PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=668347}

Pierwszy śnieg

The Snowman
5,4 49 969
ocen
5,4 10 1 49969
3,7 10
ocen krytyków
Pierwszy śnieg
powrót do forum filmu Pierwszy śnieg

Katastrofa

ocenił(a) film na 3

Przyznam, że książki nie czytałem. Ale Krymu ale lubię i oglądam, więc polecialem do kina. Efekt? Koło 60 minuty zacząłem przeglądać w komórce wyniki ekstraklasy. A żona przysnęła na solidne 20 minut. Głupota, brak spójności, nuda, prostota. Kompletnie było mi obojętne jak to się skończy i kto jest mordercą. Nie wspomnę o aktorach, bo musialbym tez napisac, ze Fasbender gral jak robot z Proneteusza i Obcego a reszta - ktorej nie znam (i chyba nic nie straciłem) przekonuje mnie do swych ról jak ginekolog do kastracji. Wolałbym oglądać spiewające niemieckie karły lub film o konstrukcji szlabanów, niż męczyć się z tym gniotem, który nawet nie leżał koło dobrego kryminału. Strata czasu i pieniędzy, nie polecam nikomu, omijać szerokim łukiem. Acha, co ważne - wszystko co najlepsze było w trailerze. Naprawdę nic innego tam nie ma.
Jeśli koniecznie chcecie dobry kryminał to szukajcie gdzie indziej. Albo włączcie Księdza Mateusza.

schabolub

Ale proszę nie wyciągać komórki w trakcie seansu :( już lepiej się przespać, tak z szacunku dla innego widza

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones