PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=757673}

Pierwsza gwiazdka

The Star
6,7 3 332
oceny
6,7 10 1 3332
Pierwsza gwiazdka
powrót do forum filmu Pierwsza gwiazdka

Polecam

ocenił(a) film na 8

Bardzo sympatyczna bajka. Opowiada o narodzinach Jezusa. Mojemu 5 latkowi się podobała, ale są tam też zabawne teksty dla rodziców, które zdecydowanie ubarwniają dobrze zanane nam wydarzenia. Dobrze przedstawiona historia, ktora tłumaczy dzieciom o co tak naprawdę chodzi w święta. Polecam wprowadzić się w klimat dzięki bajce :)

Eris84

Zgadzam się. Poszliśmy z dziećmi z nastawieniem, na średnią animację, a była bardzo dobra. Nieźle się uśmiałem. Walory edukacyjne, podane w atrakcyjnej formie, też na plus. Polecam

Eris84

Czy w filmie są jakieś sceny przemocy, straszne momenty, etc? chciałam zabrać córkę, a ona boi się takich rzeczy (poszłyśmy na kucyki pony i mała się rozpłakała i trzeba było iść do domu wcześniej)

magda_b86

też jestem ciekaw!

ocenił(a) film na 6
magda_b86

Tak, Herod dokonuje mordu na żydowskich niemowlakach :( ale nie jestem pewien czy ta scena w końcu znalazła się w kinowej wersji

magda_b86

SPOILER

Tak płatny morderca ściągający Maryję i Józefa.

ocenił(a) film na 4
magda_b86

A co takiego związanego z przemocą jest w Kucykach?

magda_b86

Nie ma nic strasznego. Nikt nie umiera (zły strażnik tylko spada z wysokości, ale nie jest pokazane, co potem się z nim dzieje).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones