PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=705627}
5,7 33 059
ocen
5,7 10 1 33059
4,0 8
ocen krytyków
Piła: Dziedzictwo
powrót do forum filmu Piła: Dziedzictwo

Saw

użytkownik usunięty

Nawet jeśli oceny co do kolejnych części są słabe, to mnie i tak ciekawiło co się będzie działo w kolejnych i jeśli ta 8 część wypali i rzeczywiście wyjdzie to będę szczęśliwy.

użytkownik usunięty

Mnie ciekawią te rzeczy:
- Czy Hoffman ucieknie z łazienki { pogodziłbym się ze śmiercią, ale będę zły, jeśli oleją jego temat} ?
-Czy Gordon będzie kontynuował dzieło Jigsawa ?
-Los niektórych postaci: np. tego syna starej kobiety, który zabił kwasem agenta ubezpieczeniowego, bo ten nie dał pieniądzy ojcu.
-Czy cała gra się ukończy lub okaże się, że teraz wszyscy będą kontynuowali dzieło Jigsawa. Nawet słyszałem o dwóch przestępstwach fanów filmu.

Wydaje mi się, że normalnie Jigsaw zostałby złapany już po pierwszej pułapce { odciski i takie tam } choć mogę się mylić.

on się zabezpieczał przed odciskami, problem nie jest w tym czy oni by go złapali, kogoś tak genialnie obmyślającego pułapki pewnie by nie złapali, problem w tym jak on je mógł tworzyć i nie zostać złapanym, przecież te pułapki robił w jednym miejscu, musiał kupować jakieś elementy, stworzenie ich też zajmowałoby sporo czasu, no ale cóż to tylko film.

ocenił(a) film na 10
TheMateuszNH

Nie zastanawia was to, że w obsadzie nie figuruje ani Cary Elwes (dr Gordon), ani Costas Mandylor (Hoffman)? Myślicie, że to celowy zabieg, żeby nie zdradzać ich obecności w tej części czy po prostu te wątki zostaną pominięte?

ocenił(a) film na 10
__Marcin__

Wkurzę się jeśli ich wątki pominą. Nie po to na koniec piły 7 pokazali Gordona jako pomocnika Piły by teraz olali temat i nic nie wspomnieli o Nim. A co do Hofmana pewnie zginął w tej łazience , ale liczę chociaż na krótką wzmiankę , że znaleźli Jego ciało. I mam nadzieję , że się doczekam

ocenił(a) film na 10
feliks35

Ja też po siedmiu latach czekania liczyłbym na choćby zdawkowe poruszenie tych wątków.

ocenił(a) film na 6
feliks35

Dlaczego myślisz że Hoffman zginie ?

ocenił(a) film na 10
Kosa_8520

Chyba dlatego , że już wiele razy uniknął śmierci lub po prostu aresztowania , że to byłoby już nudne , że znów się uwolnił z beznadziejnej sytuacji. I w zasadzie nie miałby czym się uwolnić z tego łańcucha. Gordon zabrał mu jedyną piłę.

ocenił(a) film na 6
feliks35

Przypomnij sobie początek Piły 3 ..
Jak ten detektyw złamał sobie stopę .
Hoffman może tego użyć i jakby wyszedł to by chciał dorwać Gordona ..

ocenił(a) film na 10
Kosa_8520

No przekonamy się po premierze najnowszej Piły

ocenił(a) film na 6
feliks35

Będziesz iść do kina na najnowszą Piłę ? :)

ocenił(a) film na 10
Kosa_8520

Jeśli będzie okazja to na pewno pójdę:)

ocenił(a) film na 6
feliks35

A jaka jest twoja ulubiona część Piły ? : D

ocenił(a) film na 10
Kosa_8520

Oczywiście pierwsza:) Ale lubię całą serię:D A jaka jest Twoja ulubiona część?

ocenił(a) film na 6
feliks35

Pierwsza i szósta :)
Bardzo mi się podobał ten krzyk Adama na koniec jak go John zamykał w łazience ^^
Wiem to trochę dziwne .
Ja ogólnie jestem fanką Piły ale jedyna i szóstka są moim zdaniem najlepsze .
W ogóle jeden aktor z piły nie żyje .
Ten z 7 co był do fotela auta przyklejony

ocenił(a) film na 10
Kosa_8520

Ja też jestem fanem Piły:) W ogóle w każdej części lubię końcówki , gdy nagle wszystko staję się zrozumiałe:)

ocenił(a) film na 6
feliks35

To możemy sobie rękę podać bo ja też uwielbiam końcówki ; p

Kosa_8520

To Chester Bennington frontman Linkin Park który popełnił samobójstwo. R.I.P Chester.

Kosa_8520

To Chester Bennington frontman Linkin Park który popełnił samobójstwo. R.I.P Chester.

użytkownik usunięty

https://www.youtube.com/watch?v=WET6sSpkx3Q

Ja zapraszam wszystkich serdecznie do obejrzenia materiału, który zrobiłam na temat "Piły: Dziedzictwo" i o wątkach z poprzednich części. Film zawiera sceny z "Piła I-VII" oraz jej materiałów specjalnych w celach wyjaśnienia wątków fabularnych lub wątków humorystycznych. Nie bójcie się komentować pozytywnie i negatywnie! Jeżeli podobał
lub nie podobał wam się materiał to napiszcie mi o tym bez stresu. Biorę pod uwagę każdy komentarz, u mnie nie ma czegoś takiego jak "Nie podoba się - to nie oglądaj, nie komentuj". Wręcz przeciwnie, krytykę przyjmuję.

podpisuje się obiema rękami.

ocenił(a) film na 8

Szkoda że nie nazwali tej części Saw 8 i ta ósemka byłaby przekręcona jako nieskończoność stylizowaną jako łańcuchy z ostrzami oplatające napis

Jesteś szczęśliwy?

ocenił(a) film na 4

zybkie opracowanko, w obsadzie filmwebu jest 8 osób, jigsaw i 5 ofiar, jedyne osoby których nie można zidentyfikować to black i Keith Rennie, ciekawe jest też iż pojawia się krew Jigsawa.
Jak dla mnie w trailerze brakuję grozy, klimatu, jest pusta głupkowata masakra nie ma tej tajemnicy co w poprzednich częsciach,
kilka koncjepcji:
Tak Adam nie żyje: Noga w kiblu to pomyłka, zdjęcia do V, VI, VII częsci robił Adam ponieważ one zaczęły się przed pierwszą, ciekawi mnie kto robił w III i IV ich Adam robić nie mógł. W pile 0.5 czyli dodatku do piły pokazane jest iż Adam przeżył już próbę, podejrzewam że Adam był uczniem Jigsawa i dlatego robił dla niego zdjęcia, jednak Amanda go zabiła- udusiła.

Jigsaw żyje: Nie możliwe oczywiście, jednak ciekawe by było jakby okazało się że Kramer to nie jest prawdziwy piła, a w cieniu był ktoś kto to wszystko organizował.


Amanda nie żyje, więc to nie ona, zmarła w częsci III a scena z dziewczynką (córka lekarki z III częsci) była retrospekcją w której Amanda ostrzegała dziewczynkę przed człowiekiem który ją uratuję(był to Hofmann)

Ciekawi mnie kilka faktów dlaczego Hofmann, chciał by Amanda zabiła lekarkę z częsci III.
Co się stało z chłopakami z częsci II i VI
Kim byli ludzie w maskach w VII

użytkownik usunięty
karol10104

https://www.youtube.com/watch?v=WET6sSpkx3Q

Ja zapraszam wszystkich serdecznie do obejrzenia materiału, który zrobiłam na temat "Piły: Dziedzictwo" i o wątkach z poprzednich części. Film zawiera sceny z "Piła I-VII" oraz jej materiałów specjalnych w celach wyjaśnienia wątków fabularnych lub wątków humorystycznych. Nie bójcie się komentować pozytywnie i negatywnie! Jeżeli podobał
lub nie podobał wam się materiał to napiszcie mi o tym bez stresu. Biorę pod uwagę każdy komentarz, u mnie nie ma czegoś takiego jak "Nie podoba się - to nie oglądaj, nie komentuj". Wręcz przeciwnie, krytykę przyjmuję.

To będzie kupa gówna.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5

film niedostępny

Jigsaw pewnie się przewraca w grobie że kolejny jego uczeń ma gdzieś zasady jego gry o tworzy własne, jedynie żeby zabić, żeby nie dać uczestnikom tej gry żadnych szans na przetrwanie. Mnie się oglądło to tak samo jak 5,6 i 7. Trochę jednak żałuję, że nie było żadnych nawiązań do finału 7 części. takie 6/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones