Czy to jest jakiś żart że

La la land nudy jak nie wiem, zasnęłam w kinie, dostaje więcej oskarów i w dodatku Emma stone ma nawet Oskara za tą żenade , a Johnny Depp który gra Kapitana Jacka Sparrowa którego każdy zna i szanuje nie ma, to jest jakiś dramat

17
  • Naucz się że na Oskary nie ma co patrzeć . Ważne jest to któremu aktorowi/filmowi ty byś dał Oskara i tyle w temacie . Natomiast fakt że Depp nie dostał jeszcze Oskara to naprawdę żenada . Nawet jeśli nie za piratów to chociażby za Edwarda Nożycorękiego, Blow lub Marzyciela gdzie również kapitalnie grał . Ale w historii kina mamy masę znakomitych aktorów którzy już dawno powinni tę nagrodę dostać . Np.
    - James McAvoy - Brud, Split
    -Ewan McGregor - Trainspotting, Moulin Rouge
    -Harrison Ford- Za rolę w Indianie Jonesie który sam ambitny nie jest ale jednak aktorstwo było genialne
    -Jake Gylenhall- Labirynt, Bracia
    -Gerard Butler- Prawo Zemsty
    -Jim Carrey- Truman Show
    -Samuel L. Jackson - Pulp Fiction, Django .
    To wszystko są znakomici aktorzy którzy Oskara powinni dawno mieć a można by ich więcej wyliczyć . Depp również się do nich zalicza

• Ależ nie... to nie żart proszę pani :) To jest dowód na to... że Pani nie zna się na dobrych filmach, oraz przesłaniu dobrych filmów... ponieważ La La Land jest jednym z najlepszych musicali wszech czasów który oglądałem już z 30 razy a muzyka w nim... po prostu nie do przebicia, no ale właśnie...- musical... radziłbym by najpierw sprawdzić co to jest musical :) La La Land a piraci z karaibów to większa różnica niż niebo i ziemia, kompletnie dwa zupełnie inne światy lecz La La Land ma swój urok, i gdy się ten film zrozumie staje się cudowny ale no do takich filmów trzeba dorosnąć niestety. A jeśli chodzi o Emme Stonę..? Za to jak w tym filmie zagrała powinna dostać jeszcze z 3 oskary przynajmniej. Nie kwestionuję, Johnny Deep zasługuje na Oskara w stu procentach i też się dziwię czemu go nie dostał ale nie można porównywać czegoś do innych rzeczy a w szczególności do takiej produkcji jak La La Land :) Pozdrawiam...! P.S. - mój wpis nie miał na celu obrażenie Pani czy kogokolwiek, to moje przemyślenia, każdy ma inny gust :)

• Uwaga zaskoczę cię czymś . Każdy ma swoją opinię i argument że nie zna się po prostu na kinie jest tak infantylny że masakra . To trochę jakby dzieci w piaskownicy kłóciły się które zbudowało z piasku lepszy zamek i w końcu któreś mówi nie znasz się ( bo tak ) i rozwala zamek z piasku kolegi Ja osobiście La La Land jeszcze nie widziałem ale Emmie Stone za cholerę bym Oskara nie dał bo to aktualnie jedna z najbardziej irytujących aktorek dla mnie ( chociaż kto wie . Może faktycznie w La La Land bardziej mi przypadnie do gustu gdy to w końcu obejrzę ) . Sam Depp jak powiedziałeś zasługuje na Oskara ale niekoniecznie za Piratów których swoją drogą bardzo lubię ale ma on w dorobku dużo ambitniejszych produkcji jak Blow, Edward Nożycoręki czy Marzyciel np. a jeszcze kilka filmów z nim mam do obejrzenia i jestem pewien że jeszcze niejeden dobry tam się znajdzie .

• Do "La la landu" należy dorosnąć??? :)
      I jest to niby arcydzieło, z którym Piraci nawet nie mogą konkurować?! :)))

Nie przepadam za Piratami, ale durniejszej wypowiedzi jak twoja już dawno nie czytałem :)
      Nie napiszę ci, żebyś właśnie wydoroślał.
      Natomiast radzę ci, abyś albo wytrzeźwiał, albo zmądrzał...
      O ile to w ogóle możliwe... :)

Już sam fakt, że twórcom "La la landu" stawiasz pomniki, świadczy dobitnie o twoim "poziomie" intelektualnym i estetycznym... :)

• W 2004 roku była naprawdę spora konkurencja : Bill Murray, Ben Kingsley, Jude Law i znakomity tamtegoroczny laureat - Sean Penn...W 2005 roku przegrał z Jammie Foxem, ktory gral Ray'a Charlesa (coz...), a w 2008 z Danielem Day - Lewisem ....Mysle, ze najbardziej pokrzywdzony zostal w tym 2005 roku, bo za "Marzyciela" jak najbardziej mu sie nalezalo...A przegrac z takimi aktorami jak Sean Penn i Daniel Day - Lewis, to jak wygrac ;-)

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: