PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=533274}

Piła 3D

Saw 3D
5,8 40 732
oceny
5,8 10 1 40732
3,9 8
ocen krytyków
Piła 3D
powrót do forum filmu Piła 3D

Po 7 częściach.

ocenił(a) film na 8

Po wszystkich 7 częściach możemy stwierdzić która część nam się najbardziej podobała. Jaka jest nasza ulubiona postać, jaka najgorsza. Kogo uważamy za godnego następce piły, a kto nie powinien.
Moja ulubiona część to część 3. Ze względu na to że to chyba najbardziej skomplikowana gra, którą wymyślił piła, sprawdzając nie tyko Jeffa ale także Amandę. Ulubiona postać ze wszystkich 7 części? Oprócz Johna polubiłam Marka Hoffmana. Uważałam go również za dobrego następce Piły. Z pewnością był lepszy od Amandy, którą uważam za najgłupszą postać i z pewnością nie nadaje się na następce Piły i dobrze że zginęła, bo po prostu się nie nadawała.
A jak wy myślicie ?

użytkownik usunięty
Musicxd

Najlepsza chyba 3, chociaż seria sama w sobie nie jest jakaś niesamowicie ambitna, ale lubię ze względu na sentyment i klimat ;P Ulubiona postać to właśnie Amanda :D Najbardziej irytująca- Jill

Musicxd

Najlepsza, waham się między II a VI. Ulubiona postać - Amanda. Najgorsza postać - Strahm.

ocenił(a) film na 8
filmowy_laufer

Najlepsza część to wg. mnie II, chociaż myślałem nad I. Ulubiona postać, godna następny JigSawa to wg. mnie Mark,a Najgorsza - Amanda lub Jill, nie potrafie zdecydować ; ]

Pablo_O

a czemu odpowiedź do mnie?

ocenił(a) film na 8
filmowy_laufer

Jeden *huj do kogo

Pablo_O

Nie. Przez ciebie zmarnowałem czas na wchodzenie na to forum xD

użytkownik usunięty
Musicxd

Część II wymiata :)

ocenił(a) film na 6
Musicxd

Moje ulubione to część II i VI. Część II dlatego iż przypomina mi typowy horror z udziałem nastolatków, którzy wyjechali sobie np w góry. VI dlatego, że pokazano w niej czego ludzie nie zrobią dla pieniędzy. Najbardziej polubiłam Marka Hoffmana, Adama i dr Lawrence'a Gordona, a wręcz znienawidziłam Amandę. Uważam, że najbardziej na następcę Johna nadawali się Hoffman i Gordon, a Amanda była wręcz do tego nieodpowiednia.

eunuszek01

Według mnie najlepsze części to I i VII. Moja ulubiona postać to sam John Kremer, a jego godnym następcą powinien być Larens Gordon. Najgorsza postać oczywiście Amanda.

użytkownik usunięty
jakikolwiek_1

Ulubione części - II, III, IV, VI (sporo ich, gdybym miała wybrać tylko jedną, najlepszą byłaby to VI).
Ulubieni bohaterowie - Mark Hoffman, John Kramer, Amanda Young. Początkowo jej nie lubiłam, ale z upływem czasu inaczej spojrzałam na jej postać. Fakt, nie nadawała się na następcę Johna, ale Mark jak najbardziej :D Gordon jakoś mi nie pasuje...
Kogo nie polubiłam - hmmm... Mam mieszczane uczucia odnośnie Gordona i Jill, ale nie powiem, że ich nie lubię.

Musicxd

Dla mnie każda część była wybitna, jednak z sentymentu to właśnie I uważam za najlepszą.
Ulubieni bohaterowie? Od początku Jigsaw. Dla mnie był i jest geniuszem. Owszem, trochę szalonym, ale jego myślenie i działanie wzbudziło we mnie podziw i uznanie już po pierwszej części. Po obejrzeniu wszystkich dodatkowo Lawrence i Adam... Dopiero, gdy po raz drugi obejrzałam wszystkie 'Piły' zaczęłam doceniać Hoffmana i bądź co bądź był dobrym następcom. Razem z Gordonem mogli by tworzyć zgrany zespół. Amandy nie lubiłam już od samego początku, według mnie jedna z bardziej irytujących postaci. Ucieszyłam się, gdy zginęła.

ocenił(a) film na 6
Musicxd

Oczywiście że jedynka najlepsza

ocenił(a) film na 6
Musicxd

Mi się podobają wszystkie część oprócz piątki - w sumie jest w porządku. W 7 najbardziej zakończenie mi się podoba mimo, że powoli zrodziła uczucie przeciągania serii (ale trzyma to się kupy). Cieszę się, że pojawił się nowy następca, jakoś detektyw Hoffman nie zdobył mojej sympatii.

Musicxd

Ulubiona część to 3...może to dziwne, ale gdy lekarka tnie głowę Jigsaw'owi to łezka mi się kręci, nawiązując do fabuły gdyby jego gry nie były związane z faktem, że mimo iż przejdziemy pułapki to bardzo często ktoś musi umrzeć wybierając cudzą lub swoją śmierć....zaczynało by się rozumieć "morderce". Gdyby śmierć była spowodowana złymi intencjami i wyborami w grze.... byłabym za...ale kiedy ktoś przeważnie umiera jak choćby w 7 części piły na początku czyjaś śmierć jest konieczna... Najbardziej szkoda było mi go w 2 części jak został pobity, taki biedny grzeczny dziadek...:( wy też tak macie?

użytkownik usunięty
klaudiuskaaa2302

Ja na razie jestem po części 5 (bo odświeżam sobie przed "Piłą:Dziedzictwo") i muszę powiedzieć, że moimi ulubionymi postaciami są kolejno John Kramer, Mark Hoffman i Peter Strahm. Każdy z nich swoimi przeżyciami i zachowaniem, podejmowanymi decyzjami, sprawił, że bardzo się do nich przywiązałam. Natomiast jeżeli chodzi o najbardziej irytujące postaci to na pewno Amanda i Jill. To, że jestem po przy przypominaniu sobie części 5 nie znaczy, że nie widziałam całej serii i wiem doskonale jaka jest Jill. Najlepszym następcą Jigsawa moim zdaniem byłby Mark Hoffman. Najlepszą częścią ze wszystkich jest część druga i trzecia (fabuła, muzyka itp.), a "najgorszą" (chociaż ja bym ja nazwała po prostu nieco słabszą) była właśnie piątka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones