piekny umysl - piekny film

tttomekkk tttomekkk
ocena: 9

jestem poruszony wzruszony film wzbudzil we mnie wile emocji, historia prawdziwa niosaca piekne uniwersalne przeslanie....

 • joanne_4 joanne_4
  brak oceny

  Film, który najlepiej ujął chorobę psychiczną z wszystkich filmów jakie widziałam... Takie choroby są straszne i nikomu ich nie życze. Wymagają o wiele więcej zrozumienia, dobrego serca i współczucia niż urazy fizyczne, typu złamany obojczyk, który widać. Tego nie widać, a ogrom i tylko że akurat TYCH chorób nikt nie widzi... A jak o niej usłyszą to jak reagują?... Spotykam się z hasłami zdrowych ludzi typu "jestes chory", "idź do psychiatryka" nie wiem czy ci ludzie w ogole są świadomi tego co wygadują.. Ile bólu, ludzkich łez i strachu zostało przez to niepotrzebnie wylanych. Nie chodzi mi tylko o bliskich takich ludzi, także o samych, których ten koszmar spotkał, których to wina nie jest... Mam szansę, że to się kiedyś zmieni i ludzie w końcu zamiast patrzeć na takich ludzi jak na wariatów zobaczą w tych ludziach także coś innego. To że też są ludźmi, że też mają marzenia, miłość, nadzieje,

  bo każde ludzkie życie jest bardzo cenne.
  http://pl.youtube.com/watch?v=AkXPw_lorew

  • joanne_4 joanne_4
   brak oceny

   Przepraszam za początek, coś mi się skopiowało nie tak zdanie stało się trochę bez sensu ^^' Prosiłam o usunięcie tego komentarza, no ale zostawili więc jest :)

 • Joanna_7 Joanna_7

  mam słabość do tego filmu, bo jak akurat go puścili bo nie czytałam w gazecie o czym jest i tak sobie myślałam, o film z Russelem to obejrze, o jakimś matematyku, co musi rozwiązać jakąś zawiłą historię,myślałam,a taki średni, do chwili kiedy się zorientowałam, że to schizofrenia a nie jawa, że ten jego przyjaciel nie istnieje i aż mną wstrząsneło i tak odlądałam już zamurowana do 1.45, polecam!

 • Joanna_7 Joanna_7

  sorry za te literówki w tekście zdarza się

 • edziek244 edziek244

  Jeden z niewielu "ambitnych" (jak ja je nazywam) filmów, które mi się podobały. I to bardzo mi się podobał. W pewnym momencie zaczęłam się zastanawiać, czy wszystko co ja widzę, jest prawdziwe. Naprawdę warty obejrzenia!

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: