PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=468198}

Piła VI

Saw VI
6,1 47 655
ocen
6,1 10 1 47655
4,0 7
ocen krytyków
Piła VI
powrót do forum filmu Piła VI

Witajcie, mam pytanie.
Szukam alternatywnego zakończenia Piły VI, a mianowicie takiego, w którym ginie detektyw Hoffman (RBT rozrywa ma szczękę, ponieważ nie zdecydował się on na rozerwanie sobie policzka).

Ma ktoś link do filmiku, w którym można zobaczyć tą scenę?

Pozdrawiam

użytkownik usunięty

http://www.youtube.com/watch?v=NBkLeUjoJIQ
wystarczyło w google wpisać :)

użytkownik usunięty

Dziękuję :) Szukałam, ale nie mogłam znaleźć dlatego jestem Ci wdzięczna.

ocenił(a) film na 6

To jest fanmade zmontowany przez kogoś. Wszystkie 3 zakończenia są dostępne w australijskim wydaniu dvd - na dodatek te niewykorzystane są słabej jakości wraz z licznikami czasu w rogu obrazu.

użytkownik usunięty
the_governor

A można to zobaczyć gdzieś w sieci? Dziękuję za informacje.

ocenił(a) film na 6

Kiedyś były, strona jednak już nie istnieje - jedyna nadzieja to odnaleźć wydanie to australijskie wydanie dvd i pobrać... lub kupić na eBayu.

ocenił(a) film na 6

No ja właśnie obejrzałem tę część (po 3.5 roku od obejrzenia trylogii postanowiłem w ten weekend ją zakończyć) i jestem dość.. zaskoczony.
Oczekiwałem czegoś w stylu ostatnich części z udziałem Jasona Voorhesa a tu jest mała niespodzianka. Ludzie twierdzą, że to porażka, i parodia- moim zdaniem część klimatu nadal zostało zachowane, a zakończenie nadal jest nieprzewidywalne.
Plusik dla tego filmu :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones