PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=498684}

Pierwszy raz

Love at First Hiccup
5,7 12 689
ocen
5,7 10 1 12689
Pierwszy raz
powrót do forum filmu Pierwszy raz

https://www.youtube.com/watch?v=UdJ6pnPW2b4
Lubię ten film ale bezczelność tego dzieciaka jest poniżej wszelkiego dopuszczalnego poziomu
chamstwa w cywilizowanym społeczeństwie, czasami myślę że eugeniczne sterylizacjie były "pro
publico bono", przynajmniej w przypadku tego bachora :D
Choć zapewne sam zapewne stałbym się ofiarą bo mam Zespół Aspergera;-)

ocenił(a) film na 8
PawelK

Wolałbym mieć w przyszłości bezczelnego dzieciaka jak przedstawiony wyżej, który sobie z pewnością w życiu poradzi niż nieporadnego chłopaka co nie potrafi kupić paczki gumek.

ocenił(a) film na 5
Luctucor

Może i tak, ale można też kogoś zakasować mając więcej taktu :-)
Na przykład coś w ten deseń "Niech będzie proszę pana, z przyjemnością zaproszę na chrzciny ewentualnego potomstwa:D "
Nie trzeba być od razu wulgarnym :-)

ocenił(a) film na 1
PawelK

Człowieku to, co napisałeś, nie jest, jak to ująłeś "zakasowaniem" w najmniejszym stopniu. No chyba że śmieszkujesz sobie z emerytami grając w makao :)
Kolejna sprawa - nie mam pojęcia, jak tak dennemu filmowi mogłeś dać ocenę wyższą, niż 3, ze o Twojej siódemce nie wspomnę. Poczucie humoru rodem z Klanu, pozdrawiam :) A jak razi Cię postawa chłopaka kupującego kondomy, to aż nie mogę wyjść z podziwu, że wytrzymałeś tak długo w naszym społeczeństwie, moje gratulacje!
Tak, witam w świecie internetowych hejtów :)

ocenił(a) film na 5
wojteg77

Dzień bez zhejtowania jakiegoś filmidła na moim ulubionym forum filmowym to dzień stracony xD

Co do oceny ma pan absolutną racje, muszę chyba zrewidować moją ocenę tego filmu, ale muszę przyznać że dobrze się przy nim bawiłem film może nie zasługuje na 7/10 ale na pewno zasługuje na solidne 5 :-)

ocenił(a) film na 1
PawelK

Cieszę się, że udało mi się coś ugrać :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones