PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=132536}

Pierścienie: Władcy fanów

Ringers: Lord of the Fans
7,8 167
ocen
7,8 10 1 167
Pierścienie: Władcy fanów
powrót do forum filmu Pierścienie: Władcy fanów

myślałam ze bedzie ciekawszy, że bedzie wiecej o filmie, więcej wypowiedzi aktorów, tymczasem sporo jest o Tolkienie i o książce. głównie film dokumentalny

moonlady

Wypowiedzi aktorów i w ogóle twórców filmu masz całe zatrzęsienie w dodatkach do rozszerzonej wersji każdej z trzech części "LOTR". Polecam, jeśli jesteś zainteresowana:)

ocenił(a) film na 5
Thommy

w sumie mnie to jakoś nie zaciekawiło zbytnio. raczej dla maniaków. a trylogia i tak rządzi! ;)

moonlady

i tak muszę to kiedyś obejrzeć, bo jest o moim ulubionym filmie

moonlady

A nie łaska poczytać opis ? Jesteście po maturze czy jeszcze nie, bo jakoś nie widzę, byście czytali ze zrozumieniem...

Nie oglądałam tego, a jakoś bez problemu przeczytałam, że to nie o filmie, a właśnie o książkowej trylogii i jaki miała wpływ na kulturę masową.
Założę się, że film bardzo dobry.

Oglądałam już z parę o Harrym Potterze, choć już ze scenami filmowymi m.in. na Discovery.
Kocham tego typu dokumenty :D

moonlady

Ludzie, co jest z wami nie tak?! Przecież film był tylko marną ekranizacją, podczas gdy przez te wszystkie lata Trylogia Tolkiena zdążyła już obrosnąć mitem...

nightmareisover

Nie nazwałbym tego "marną ekranizacją", raczej ekranizacją, której lepiej zrobić się nie dało i wyszło naprawdę świetnie.

robhans

Zgadzam się, Tolkien tak rozbudował świat w książkach, że tylko wariat mógł się zabrać za ekranizacje i Peter Jackson podołał temu wyzwaniu, lepszej ekranizacji nie można było zrobić.

nightmareisover

Otóż to. Nigdy jeszcze nie dane mi było oglądać filmu, a raczej jednego wielkiego dzieła pociętego na trzy epickie kawałki, które po zakończeniu pozostawia we mnie takie myśli, a podczas oglądania wzbudza tak ogromne i nieopisane emocje oraz zafascynowanie światem Tolkiena. Jest to dla mnie inspirujące i motywujące. Może rzeczywiście niektórym się to nie podoba, ale ja uwielbiam zarówno książki Tolkiena, jak i ekranizację, którą stworzył Jackson. Wcześniej dane mi było widzieć to drugie, a po przeczytaniu później książek, film nie stracił i na pewno nie straci swojej magii, jaką ogarnął cząstkę mojej osoby. Nie sposób się jej pozbyć. Zresztą... nigdy nie zamierzam się jej pozbyć ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones