sztuczne piosenkarki przez Disneya.

Tak czy inaczej cieszę się że ten film powstał, dzięki temu książka ma jakąś reklamę. Co innego jakby powstało kilka wersji to można by było ponarzekać. Osobiście sam jestem fanem pewnej trylogii o czarownicach , która nie doczekała się żadnego filmu i
bardzo żałuję (Kroniki Krwi i Kamienia - Robert N.) - sam chciałbym być reżyserem tej trylogii by ukazać te historię z mojego punktu widzenia bo czuję że łatwo ją "popsuć". 
. Dla fanów powieści  Piękne Istoty to w pewnym sensie taki bonus niezależnie od tego czy innym się podoba. (pomijam tu już fakty zawarte w filmie , bo ci co czytali na pewno mają prawo ponarzekać na różnice w samej historii)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones