PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=557782}

Piła mechaniczna 3D

Texas Chainsaw 3D
4,9 12 662
oceny
4,9 10 1 12662
3,8 5
ocen krytyków
Piła mechaniczna 3D
powrót do forum filmu Piła mechaniczna 3D

Bardzo słabo

ocenił(a) film na 3

Sporo niedorzeczności i głupot się tu uzbierało. Bohaterowie zabierają autostopowicza, po czym zostawiają go samego u siebie na chacie. Czy ktokolwiek z was by tak zrobił? Czy ktokolwiek, kto ma choć jedną szarą komórkę, by tak zrobił ??? Inny przykład: Policjant zajeżdża do domu, widzi ślady krwi wiodące do pomieszczenia za ukrytymi w ścianie drzwiami. Wszystko to transmituje przez smartfona swojemu przełożonemu, który ogląda to siedząc na komisariacie z burmistrzem. I co, myślicie że wzywają jakieś posiłki, czy coś? A skąd! Burmistrz każe mu iść sprawdzić co się dzieje za drzwiami, żadnych posiłków, żadnego alarmu, po prostu idź gościu w pojedynkę i daj się zabić a my będziemy sobie siedzieć na dupskach i oglądać twoją śmierć online full HD. Nie będę już spoilerował i mówił jaka cudowna przemiana zachodzi w bohaterce na koniec, ale jest to czysty idiotyzm.

Ten film to nic innego jak skalkulowany skok na kasę, obdzierający widzów z pieniędzy a markę TCM z godności. Nawet remake z 2003 był o wiele lepszy, o oryginale już nie wspominam. Tragedią bym tego filmu nie nazwał, ale lepiej go omijać z daleka, ja na pewno do niego nie wrócę.

atique

Zgadzam się ze wszystkim ;)
Koniec beznadziejny...zirytowałam się aż, że dziewczyna zdecydowała, że zajmie się swoim psychopatycznym kuzynem..(który nawiasem mówiąc zabił jej przyjaciół i ją samą też prawie...) Ten szeryf nie powinien pozwolić przeżyć temu kolesiowi a powiedział "posprzątajcie ten syf" i pozwolił im się oddalić (jemu i tej jego kuzynce)... poza tymi niedorzecznościami to wg mnie końcówka najbardziej zepsuła film (tak, bo na pewno młoda dziewczyna zamiast uciec stamtąd, wrócić do rodziców, przeprosić ich i korzystać z życia za młodu to woli opiekować się chorym umysłowo kuzynem, który jest mordercą -.- ) >> co za głupota
Zawiodłam się...ogół filmu mogli naprawić zakończeniem.

AktorkaDD

inna sprawa to poza szeryfem tez byli inni ludzie (poza tymi co zginęli) i nikt nie próbował szukać tego psychopaty?? tylko każdy pozwolił, żeby się ukrył z powrotem w domku? A sprawca nieznaleziony? koszmar :/ (chyba, że ktoś by wmówił np ten szeryf, że psychopata został zmielony, ale to nie ma kompletnie sensu bronić tego gnoja...)
także film mocno niedorzeczny :/

AktorkaDD

kolejny gimbus ze swoimi szkolnymi 'mundrosciami' i ograniczoną wyobraźnią, której życie jeszcze nie poszerzyło, skarży sie na rzekomy brak realizmu w filmie fabularnym. RĘCE OPADAJĄ!

ocenił(a) film na 6
AktorkaDD

Ja miałem takie odczucia w końcówce, że zacząłem kibicować leatherface'owi, żeby zabił tych dupków. Dlaczego? Bo oni chcieli zabić Bogu ducha winną dziewczynę.

ocenił(a) film na 8
widbos

Polać Tobie,na mnie ta końcówka zadziałała tak samo na myślenie.Jeszcze na koniec po napisach jak ci chciwi jej przybrani rodzice przyjechali porozmawiać żeby tylko majątek odziedziczyć,a Leatherface przywitał ich z piłą od razu.Widocznie wyczuł o co im tylko chodzi :D

jazdowicz2666


'dopoki nie wszedlem do internetu nie wiedzialem, ze na swiecie jest tylu idiotow' (St. Lem).

widbos

wizyta u terapeuty powinna ci pomóc.

AktorkaDD

kolejny gimbus ze swoimi szkolnymi 'mundrosciami' i ograniczoną wyobraźnią, której życie jeszcze nie poszerzyło, skarży sie na rzekomy brak realizmu w filmie fabularnym. RĘCE OPADAJĄ!

atique

kolejny gimbus ze swoimi szkolnymi 'mundrosciami' i ograniczoną wyobraźnią, której życie jeszcze nie poszerzyło, skarży sie na rzekomy brak realizmu w filmie fabularnym. RĘCE OPADAJĄ!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones