PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=566390}

Piękne istoty

Beautiful Creatures
5,8 58 012
ocen
5,8 10 1 58012
5,0 4
oceny krytyków
Piękne istoty
powrót do forum filmu Piękne istoty

Czy ktoś pamięta jaka książka była poruszona w trakcie filmu m.in. podczas jazdy samochodem i na sam koniec w bibliotece?
Bodajże autorem był Bukowski, ale czy ktoś kojarzy tytuł?

filipsse

Podbijam pytanie, wydaje mi się że było to ,,Na południe od nigdzie" Charles'a Bukowski'ego, ale czy ktoś może to potwierdzić?
Z góry dziękuję.

ocenił(a) film na 4
camila18

Wydaje mi się, że to tomik "Czasem jesteś tak samotny, że to po prostu ma sens" - "You Get So Alone at Times That It Just Makes Sense". Na ebayu jest w po angielsku, a po polsku niestety nie udało mi się znaleźć.

użytkownik usunięty
filipsse

Milena1902 ma racje sama szulałam tej ksiazki, ogladajac dokladnie tej sceny i własnie dozłam wraz z cytatem do tej ksiazki You Get So Alone at Times That It Just Makes Sense" to sa wiersze ;)

ocenił(a) film na 8
filipsse

Wygląała tak: http://www.premiereprops.com/images/images_big/product_bc2060.jpg

a chodzi dokładnie o: You Get So Alone at Times That it Just Makes Sense (Black Sparrow Press, 1986) [Czasem jesteś tak samotny, że to po prostu ma sens]

ocenił(a) film na 6
filipsse

Charles Bukowski - You Get So Alone At Times That It Just Makes Sense

;)

ocenił(a) film na 6
filipsse

Ale w bibliotece , na samym koncu była jeszcze inna książka Bukowskiego "No Help for That."

Sarah_7

Dzięki śliczne :)

ocenił(a) film na 7
filipsse

Czy ktoś wie gdzie można dostać te ksiązki ?

ocenił(a) film na 6
wenuskaaa

"No help for that" znajdziesz nawet na google grafika , gdyż jest to krótki wiersz.
http://24.media.tumblr.com/tumblr_m8aw2jbmTL1r29zxuo1_500.jpg

ocenił(a) film na 6
wenuskaaa

A co do "You Get So..." ciężko ją trafić .

ocenił(a) film na 7
Sarah_7

Własnie na tym najbardziej mi zalezy ;p ale dziękuje baaardzo ;D

ocenił(a) film na 6
wenuskaaa

Google mi pokazuje , że chomik posiada jedna wersje elektronicza w języku angielskim

ocenił(a) film na 7
Sarah_7

mogłabyś podesłać linka? będe bardzo wdzięczna

ocenił(a) film na 6
wenuskaaa

Nie mogę tutaj podeślac linka , wysłałąm Ci zaproszenie do znajomych , przyjmij je , to bede mogła podeslać Ci na PW ;)

ocenił(a) film na 6
Sarah_7

Moglabys wyslac mi ten link? Bardzo zalezy mi na tej ksiazcd. Wersja anglojezyczna jak najbardziej :)

ocenił(a) film na 6
izkaaa

Tutaj nie dam rady , moge wysłac tak jak koleżance u góry.
Wyslę zaproszenie ,a potem PW :)

Sarah_7

To jeszcze na koniec przydadzą się wrażenia, jak już to przeczytacie. Ja kawałek spróbowałem i dziękuję. Nieciekawe, irytujące pisanie.

Sarah_7

Czy mógłbym również prosić link? na PW?

ocenił(a) film na 6
Snajpero

Żebym to ja pamięta ;)

Sarah_7

przyjąłem zaproszenie. Czekam na wiadomośc ;)

ocenił(a) film na 6
Snajpero

Juz się wysyła :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones