PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=705627}
5,7 33 059
ocen
5,7 10 1 33059
4,0 8
ocen krytyków
Piła: Dziedzictwo
powrót do forum filmu Piła: Dziedzictwo

Najlepszy !!!

ocenił(a) film na 9

Świetny film. Najlepsza część moim zdaniem. Nowe, wyszukane metody "kar", za nie trzymanie się zasad. Przez cały film coś się dzieje, super muzyka.
Ocena jest stanowczo zaniżona.
Jednym słowem, film ZAJE...BISTY :D
Polecam.

ocenił(a) film na 8
Aga1_2_3

Zgadzam się. Nie rozumiem skąd tak dużo niskich ocen tego filmu. Film jest bardzo dobry, a być może przewyższa nawet poprzednie odsłony, Nie rozumiem tej fali krytyki.

ocenił(a) film na 4
Peter2013

Ponieważ jest to jeden wielki odgrzewany kotlet, do picia powtarzalny plot twist, okraszony w niepasujący do poprzednich części styl. A na deser lekkie luki i niedociągnięcia w fabule, a sam film nic nie wnosi do głównego kanonu. fabuła tego filmu mogłaby być ominięta. Szczerze jedyne co mi się podobało to pomysły na pułapki (były one inne, nowe. Tylko ta totalnie końcowa pułapka była średnia), muzyka, efekty specjalne i to że jest to piła, czyli moja ulubiona seria horrorów, która niestety zamieniła sie w odgrzewany tasiemiec

ocenił(a) film na 8
Igor_Trajdos

Nie przekonuje mnie to. Jednak każdy ma prawo do własnej opinii na temat tzw. tasiemców horrorów. O "Piątku 13" też mówiono, że kolejne części nie wnosiły nic nowego do konwencji nakreślonej w pierwszych kilku odsłonach. Jednak na szczęście nie sugerowałem się opiniami innych i nie przestałem oglądać serii po pierwszych czterech częściach a nawet VIII część była co najmniej dobra, choć niektórzy kinomani począwszy od 6 części zaczęli znacznie obniżać swoje oceny. Podobnie było w przypadku "Piły".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones