PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37309}

Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły

Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
7,7 732 191
ocen
7,7 10 1 732191
6,8 37
ocen krytyków
Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły
powrót do forum filmu Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły

Dabbing jest tragiczny !! Bardzej podobał mi się ten film z napisami !! Polacy po raz kolejny się nie popisali !! Ogólnie film bardzo fajny !!

Jellenio

Dubbing w piratach???? gdzieś TY widział(a) ten film w wersji z dubbingiem? chyba miałaś- eś na myśli lektora ;)

Jellenio

Po pierwsze to nie dabig, a lektor. Po drugie jeśli ci się nie podobało po co co oglądałaś???

ocenił(a) film na 7
Jellenio

Już sobie wyobrażam taki dubing. Piotr Fronczewski jako Barbossa, Doda Elektroda jako Elizabeth i Cezary Pazura jako kapitan Jack. KOSZMAR!!! AAAAAAAAAA

ocenił(a) film na 10
JaszczurXP

U MNE WSZYSCY MIELI DABING TYM SAMYM GŁOSEM

ocenił(a) film na 7
JaszczurXP

I nagle po 11 latach okazuje się ze w kolejnej części Jack'a faktycznie dubbinguje Cezary xD

JaszczurXP

Wow...przewidziales to!!! Szok

ocenił(a) film na 9
Jellenio

Kolejny geniusz, który nie potrafi odróżnic dubbingu od wersji z lektorem :/

ocenił(a) film na 9
Daniello_

Zapewne się pomylił ale akurat Ty han Solo nie powinieneś tak mówić bo twierdzisz (zadałęs pytanie na którym ktoś Ci odpowiedział, że chyba filmu nie widziałeś), że ktoś nie oglądał filmu mimo, ze powiedział prawde!! Owszem nie był Jack przeklęty bo nie dane mu było ukraść skarbu, a dlaczego w scenie gdy walczy z Barbarossą juz działa na niego klątwa? bo wiedział ze bedzie z nim walczyc i wkońcu powiedział "nie mogłem się oprzeć" więc ukradł monetę(zreszta widać to jak rozmawia z barbarossą bierze kilka monet i jak do niego mówi wyrzuca je po kolei znowu do skrzyni ale jedną sobie zachował), później przecina sobie rękę i dotyka nią monetę bo musi odkupić ja krwia, żeby klątwa przestała działać...wiec kto tu nie oglądał uważnie filmu....więc nie wypowiadaj się o geniuszu.... każdy ma prawo do pomyłki

ocenił(a) film na 9
LaraNotsil

hmm zobacz kiedy zadałem to pytanie...
apropos mylenia dubbingu z lektorem jestem na to uczulony - ale pedant to pedant :D

ocenił(a) film na 9
Daniello_

Uczelenie to uczulenie;] ja natomiast jestem uczulana na wypowiedzi typu "jak mozesz mówić ze jest to kiepski aktor/aktorka skoro on jest taki przystojny/ładna".

ocenił(a) film na 9
LaraNotsil

Tak, zgadzam się - mnie też takie coś wpienia :D

Jellenio

Chciałamym usłyszec piratów z Dubbingiem...hahaha...a co do lektora... to sa dwie wersje tego filmu z dwoma różnymi lektorami :/ jedna jest lesza druga niestetyy gorsza...i pewnie o to własnie chodziło kolezance... pewnie widziała film z gorszyn lektorem i powaliło jej sie z dabingiem...a co do tego drugiego lektora to naprawde tragiczna wersja :)
Ja też osobiście preferuje filmy z napisami! :)Pozdro dla wszystkich

ocenił(a) film na 10
Jellenio

Nie słyszałam piratów z dubbingiem i pewnie nie usłyszę, bo nie słyszałam aby takowy istniał. Ja oglądam wersję albo po angielsku albo z napisami ;). Kiedy jest w telewizji to z lektorem. I żadna z trzech wersji mi nie przeszkadza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones