PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107050}

Piżama party

Sleepover
6,0 13 244
oceny
6,0 10 1 13244
Piżama party
powrót do forum filmu Piżama party

Steve jest za stary!

ocenił(a) film na 5

Film na pewno ciekawy dla dziewczyn w wieku okolo 13 lat. Ale dziwi mnie to, ze na chlopaka dla glownej bohaterki wybrali 24 latka?! Skoro ona miała wtedy... 16 lat. Razi to trochę... Widac, ze to juz dorosly facet, a ona dziecko. Eh.

ocenił(a) film na 6
hiahuha

dziewczynka ma 14 lat a chłopak jest z liceum, więc ma maks 18lat (a to, że aktor który go gra ma 24 lata nie ma znaczenia bo i tak wygląda na 17-18 latka)

ocenił(a) film na 5
delishya

Wlasnie nie wyglada na te 17-18 lat, wystarczy popatrzec na ludzi w okolicy w tym wieku. Moim zdaniem powinni ostrozniej dobierac aktorow, zeby potem nie wyszedl taki komiczny efekt. Ale to tylko moje zdanie ;]

hiahuha

Nie wiem w jakim wieku jesteś i jakie masz pod tym względem doświadczenia, ale powiem Ci, że nie każda 16 latka musi być dziecinna, a 24 latek dojrzały. Jest wiele związków ludzi z taką właśnie różnicą wieku (16/24, 17/25 itp.), gdzie tych kilku lat zupełnie nie widać. :) Nie wiem jak to wyglądało w filmie, bo jeszcze go nie oglądałam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones