PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=271498}

Piła III

Saw III
6,2 81 211
ocen
6,2 10 1 81211
4,9 11
ocen krytyków
Piła III
powrót do forum filmu Piła III

Nailepsza!

ocenił(a) film na 8

Najlepsza czesc serii, ohydna........ale fabularnie tak zaskakujaca ze naprawde warto obejrzec.
Koncowka miazdzy!
10/10

użytkownik usunięty
Thespy456

Zgadzam się. III część, zaraz obok VI, jest najlepsza. Reszta to przesadzona bajka.

Jaka przesadzona ? Jedynka i dwójka są najbardziej realistyczne, trójka jest już na krawędzi realności.
Czwórka, piątka jak i szóstka są bardzo nierealne, ale fabularnie niezłe/dobre... a Kiła 3D to jakieś sci-fi w świecie tępej jatki bez fabuły.

użytkownik usunięty
ArghesS

So sad, źle się wysłowiłam. Co do I i II części - zwracam honor, człowieku - najbardziej realistyczne, lecz żadna z nich nie wkupiła się w moje łaski. Jedynka niby najmniej przesadzona, ale jednak strasznie naciągana i pełna absurdów. Lub, może... No nie wiem. GŁUPOTA BOHATERÓW załatwiła całą sprawę. Ręce mi opadały przy obserwowaniu poczynań tych niemyślących ofiar.

To właśnie w późniejszych częściach jest widoczna głupota zagrań bohaterów, w jedynce, tego broń Boże nie było, poza jedną głupią sceną z niedosięgnięciem telefonu, "strasznie naciągana i pełna absurdów" przed chwilą napisałaś, że jak najbardziej realistyczna jest jedynka i dwójka, każdy ma inny gust, ale o głupocie zachowań bohaterów można pogadać w każdej części, szczególnie w 3D, no ale w 1 ? Zdecydowanie najmniej. Może po prostu akcja dziejąca się 3/4 filmu w łazience cię nie wciągnęła, tylko znudziła. Ale to każdy inaczej postrzega.

użytkownik usunięty
ArghesS

Może. Wspomnę również, że nie miałam okazji obejrzeć jeszcze V i 3D.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones