PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=599554}

Piksele

Pixels
5,7 63 211
ocen
5,7 10 1 63211
3,4 8
ocen krytyków
Piksele
powrót do forum filmu Piksele
Kalafiores

You're not alone, dude...

ocenił(a) film na 6
Kalafiores

ot i powód, akurat do parodii filmów dobrze się nadaje, na zajawkach dobrze wypada

ocenił(a) film na 9
Kalafiores

so true

Kalafiores

I oczywiście kolejny który ma o coś ból dupy może popatrz na + filmu a nie tylko tak niedobrze i tak źle (ja sie osobiście ciesze że gra Sandler)

firerox

Jeżeli konsekwentnie narzekasz na każdy "ból dupy" jaki napotykasz, to, zaiste, fascynujące musisz mieć życie. Rozumiem, że nie czytasz żadnych negatywnych recenzji, a gdy ktoś wyraża o czymś negatywną opinie zatykasz uszy i mówisz "lalala nic nie słyszę"?

Kalafiores

I z kieszeni wyciąga maść, którą często rozdaje więc zawsze ma ze sobą kilka tubek :)

Kalafiores

Opinię, zarówno negatywną, jak i pozytywną, należy uzasadnić... inaczej jest shtako warta.
Ty tego nie zrobiłeś, więc to typowy hejt z zawiści.

Vitcher

xDDDDD

Kalafiores

aleś się pan łobsrał z braku argumentów :P

firerox

z tym bólem dupy sam masz ból dupy

ocenił(a) film na 6
Kalafiores

hahaha so tru xD

Kalafiores

Boże, jakie to prawdziwe xd Ale ja potem zauważyłam, że gra również Kevin James i nadzieja wróciła

Kalafiores

Mam to samo. Sandler = amerykański Karolak

zarptak

Jak już to Karolak jest polskim Sandlerem, znaj miarę

zarptak

Karolak jest ok aktorem. Juz bardziej Pazure bym do miana Sandlera porownal.

marcin199518

Pazurę bym porównał do Jim Carreya (takiego jaki był grając Ace Venturę) oczywiście nie aż tak dobrego.

Kalafiores

Mam identyczne odczucie.

ocenił(a) film na 1
Kalafiores

My thoughts exactly...

I normalnie bym to olał jako kolejny śmieć tego gnoja, ale boli mnie że Pac Mana zmusili do występu obok tego ćwoka :(

rozkminator

Może Pac Man go chapnie.

ocenił(a) film na 7
Kalafiores

Nie wiem co jest straszniejsze - Sandler w obsadzie filmu, czy Sandler widniejący jako jeden z jego scenarzystów?

Nawet "poważna" rola w "Funny people" i jako-taka sympatia względem "50 pierwszych randek" nie przekonują mnie do niego. Może reżyser zdołał coś z niego wycisnąć...

Khaosth

Szkoda mi was. Sandler to akurat jedyny powód aby ten film obejrzeć. Mój ulubiony komediowy aktor a filmy które wyreżyserował nie tylko bawią ale mają też głębsze przesłanie.

ocenił(a) film na 1
LordWladek

PRZESŁANIE padłem xD

ocenił(a) film na 7
LordWladek

"Mój ulubiony komediowy aktor a filmy które wyreżyserował nie tylko bawią ale mają też głębsze przesłanie."
Zważywszy, że w filmografii nie ma ani jednego wyreżyserowanego przez siebie filmu - jestem skłonny uwierzyć. :)

Khaosth

Scenariusz czy reżyseria. Co ca różnica :-). Ważne, że wprawia mnie w dobry nastrój.

ocenił(a) film na 1
LordWladek

Popis Sandlesa-scenarzysty:

https://www.youtube.com/watch?v=mXRY9-NTwl4

:D

rozkminator

Uśmiałem się :). I o to właśnie chodzi.

ocenił(a) film na 2
rozkminator

o żesz..... :D: D: D: D: D

ocenił(a) film na 1
Unibet_78

- Co dziś robiłeś w pracy, kochanie?
- A takie tam, srające renifery animowałem...

xD

ocenił(a) film na 2
rozkminator

o f u c k posikałem się :D

ocenił(a) film na 1
LordWladek

Zgłaszam nadużycie!

ocenił(a) film na 9
oczywazki

A co on takiego nadużył. W jego wpisie nic strasznego nie ma.

ocenił(a) film na 1
kaymann

Będziesz mnie wszędzie szukać i pisać zbiory liter, bez których net byłby czystszy? Jeśli chcesz wygrać w drugim wątku odpowiedz chociaż kropką...

ocenił(a) film na 9
oczywazki

Tak się składa, że (trochę przypadkowo) obserwuję temat. Zauważyłem, że z kompletnie niewiadomych i niezrozumiałych powodów czepiasz się człowieka więc zapytałem o co Tobie biega.
W tamtym temacie odpowiadać nie zamierzam bo nie ma po co.

Kalafiores

Mam tak samo.

użytkownik usunięty
Kalafiores

Widziałem zwiastun "Pikseli" w kinie na "Jurassic World" i padłem ze śmiechu jak to zobaczyłem xD

Kalafiores

Sandler jak Sandler, mnie zniechęca reżyser tego widowiska. Nie znoszę jego filmów już od czasu Kevina

Kalafiores

chyba sie rozumiemy...;)

ocenił(a) film na 7
Kalafiores

fragment recenzji z magazynu "Film":
"Było blisko. Obraz Chrisa Columbusa (któremu zawdzięczamy między innymi „Kevina samego w domu” i „Panią Doubtfire”, czyli obrazy, które same w sobie definiują kulturę tamtych lat) cierpi na zmarnowany potencjał. „Już się zastanawiałem, czy nie obejrzeć, ale wtedy zobaczyłem Adama Sandlera w obsadzie” – napisał ktoś na jednym z filmowych forów. Obawy anonima nie okazały się przesadzone. Z jednej strony nazwisko aktora (zdobywcy siedmiu Złotych Malin) stało się antymarką; z drugiej jednak filmy takie jak „Lewy sercowy” wskazują na to, że stać go na wiele, o ile prowadzi go dobry reżyser (w tym przypadku Paul Thomas Anderson). Dlatego nie wiadomo, czy Columbusa należy zakwalifikować do tych „złych”, czy może odwrotnie – gratulować mu, że Sandlera okiełznał? Bo choć większość gagów sucha jest jak pieprz, to całość nie przekracza jeszcze krytycznego poziomu żenady (mimo że lampka ostrzegawcza mruga wielokrotnie)."
http://film.com.pl/recenzje/10001436/Game-over-Columbus-recenzja-Pikseli.html

"Anonimie", masz czytelników wśród tamtejszych recenzentów. ;)

Kalafiores

Widziałam trailer w kinie i moje wrażenie było identyczne :) Lubię Sandlera, ale spodziewałam się fajnego filmu sci-fi a skoro jest Sandler, to oznacza głupawą komedię.

Kalafiores

Zrobiłeś mi dzień, heh :D

Kalafiores

Mi się film podobał. Co prawda nie jest szczególnie wybitny, bo był to jeden z tych filmów, gdzie można wyłączyć myślenie i po prostu oglądać. I dzięki temu przyjemnie się go oglądało. Wiele zależy jak ktoś podchodzi do tego filmu. Jeśli oczekuje mega skomplikowanej i zaskakującej fabuły to niewątpliwie się zawiedzie. Ja jednak idąc na ten film oczekiwałam typowej fabuły, paru żartów i masy starych gier. I się nie zawiodłam ;)

ocenił(a) film na 7
Natinex

Witam:) zgadzam się, to jest całkiem niezła komedia i pomysł też całkiem dobry:)

pozdrawiam

Kalafiores

Też mam dylemat, bo z jednej strony Sandler, ale z drugiej Bean i Dinklage, dalej w składzie ale jednak.

ocenił(a) film na 7
Kalafiores

To chyba najlepszy film z Sandlerem, jaki widziałem. Zmienił agenta, czy co?

ocenił(a) film na 5
Kalafiores

"Piksele" to typowy "wakacyjny hit" tego dziesięciolecia. Jest głupawy, nieskomplikowany i pełen efektów komputerowych.
Byłby kiepski niezależnie od udziału w nim Sandlera bo ma być kiepski, nieambitny i przeznaczony na rynek amerykański.

Warto zobaczyć dla Petera Dinklage w roli egocentrycznego megalomana. Więcej walorów nie widzę.

Kalafiores

Mam to samo, nawet chciałem się wybrać, ale jak zobaczyłem tego żałośnie nieśmiesznego idiotę to zwątpiłem. Każdy film z tym kolesiem jest moim zdaniem żenującą porażką. To taka wersja Drew Barrymore przez która nie obejrzałem nawet Aniołków Charliego, chociaż reszta panienek była niczego sobie. Jak widzę gdzieś nazwisko Sandler albo Barrymore to wiem że to będzie padaka. Chociaż najgorszym kanałem jest komedia w ktróej ta dwójka gra razem....

ocenił(a) film na 3
pawulon1_2

Ty sam jak ta padaka. Typowy komentarz hejtera.

Skillet

Nie rozpłacz się tylko... Wymień jeden film z tym kolesiem który jest godny uwagi, jedną komedię która jest na prawdę śmieszną komedią a nie zbieraniną żenujących scenek dla wątpliwej inteligencji przeciętnego amerykańskiego widza.
Tak na marginesie, typowym targetem większości filmów w USA jest niewykształcony, posiadający słabo płatną pracę niebiały Amerykanin. Możecie sobie płakać że to rasizm, ale tak to właśnie wygląda, a informacja choć nikt się nią nie chwali pochodzi z HBO.

pawulon1_2

Popieram. Ten aktor to pajac.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones