PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=491313}
5,4 2 915
ocen
5,4 10 1 2915
Piksele
powrót do forum filmu Piksele

muzyka, przyzwoita gra aktorska (świetny Grabowski i koledzy Łomot i Pasztet, a także babcia Anastazja). W ogóle historia z babcią najbardziej przypadła mi do gustu, chociaż przypominała mi skok z "Lock stock and two smoking barrels". Nawet goscie zachowują sie podobnie. Niezła historie z dziadkiem i Japończykiem. Najsłabsza moim zdaniem pierwsza część. Bardzo podobał mi sie spodób przeprowadzenia tej historii jak również sposób filmowania z jedwabistymi zblizeniami detali przywodzacy na myśl filmy Kieślowskiego. Wspaniale też komponuje się z obrazem muzyka. Wszystko to razem tworzy niesamowity klimat łączący czarną komedię z lekką psychodelią, owiane mgiełką tajemniczości (a czasem drapieżności) życia. Mam wrażenie, że oceny wiekszości oceniajacych ten film podskoczyłyby, gdyby sie pod filmem podpisał Tarantino, czy też Lynch.

ocenił(a) film na 7
wazon

masz rację - fajny, niekonwencjonalny i zabawny - ale widz-niemota nie nadąży za metaforą :(

ps. ten gość zrobił też zarąbisty serial Wrzesień 39 - polecam!

ocenił(a) film na 9
adela777

Dzięki za info. Widzę, że jest na youtubie. Chętnie zobaczę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones