PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=557782}

Piła mechaniczna 3D

Texas Chainsaw 3D
4,9 12 645
ocen
4,9 10 1 12645
3,8 5
ocen krytyków
Piła mechaniczna 3D
powrót do forum filmu Piła mechaniczna 3D
ocenił(a) film na 2
maki66

to chciałem wpisać...

Strasznie irytujące jest to, że nagle wszyscy zapomnieli jak się biega i wszyscy o wszystko się potykają. Gra aktorska na poziomie przedstawień przedszkolnych (nie obrażając przedszkolaków). Szkoda czasu, nie polecam.

użytkownik usunięty
maki66

To pierwszy slasher jaki obejrzałeś? Nie wiesz, że to już jest standard jak ofiara ucieka przed oprawcą to MUSI się potknąć o jakieś wystające gałęzie albo kamienie :)

ocenił(a) film na 2

Slasher'ów widziałem już całe mnóstwo i w każdym jest tak jak piszesz, no ale bez przesady:-) tutaj jest wszystkiego x5, czyż nie było by lepiej, gdyby wszyscy byli zarżnięci poprzez spryt (wymyślne pułapki) oprawcy? a nie przez ciamajdowatość ofiar?

użytkownik usunięty
maki66

" czyż nie było by lepiej, gdyby wszyscy byli zarżnięci poprzez spryt (wymyślne pułapki) oprawcy?" - Leatherface to nie Jigsaw, żeby się bawić w pułapki :)

ocenił(a) film na 2

Prawda, w tym konkretnym przypadku nie chodzi o pułapki wręcz przeciwnie , chodzi o proste i bezmyślne ćwiartowanie, ale czy ów ofiary muszą się same podkładać pod piłę ? Chodzi mi tylko o ten konkretny film, bo fakt wszędzie sie wszyscy potykają, ale tutaj jest to nagminne. Może scenarzysta nie miał pomysłów jak Leatherface ma ich dorwać?

użytkownik usunięty
maki66

O scenariuszu w tym filmie nawet nie ma sensu mówić bo jest dziurawy jak sito.

ocenił(a) film na 2

Nic o scenariuszu nie pisałem, bo tak jak mówisz nie ma sensu.... ;)
A tak swoją drogą jako Maniaczka Horrorów możesz jakiś polecić? Taki np. który nie był w szerokiej dystrybucji i zapadł Tobie mocno w pamięci.

maki66


'dopoki nie wszedlem do internetu nie wiedzialem, ze na swiecie jest tylu idiotow' (St. Lem).

maki66


'dopoki nie wszedlem do internetu nie wiedzialem, ze na swiecie jest tylu idiotow' (St. Lem).

Dlatego nie oglądam slasherów, zbyt bolą mnie w mózg ludzkie zachowania pozbawione krzty logiki i instynktu samozachowawczego oraz naszpikowana do granic możliwości absurdami fabuła, dodatkowo jak ktoś już wcześniej wspomniał byle kijek może stać się przeszkodą nie do pokonania, nitka śmiertelną pułapką, powiew wiatru może zwalić z nóg, a schody, to już w ogóle wyższa szkoła jazdy. Jeśli w takim filmie są schody, to mogę obstawiać dziesięć do jednego, że ktoś dzięki nim wyzionie ducha.

Aldirien

mękolenie gimbusa, któremu nic nie pasuje.

maki66

typowe ujadanie gimbusa. a lekcje odrobione?

maki66


'dopoki nie wszedlem do internetu nie wiedzialem, ze na swiecie jest tylu idiotow' (St. Lem).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones