PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=641213}

Pionek

Pawn
6,0 6 098
ocen
6,0 10 1 6098
Pionek
powrót do forum filmu Pionek

średnio

ocenił(a) film na 5

Może ktoś wytłumaczyć o co chodzi w tym filmie? Miał być głęboki i inteligentnye, wyszło płytko i
tandetnie. Ten film jest tak nieogarnięty, że aż mi go szkoda. Może jesten głupia, ale nie
zrozumiałam, co kto, kogo. Prosiłabym o wytłumaczenie

użytkownik usunięty
kkkk1996

?? Jurii testował swoich pracowników w barze pod kątem przecieku podając że FBI ma zrobić nalot, skorumpowany gliniarz spanikował najął bandę do wykradzenia dysku, ci skopali napad. Człowiek Juriego (Liotta) od gliniarza dostał info że szefem jest Nick, gliniarz zacierał ślady żeby nie wyszło że to on zamieszał, więc Liotta porwał mu żonę żeby oddał dysk. Gliniarz zginał, liota sprzątnął przeciek, Jurii zginął, Nick przekazał dysk.

Czego tu nie rozumieć? Bardzo przyjemny film

ocenił(a) film na 5

W pełni się zgadzam. Film sprawnie zrobiony, czego dowodem jest właśnie to, że wymaga uważnego oglądania. .

użytkownik usunięty

dokładnie, film trzeba obejrzeć uważnie. Jest trochę niedociągnięć, ale ogląda się z zaciekawieniem. Jak ktoś lubi tę tematykę, to można polecić.

ocenił(a) film na 7

Człowiek Jurija (Liotta) porwał żonę ale to była zona Nocka a nie gliniarza jakby miało wynikać z tłumaczenia p-karniewskiego

użytkownik usunięty
derwiszx

hehe... to samo wyczytałem :P
jakby ten tekst "gliniarz zacierał ślady żeby nie wyszło że to on zamieszał" usunąć z tego zdania, było by prawidłowo "Człowiek Juriego (Liotta) od gliniarza dostał info że szefem jest Nick, więc Liotta porwał mu żonę żeby oddał dysk"...
hmm, może jednak nie zrozumiał ;)

ocenił(a) film na 7

Komu kelner miał przekazać, że 12 będzie nalot FBI? Bo chyba nie skorumpowanemu gliniarzowi Barnsowi, wtedy akcja nie miałaby sensu.

ocenił(a) film na 3

I co najmniej od 1/3 filmu wszystko o wszystkim wiemy. Po co go dalej oglądać? Co to za "przyjemność"? :)

kkkk1996

Akcja jest przekombinowana. A ja nie mam zamiaru oglądać filmu 3 kategorii 3 razy jak Pulp Fiction.
Fakt, trzeba takie filmy oglądać z kartka papieru i ołówkiem i na bieżąco robić notatki. To działa. Hej!

ocenił(a) film na 7
baca350

Dokładnie ,ja chciałam to rozrysować na kartce. Mąż twierdzi że powinnam jeszcze raz oglądnąć ze zrozumieniem ( oglądałam !!! ).Pierwszy raz nie mogę dopasować postaci tzn : kto jest od kogo (: Ale film ogólnie niezły. Uważam że ocena jest za niska.

ocenił(a) film na 3
kkkk1996

Film przewidywalny, prosty, nudny, a aktorstwo i efekty specjalne - tragedia.

ocenił(a) film na 3
mordachamordasinski

Niestety muszę się z Tobą zgodzić. Mało skomplikowana fabuła. Trąci lekkim banałem.
Ale to tylko moje subiektywne zdanie. A tyle opinii ilu oglądających. Każdy ma swój gust i nie ma co nad tym deliberować.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones