Czy jest możliwość

obejrzenia tego filmu bez dubbingu? Tylko z napisami (bądź nie)?

1
  • legalnie nie :P

• No niestety zależy gdzie mieszkasz, mnie sie udało z napisami ale to tylko w duzych miastach i trzeba dobrze poszukac, niestety polaczki traktują, że jak dla dzieci to już tylko dla dzieci. Szkoda, widziałam film w oryginale i z dubbingiem i moim zdaniem oryginał znacznie zabawniejszy, dubbing kradnie niektóre śmieszne sytuacje. Niestety w filmach aktorskich, nawet jeżeli przeznaczone są dla dzieci tak jak Peter Rabbit czy niedawno Paddington lub Piękna i Bestia cenię sobie oryginalne głosy. Aktor gra głosem wyraża emocje sposobem mówienia. Co jest do zniesienia w przypadku postaci animowanych niestety w przypadku postaci realnych ludzi psuje odbiór. Zresztą przyznam że nawet kiedy disney wypuścił parę lat temu Księgę dżungli myslalam ze dubbing mi nie przeszkodzi bo poza chłopcem reszta postaci to zwierzęta, ale jednak przeszkodizło i to bardzo. O filmach Marvela, czy Star Wars juz nie wspomne nigdy nawet nie próbuje z dubbingiem wolę poczekać na DVD lub udać się do odległego miasta byle nie dubbing. Dubing tylko w filmach całkowicie animowanych (moja osobista opinia).

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: