PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=539302}

Piekielna zemsta

Drive Angry
5,7 41 728
ocen
5,7 10 1 41728
6,0 8
ocen krytyków
Piekielna zemsta
powrót do forum filmu Piekielna zemsta

7/10 za księgowego

ocenił(a) film na 7

daję 7/10 bo podobała mi się postać księgowego fajnie zagrana przez Williama Fichtner'a

ocenił(a) film na 7
Seth126

całkowicie popieram. facet był genialny :D :D

ocenił(a) film na 5
Seth126

ksiegowy wymiata:) najlepiej zagrana rola,Cage bezbarwnie,chyba się kolo wypalił juz..

ocenił(a) film na 6
Seth126

tez tak uwazam ksiegowy to rewelka wracam do tego filmu przez wzglad na niego:)

ocenił(a) film na 8
Seth126

Dołączam sie :)
Oczywiście nie da sie go zapomnieć z serialu "Skazany na śmierć"

ocenił(a) film na 7
Seth126

Film fajny tylko momentami śmieszny w wielu filmach widziałem dziwną manierę kierujących samochodami gdy jadąc po prostej drodze bohater skręca małymi ruchami w lewo i w prawo na przemian w krótkich odstępach i tak całą scenę, co było bardzo dokładnie widać w tym filmie.

ocenił(a) film na 7
Seth126

Will Fichtner uratował ten film. Rola aktorska pozostałych bohaterów w tym Cage'a pozostawia wiele do życzenia. Ocena 7/10 jest wg mnie sprawiedliwa, zważając na dość luźny klimat i genialnego księgowego :) Ogółem film podobał mi się. Polecam wszystkim obejrzeć chociaż dla samego Fichnera.

ocenił(a) film na 7
TMonsterPL

Święta racja :o)

ocenił(a) film na 7
TMonsterPL

Charger, Chevelle, Camaro i ten Chevy z 55r też fajnie zagrały. Popieram 7/10 za oryginalność.

ocenił(a) film na 6
Seth126

popieram świetnie zagrał, ten film powinien być o tym "księgowym"

Seth126

do tej pory w żadnym filmie nikt tak sprawnie nie wymachiwał legitymacją FBI jak on

użytkownik usunięty
Seth126

'federal bureau of get the f*ck out of my way' - wymiękłem ;)

Seth126

Zgadzam się - ta postać świetnie zagrana, ale ogólnie film to porażka.

ocenił(a) film na 7
Seth126

heh... widzę , ze nie jestem sam w ocenie tego filmu. Księgowy po prostu uratował ten film. LOL

ocenił(a) film na 6
Seth126

Gdyby nie postać Księgowego (przez duże K !) oglądanie tego filmu byłoby stratą czasu.

ocenił(a) film na 5
Krytykant

racja Księgowy uratował ten film ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones