Będzie Piła 8.

ostatnia wypowiedź: __Marcin__
Jediel Jediel
ocena: 4

http://www.aceshowbiz.com/news/view/00034501.html

I to nie żart, info to znalazłem jeszcze na kilku innych stronach.

 • Konradla Konradla
  ocena: 9

  Czy tam nie jest napisane że planowana jest jakaś niesamowita historia?

  heh Piła zawsze umiała się zareklamować ( "nie uwierzysz jak to się kończy" jako hasło reklamowe 5 czy reklamujące 7 "koniec wieńczy dzieło")

  Radziłbym się z tą 8 jednak tak nie rozpędzać bo twórcy dotarli do momentu w którym jeden zły ruch popsuje absolutnie wszystko

  jeśli napną mroczną i zagadkową strunę fabularną piły jeszcze bardziej (a już zrobili to do granic możliwości)

  to mogą popsuć ten rewelacyjny obraz mrocznej strony ludzkiego umysłu

  • Little_Jacob Little_Jacob
   ocena: 8

   albo zrobią remake

   • $user użytkownik usunięty

    prędzej reebot jak już

    • Robert831231 Robert831231
     ocena: 9

     A data tego newsa to August 06, 2010 03:05:59 GMT więc mogli sobie gdybać i 69 (nie mylić, z pozycją) następnych częściach. Poza tym aktorka se może mówić, ja poproszę o jeszcze z 2 strony z tym newsem z datą 2011, wtedy uwierzę.

    • Jediel Jediel
     ocena: 4

     Nie sądzę, żeby remak'owali, albo reboot'owali. Za dużo jeszcze zostało im do zrobienia w tej fabule (złapali jednego mordercę, przybyła banda kolejnych). A skoro pisali, że mają w głowie jakąś "niesamowitą" historię, to raczej wymyślili coś nowego. Problem w tym, że o ile końcówka 7 Piły, była jak dla mnie bardzo satysfakcjonująca, to odniosłem wrażenie, że twórcy nie wiedzą jak zamknąć tą serię. Ciągle zostawiają otwarte zakończenie, jeśli zrobią to po raz kolejny, to wkrótce franczyza "Piły", będzie miała więcej wspólnego z "Modą na sukces", niż z horrorem.

     • Robert831231 Robert831231
      ocena: 9

      Dalej czekam na linki, z datami po premierze Piły lub z tego roku, że ta info jest dalej brane pod uwagę. A tak to se możecie gdybać, i gdybać. Zakończyło się dobrze, Hoffman umarł w piwnicy, a Gordon pewnie żyje długo i szczęśliwie se swoją żoną i córką.

      • $user użytkownik usunięty

       A to nie jest czasem news z nawiązaniem do tego, ze Russel puściła parę o ósemce, a potem LGF zaprzeczało jej informacjom? Stało się to jakoś po wypuszczeniu trailera do 3d.

       "Zakończyło się dobrze, Hoffman umarł w piwnicy, a Gordon pewnie żyje długo i szczęśliwie se swoją żoną i córką."

       A te rewelacje to skąd wziąłeś? Zarówno jedno jak i drugie nie ma żadnego uzasadnienia. Nie chcę mi się już dyskutować o tym czego to Hoffman nie zrobi aby przeżyć, bo to już nudne.. i zostało przerobione na tym forum, a temat żony i córki został całkowicie pominięty (a szkoda), co jest kolejną luką w fabule i tak słabej siódemki.

       • Robert831231 Robert831231
        ocena: 9

        Też sobie gdybam, jak wy o 8 części :)

      • Jediel Jediel
       ocena: 4

       Cóż linków się nie doczekasz, bo takowych nie mam ^_^. Po obejrzeniu "3D" i zobaczeniu otwartego jakby nie było zakończenia, postanowiłem sprawdzić, czy może jednak twórcy planują 8. Tak trafiłem na tą i inne strony, nie patrzałem wtedy na daty. Po twoim poście szukałem nowszych news'ów, ale nie znalazłem. Niemniej jednak info wydało mi się wiarygodne z dwóch powodów: pierwsze- jak już wspomniałem pozostawiono znowu otwarte zakończenie, drugie- w tych czasach nie trzeba nawet pomysłu, żeby nakręcić sequel czegokolwiek, a skoro twórcy mówią, że pomysł mają, wątpię, żeby z niego zrezygnowali. Niemniej jednak, oczywiście mogę się mylić, ale nigdzie też nie znalazłem oficjalnej informacji zaprzeczającej powstaniu ósemki.

       • Robert831231 Robert831231
        ocena: 9

        "Niemniej jednak, oczywiście mogę się mylić, ale nigdzie też nie znalazłem oficjalnej informacji zaprzeczającej powstaniu ósemki."
        Możesz, ja dalej twierdzę że nie będzie i do póki nie zobaczę zapowiedzi np na najbliższym Comic Con dopóty nie uwierzę, że będzie 8 :)

 • zygan zygan

  piły 8 nie powinno być gdyż w 7 Hoffman został zabity . Przed śmiercią zniszczył bazę piły .

  • kosmita517 kosmita517
   ocena: 10

   Zygan w pile wszystko jest możliwe.

   Coś słyszałem niecały rok temu że Piła 8 ma wyjść w 2011 roku. Czy ktoś wie na kiedy została przesunięta?

  • $user użytkownik usunięty

   a którym momencie Hoffman niby został zabity?

  • Fancry Fancry
   ocena: 9

   Hoffman został uwięziony w tej piwnicy z 1 części i nie było nic mówione że on zginął (choć teoretycznie powinien) ale jak by chcieli zrobić 8 część to zawsze ktoś go może uratować bo jak powiedział kosmita w pile wszystko jest możliwe ;)

   • escapist escapist
    ocena: 2

    raczej spodziewam się, że zrobią badania rynku i jak koniunktura pozwoli (w co jestem w stanie uwierzyć) to kolejną cześć nakręcą. To nigdy nie był Ingmar Bergman ale imho od dobrych 2 części racjonalny przebieg fabuły czy w ogóle jakikolwiek sens jest jedną z ostatnich rzeczy jakie można odczytać ze scenariusza.

    • paulazet paulazet
     ocena: 7

     a kto z was oglądał "naznaczonego"? ja tam zauważyłam zapowiedź 8 częśći piły.

     • MCSkinhead MCSkinhead
      ocena: 6

      na 100000% będzie piła 8 tylko teraz jest pytanie czy dadzą w tym roku czy za rok ,

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: