PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=533274}

Piła 3D

Saw 3D
5,8 40 732
oceny
5,8 10 1 40732
3,9 8
ocen krytyków
Piła 3D
powrót do forum filmu Piła 3D

Film się zaczął, przysiadła się moja luba, "no to jedziemy"... Po pierwsze:

1. Efekty specjalne - To się nie wydaje, tam po prostu są bezczelne kiepskie efekty wyciekającej krwi. Najgorszy serial nie poszczyciłby się taką miernotą. I moim zdaniem jeśli sie ze mną nie zgadzasz to raczej mało widziałeś....

2. Przewidywalność... Scena gdzie ma rzucić klucz do Caleba swojego kumpla leci hasełko "przecież mu się nie uda" - nie udało się -.- ponadto cała gra była przewidywalna już od początku, koleś sypnął hasłem że jeśli Bob nie zjawi się na platformie z żoną to ona zginie (wogóle nie brali pod uwagę, że ktokolwiek przeżyje grę bo przecież ten ktoś pomógł by Bobowi. Nawet poprzednie części dawały więcej możliwości). Początek filmu zapowiada pojawienie się dr Gordona który jak się potem okazuje jest pomocnikiem jigsawa. Ponadto pierwsza scena z filmu była reklamowana i totalnie bezcelowa. Taką naukę wyciągamy na codzień a jeszcze lepszą jeśli dziewucha da kosza. Czyżby scenariusz pisał młody nastolatek, który nigdy nie miał kobiety? A ci dwaj raczej nigdy by nie podjęli innej decyzji. Pomyślcie sami. Kumpla ma się niemal zawsze a lasek macie miliony. Co wam przyjdzie po kolejnej stękającej, która jeszcze życzy Tobie śmierci a potem zmienia zdanie... heh.. No i ta scena z karabinem.... Pojawia się detektyw (po raz kolejny). Piersze hasełko ze strony publiczności? " Na pewno zginie" I zginął ale bez kitu. Wchodzicie do pokoju a tam wyskakuje karabin maszynowy i wie w którą stronę strzelać? BA! Nawet wie, żeby przestać strzelać przy wejściu "bo przecież tam stać nikt nie będzie". Nie ma też sensu strzelać po ziemi bo przecież, przeszkolony policjant nie zna pojęcia "Padnij". - Tylko żołnierze znają takie hasła (to taki żarcik dzieci neo)

3. Z części na część coraz gorsza gra Jigsawa - Zawsze mówi, że każdy ma szanse, każdy ma wybór, a w tej części ginie najwięcej niewinnych osób bez żadnych szans. Nawet agentka Boba miała większe szanse siedząc cicho niż simone która nie mogła zrobić absolutnie nic. BTW te kolce w kształcie igieł od strzykawek? To oczywisty uśmiech w stronę dr Gordona który pojawia się na początku.

4. Moja luba powiedziała, że film był nudny.... Jeśli to mówi kobieta której podobał się zmierzch to... (no comment) W zasadzie był i do tego bardzo przewidywalny, ( podkreślam po raz kolejny) to nie żart naprawdę przewidywaliśmy sytuacje które nastąpią, twórcy filmu pozbawili nas wszelkich "niespodzianek" (nie wiesz co to? Obejrzyj dobry film)

5. Miałem rację a mimo to negowaliście moją tezę przed objrzeniem filmu "Każdy który przeżył grę Jigsawa staje sie jego następcą" Tam jest pokazany nie tylko dr Gordon ale też obok niego stoją 2 osoby w maskach. Można się tylko domyślić że to ludzie z kółka ofiar Jigsawa. Oczywiste jest dla mnie, że scenarzysta był na tyle mądry, że dał furtkę praktycznie wszystkim. Czyli teraz każdy może być mordercą, a te 2 osoby to nie wszyscy którzy w tym uczestniczą (żeby nie było niedomówień, powiedziałem, że każdy ale nie wszyscy zostali pokazani).

6. Zrobili z Jigsawa debila - Koleś który przewidywał wszysko. Nagle nagrał kasetę, że jeśli coś stanie się jego żonie to Gordon ma ją pomścić? (koleś nawet wie kto ma ją pomścić, nawet z widza robią debila) A przecież w poprzedniej części był taki pewien, że jest bezpieczna i nic się jej nie stanie. Ponadto Hoffman jest tak chaotyczny, że jest mało prawdopodobne by cokolwiek mu wyszło. Mimo to lubię tą postać bo zabił żonę Jigsawa. ( co było do przewidzenia.)

7. Dlaczego dajecie te wysokie noty? Chłopaki, naprawdę nie warto! Kino jest wyposażone w takie filmy, że głowa boli. Polecam każdemu film "funny games" to jest właśnie to co gwałci umysły ludzi oglądających kiepskie horrory. Jeśli nie wiesz o czym mówię to tym bardziej polecam ten film, a po obejrzeniu go będziesz naprawdę wkurzony. A na forum tego filmu sam stwierdzisz, że jeśli lubisz dobre kino ten film nie był dla ciebie.

8. No i po 8. Na bank, na 100% będzie kolejna część. Nie wiem skąd te hasła, że 7-ka zamyka serie! Skądże. 7-ka daje jeszcze większe możliwości twórcom. Na pewno powstanie kolejna część i ja to wam mówie. A jeśli nie wierzycie mi posłuchajcie Jigsawa. Sam powiedział by Gordon kontynuował jego dzieło. Jeśli nie w 2011 ( w co wątpie) to i tak powstanie.

9. Najgorsza scena z filmu. Ręce w górę. Kto próbował kiedyś wybić szybę teczką, czy walizką? Czy na prawdę z tłumu nie znalazła się jedna osoba która ma coś więcej niż podręczny bagaż do wybijania szyby? Czy nikt nie pokusił się o ... Chociażby łokieć. Ja wiem "że ludzie pod wpływem stresu nie potrafia logicznie myśleć" ale z tłumu zawsze znajdzie się ktoś kto potrafi zachować zimną krew. Sami pomyście. Czy naprawdę, gdyby doszło do tego w życiu, każdy by stał i nie próbował wybić szyby? W inny sposób niż teczką? Gwarantuje wam, że jeśli macie plastiki w domach, stukając w ten sposób w okno nie wybijecie jej. Można śmiało założyć, że jigsaw przewidział zachowanie tłumu, przewidział co ludzie zrobią, dlatego nie było nawet sensu wstawiać tam mocniejszych szyb. Masakra po prostu. I co następuje potem? NIC! Pewnie policja pomyślała, że to przecież nie jigsaw zrobił. Zainteresujmy się lepiej tą sprawą w garażu gdzie zginął koleś z linkin park. Nie ma co się interesować rozkrojoną laską na pół i tak nikt jej nie kochał... "haha" powiedział policjant zagryzając pączek...

ocenił(a) film na 1
skt84

Kurde tyle napisałem i zapomniałem jeszcze dodać, że w tym przewidywalnym filmie aż 3 razy poleciał text "Game over" To chyba rekord serii.

skt84

no co ty chcesz tym udowodnić?

ocenił(a) film na 1
michalzawiski

To są kolego właśnie argumenty... Nie pisz rano pod wpływem stresu

skt84

Przestań się powtarzać człowieku. Akurat w twoim trudnym przypadku smiem twierdzić, że to nie sa argumenty, tylko ty za wszelka cenę chcesz mieć racje.

ocenił(a) film na 1
michalzawiski

Aha.. Dobrze zanotuję.... A teraz sobie przylep tą plakietkę "dziciak neo". Jesteś bardziej przewidywalny niż ten film michale.... Michał... kurde nawet nie zasługujesz na to imię:p Wołodyjowski miał tak na imię... Nie bądź głupi jak but, ja ten film obejrzałem a ty nie potrafisz wykreować jednego kontrargumentu? Nawet na siłę chłopaki wymyślili by coś lepszego niż to, że chcę udowodnić, że mam rację" Przecież pisząc takie głupoty tylko pokazujesz, że ją mam.

skt84

teraz będziesz gadał, że nie zasługuje na imie i kolejny raz wmawiał, ze jestem dzieckiem neo. To nie są argumenty tylko uprzedzenie do filmu tyle ci powiem

ocenił(a) film na 1
michalzawiski

Skomplikowany z ciebie ziomek. Potrafisz dać 10 "podziemnemu kręgowi" i 10 za "zejście 2".... Dziwne to jest . Dobry film a drugi to nic specjalnego i oba mają po 10.... nie napisałem tego by wdawać się w kolejną bezcelową dyskusję. Może lepiej przeczytaj co napisałem.

skt84

co cie to obchodzi jakie filmy lubie, nie masz się już do czego doczepić? chwyt ponizej pasa. Wierz mi czytałem i mam wrażenie, ze chcesz udowodnić swoje racje.

ocenił(a) film na 1
michalzawiski

No co ty nie powiesz. To po co się pisze na forach?

ocenił(a) film na 1
michalzawiski

Czytam to po latach i po prostu i widać, że miałem rację. Zdaje się, że mają w planach robić remake "saw" albo nawet część 8.. Zawski... Game over!

skt84

"3. Z części na część coraz gorsza gra Jigsawa - Zawsze mówi, że każdy ma szanse, każdy ma wybór, a w tej części ginie najwięcej niewinnych osób bez żadnych szans. Nawet agentka Boba miała większe szanse siedząc cicho niż simone która nie mogła zrobić absolutnie nic. BTW te kolce w kształcie igieł od strzykawek? To oczywisty uśmiech w stronę dr Gordona który pojawia się na początku" ato dziwne bo ja wiem tylko jednej, o zonie dagen'a, a poza tym tylko jest tak jak piszesz, ale też nie bez powodu.."4. Moja luba powiedziała, że film był nudny.... Jeśli to mówi kobieta której podobał się zmierzch to... (no comment) W zasadzie był i do tego bardzo przewidywalny, ( podkreślam po raz kolejny) to nie żart naprawdę przewidywaliśmy sytuacje które nastąpią, twórcy filmu pozbawili nas wszelkich "niespodzianek" (nie wiesz co to? Obejrzyj dobry film)" co mnie to obchodzi co powiedziała twoja luba.5. Miałem rację a mimo to negowaliście moją tezę przed objrzeniem filmu "Każdy który przeżył grę Jigsawa staje sie jego następcą" Tam jest pokazany nie tylko dr Gordon ale też obok niego stoją 2 osoby w maskach. Można się tylko domyślić że to ludzie z kółka ofiar Jigsawa. Oczywiste jest dla mnie, że scenarzysta był na tyle mądry, że dał furtkę praktycznie wszystkim. Czyli teraz każdy może być mordercą, a te 2 osoby to nie wszyscy którzy w tym uczestniczą (żeby nie było niedomówień, powiedziałem, że każdy ale nie wszyscy zostali pokazani)." to w końcu każdy, czy nie każdy? bo gubisz sie chłopie."
6. Zrobili z Jigsawa debila - Koleś który przewidywał wszysko. Nagle nagrał kasetę, że jeśli coś stanie się jego żonie to Gordon ma ją pomścić? (koleś nawet wie kto ma ją pomścić, nawet z widza robią debila) A przecież w poprzedniej części był taki pewien, że jest bezpieczna i nic się jej nie stanie. Ponadto Hoffman jest tak chaotyczny, że jest mało prawdopodobne by cokolwiek mu wyszło. Mimo to lubię tą postać bo zabił żonę Jigsawa. ( co było do przewidzenia.)" trzeba było obejrzeć Vi VI cześć dokładnie. W V jest scenka jak Jill dostaje w spadku skrzynie. Szósta częśc wyjaśni co w niej było(5 kopert dla hoffmana, 1 dla Jill i 1 z kasetą, którą Jill przyniosła gordonowi do szpitala)."Dlaczego dajecie te wysokie noty? Chłopaki, naprawdę nie warto! " zdziwisz sie dlatego, że się film moze podobać.

ocenił(a) film na 1
michalzawiski

to w końcu każdy, czy nie każdy? bo gubisz sie chłopie." - Sam się gubisz .Chodzi o to,że nie wszyscy są pokazani w filmie.

trzeba było obejrzeć Vi VI cześć dokładnie. W V jest scenka jak Jill dostaje w spadku skrzynie. Szósta częśc wyjaśni co w niej było(5 kopert dla hoffmana, 1 dla Jill i 1 z kasetą, którą Jill przyniosła gordonowi do szpitala)."Dlaczego dajecie te wysokie noty? Chłopaki, naprawdę nie warto! " zdziwisz sie dlatego, że się film moze podobać". - I co z tego wynika? Na pewno nic na korzyść filmu. Widziałem poprzednie części, może nie pamiętam wszystkiego ale to wcale nie jest na korzyść tej części którą oglądałem wczoraj.

Michale może skopiuj cały tekst następnym razem? Nie umiesz cytować?

skt84

Nie ucz mnie cytowąc, bo umiem."I co z tego wynika? Na pewno nic na korzyść filmu. Widziałem poprzednie części, może nie pamiętam wszystkiego ale to wcale nie jest na korzyść tej części którą oglądałem wczoraj." a wynika to, ze większość, z tego co napisałes, da się podważyć.

skt84

"to w końcu każdy, czy nie każdy? bo gubisz sie chłopie." - Sam się gubisz .Chodzi o to,że nie wszyscy są pokazani w filmie." nie gubie sie tylko trzeba obejrzeć film dokładnie, GORDON TO NIE KAZDY I AMANDA.

ocenił(a) film na 1
michalzawiski

Zapominasz o żonie Jigsawa, Hoffmanie i reszcie ludzi z kółka ofiar. Sam, żeś źle oglądał. Zauważyłeś chociaż, że hoffmana nie położył sam Gordon? I to, że stały przy nim 2 osoby?

skt84

skoro taki mega mózg jak ty potrafi wszystko przewidzieć w tym filmie to proszę nie krepuj się i napisz kim DOKŁADNIE są te 2 świnki z końcówki.. nie zgrywaj kozaka gdy kiedyś sie to wyjasni w kolejnej części że "mówiłem że tak będzie" ..
ogolnie te rozmowy można skrócić w:
- ty dziecko neo jestes
- a ty jeszcze wieksze ty trollu
- ja trollem ? podaj argumenty
- sam podaj argumenty
- ty podaj
- ja podałem kiedyś
- ale z ciebie troll
:)

ocenił(a) film na 1
zjadacz_filmow

Podałem argumenty. Przeczytaj sobie wszystko zamiast wcinać się w konwersajce z jeszcze wiekszym dzieckiem neo od ciebie. Jedyne czego nie przewidzizałem to to, że jak już się rozpisze to taki tłuk jak ty i michał to przeczyta i zrozumie. Bazujesz na argumentach? Kiedy je wypisałeś? Śmieszny jesteś i tobie podobni ludzie. Michał broni filmu którego jak się okazuje, sam nie rozumie a ty mu przyklaskujesz. Podajcie sobie rękę głupki.

"napisz kim DOKŁADNIE są te 2 świnki z końcówki" - W następnej części ci pokażą, że to jedna z osób siedzących z Bobem. Czy to ważne, że będziesz widział twarz?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
michalzawiski

no prosze. Jeszcze wyzwij mi starych. To jest twoja odpowiedź na brak argumetnów?

skt84

Nie, to jest moja odpowiedz na twoje wyzwiska

ocenił(a) film na 1
michalzawiski

Też mi wyzwisko...

skt84

ale ty pusty jesteś.. zaczynam za supernaturalem "tęsknić"..typ przynajmniej nie był taki nudny jak ty "dzieci neo to dzieci neo tamto blablabla" .. 1 idiotyczne hasło oklepałeś i myślisz że nim błyszczysz (dowartościowujesz sie tym jakoś ?).. sorry ale nawet tego eseju <zieeeewa> nie czytałem co masz do powiedzenia na temat filmu..Nie jestem żadnym obronca piły zeby sie z toba kłócić bo mnie szczerze wali twoje zdanie.. emocjonalnie jesteś jeszcze dzieckiem skoro myślisz ze twoje jęczenie tutaj coś zdziała..nie którym sie podoba nie którym nie.. ty masz wielkiego "Cha" do tego :) o wielki krytyku chyba mody an sukces.

ocenił(a) film na 1
zjadacz_filmow

10/10 dla ciebie. Jak zawsze za wszystko ;) nara

skt84

o wybacz ze nie chce mi sie oceniać filmów które mi nie podchodza lub o których nie pamietam.. że nie podniecam sie tez ocenami na fw.. wyluzuj troszeczkę bo sie popłaczesz jak nie daj boże coś podskoczy w rankingu co ci sie nie spodobało.. strzałka

ocenił(a) film na 1
zjadacz_filmow

No ok dobra. Nara. Nie mam ci nic więcej do powiedzenia. Pozdrów michała. Jesteście jedynymi głupkami na tym forum. Żałuje tylko, że cokolwiek mu i tobie odpisywałem. Nauczkę mam. Najpierw sprawdzić trzeba z kim się dyskutuje. Gdybym wszedł na twój profil szybciej po prostu nie było by rozmowy tylko od razu "ignor". A skoro tak piszesz to po co sobie zakładałeś konto. Ale widzę niżej, że ludzie czytają te wasze wypociny i wyciągają wnioski. Na szczęście logiczne.

skt84

No takie odpowiedzi swiądczą o tym jak mało inteligentny jesteś.. skończ wreszcie z tymi wyzwiskami, bo naprawdę odwracanie kota ogonem juz się nudne robi.

skt84

http://www.officialsawforum.com/viewforum.php?f=47&sid=e77b19d0424b7ad352402e68c 69abec5 ..prezent ode mnie dla ciebie.. miejsce dla twojej nowej krucjaty..zacznij tam "dzieci neo" nawracać

ocenił(a) film na 1
zjadacz_filmow

Lepsze jest forum biebera. Beznadziejne przypadki.

ocenił(a) film na 1
zjadacz_filmow

Wróć!!! Stary cokoliwiek teraz napiszesz. Nie odpisuję ci. Zobaczcie konto tego ciecia. Same 10 i jedna 8. Repertuar mieści się na 1 ekranie. Miazga stary. Czy ten film oglądał ktoś z mózgiem? Właściwie to widzę, że wypociny wasze nie mają sensu bo ocena tego filmu i tak idzie w dół. Ludzie widzą tą waszą żednadę na monitorach, nie muszą nawet się rozpisywać. Dają 1 i spadają jak najdalej.

skt84

ty to jednak jestes zero, nie masz argumentów to sie czepiasz wszystkiego .

ocenił(a) film na 1
michalzawiski

Napisałem je w tym temacie. Odstresuj się i poczytaj bo jest tego trochę. Wiem, że to dużo tekstu. Twój zarzut jest bezpodstawny i tylko Cie pogrąża. Zaczynasz się już robić irytujący do tego żałosny.

skt84

"Twój zarzut jest bezpodstawny i tylko Cie pogrąża. Zaczynasz się już robić irytujący do tego żałosny." obaliłem z łatwoscią połowę tego co napisałeś, więc juz sie nie pogrążaj.

ocenił(a) film na 1
michalzawiski

Połowę? Ledwo napisałeś na 2 punkty i to jest połowa? W szkole matmy nie było?

skt84

Ciebie na polskim nie nauczyli czytać, teraz wiem dlaczego tego nie robisz.

ocenił(a) film na 1
michalzawiski

No... taki był tam stres, że masakra, ale ty dalej liczysz tylko do 2-ch.

skt84

widze, że to jednak ty masz problemy z matematyką

zjadacz_filmow

"ogolnie te rozmowy można skrócić w:
- ty dziecko neo jestes
- a ty jeszcze wieksze ty trollu
- ja trollem ? podaj argumenty
- sam podaj argumenty
- ty podaj
- ja podałem kiedyś
- ale z ciebie troll"

Ja w brecht eon.a w brecht i tak się brechtamy :)
Ogólnie jak poczytam jeszcze parę razy wyraz : ARGUMENT lub drugie nagminnie używane na f. Saw 3D słowo : OBALIĆ to chyba rozbolą mnie zęby :P:P:P
Po co komentarze traktować ambicjonalnie ? Zamiast z innych opinii czegoś się dowiedzieć i ustalić rozbieżność ? Cos się zyska : )
W rozmowie to ja ustalam sobie jakieś porozumienie oraz odmienność w pewnych kwestiach a nie startuje w konkursie przepychanki na rację najmojszą
Do meritum a nie do własnych emocji gadać i każdą krytykę tez umieć krytykować merytorycznie.
Zwycięstwo w dyskusji to nieporozumienie !!!

skt84

Słuchaj nie wmawiaj mi czegos z czym masz sam problemy."Zapominasz o żonie Jigsawa, Hoffmanie i reszcie ludzi z kółka ofiar."Jill nie była zadnym pomocnikiem, próbowała wykonać (ostatnią wolę) egzekucje na hoffmanie, Johnn prosił tylko o test. Hoffman nie przechodził zadnego testu, a stał sie pomocnikiem. To jak został zwerbowany jest pokazane w V części. Tylko Amanda i Gordon musieli przejść test.To, że stały przy Gordonie dwie osoby, nie znaczy, ze wszyscy którzy przezyli grę johnn'a stali zaraz jego pomocnikami. Błagam cie zacznij wreszcie mysleć nad tym co piszesz, bo takimi bzdurami to sie tylko kompromitujesz.

ocenił(a) film na 1
michalzawiski

"Gordonie dwie osoby, nie znaczy, ze wszyscy którzy przezyli grę johnn'a stali zaraz jego pomocnikami." - I jedyne czym to poparłeś to twoje słowo. Z filmu to nie wynika.
Reszta co napisałeś nie tyczy się 7części. Hoffman przeszedł test. Dała mu go żona Jigsawa :p Z pewnością lepszy test niż reszta ludzi która nie miała żadnych szans. Daruj sobie.

skt84

""Gordonie dwie osoby, nie znaczy, ze wszyscy którzy przezyli grę johnn'a stali zaraz jego pomocnikami." - I jedyne czym to poparłeś to twoje słowo. Z filmu to nie wynika." czytaj i oglądaj uważnie."Hoffman przeszedł test. Dała mu go żona Jigsawa :p Z pewnością lepszy test niż reszta ludzi która nie miała żadnych szans. Daruj sobie." no właśnie test hoffmana to próba egzekucji. Gdybyś ogladał uwąznie to bys wiedział, że Jill Hoffmana chciała zabić. Do pułapki hoffmana jest klucz , którego mu nie dała.

ocenił(a) film na 1
michalzawiski

No wiem asie. I co z tego?

skt84

a to, żebyś nie pisał takich głupot.

ocenił(a) film na 1
michalzawiski

Ja narazie widzę, że ty wypisujesz głupoty. Jeszcze niczego nie udowodniłeś i nie dałeś 1 dobrego argumentu. Jedyne co robisz skutecznie to pogrążasz się. (pewnie pod wpływem stresu). Zaraz zaczne znowu z ciebie sobie jaja robić bo widzę, że z tobą inaczej się nie da rozmawiać.

skt84

A ty jak zwykle odwracasz kota ogonem i się powtarzasz., czyżby to było w myśl nauczyć g...a co chodzi i powtarza? chłopie kompromitujesz się na każdym kroku, próbując udowodnic za wszelka cene swoją racje. Obaliłem połowe z tego co napisałes, a ty dalej twierdzisz, ze masz racje. jakieś kompleksy?

ocenił(a) film na 1
michalzawiski

Ty piszesz o mnie a nic o tym co napisałem. Michale. Prosze cie. Puknij sie w ten głupi łeb.

skt84

ty sie puknij, w tą swoją durną dynie i włacz przy okazji oczy, następnie wróć do postu numer 10. jak już sie bedziesz stukał to włącz przy okazji czytanie ze zrozumieniem.

ocenił(a) film na 1
michalzawiski

Ja ci na wszystko odpowiedziałem. Tobie radzę to samo bo masz z tym poważny problem. Ale to pewnie przez ten stres...(najprawdopodobniej spowodowany zagrożeniem życia)

skt84

Ty mi odpowiedziałeś, na trzy zdania( nie na wszystkie). Ja nie mam problemu z odpowiadaniem, tylko ty najwyraźniej nie potrafisz przyjąć tego do wiadomości, że ktoś podważył i wogóle śmie podważać to co napisałeś. I przestań się już powtarzać, bo to nudne jest.

ocenił(a) film na 1
michalzawiski

Niczego nie podważyłeś. Skopiowałeś tekst i dopisałeś po jednym zdaniu, nie poparłeś tego niczym tylko swoim zdaniem - to nie jest argument tylko zdanie. Zobacz co napisała Agniecha. I zobacz co za bzdury ty wypisujesz. Jesteś homo sapiens?

skt84

owszem podwazyłem,a takze poparłem, tylko ty się do tego nie przyznasz. z resztą czego oczekiwać, po osobie która czyta tak samo jak oglada filmy. Tak jestem homo sapiens, a ty jesteś homo ledwie sapiens.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones