PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107404}

Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka

Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
7,8 425 241
ocen
7,8 10 1 425241
6,4 26
ocen krytyków
Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka
powrót do forum filmu Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka

W 1 czesci Barbossa ginie, a na koniec 2 czesci znowu sie pojawia. W sumie nie wiem to jakim cudem.

ocenił(a) film na 8
bierdus

Polecam obejrzeć część 3, tam się wszystko wyjaśnia, a i w 2 można się domyślić.

ocenił(a) film na 10
jazzylemonade

doookładnie :)))

bierdus

To dzięki Calypso

ocenił(a) film na 9
kasiaa_6

ta bogini go wskrzesiła

użytkownik usunięty
bierdus

Ja cos takiego nazywam "cud scenarzysty". Czyli po prostu kiepski film.

ocenił(a) film na 8

A oglądałeś trzecią część? Tam wszystko wyjaśniają.

To nie jest żaden "cud scenarzysty". Wszystko jest wyjaśnione. Jak ja nie cierpię, kiedy ktoś myśli, że wie, o co chodzi i ocenia film/serię bez obejrzenia wszystkich części :P

ocenił(a) film na 10
bierdus

Moge nie pamietac dokladnie ale po napisach koncowych kazdego filmu jest krotka scena. ja bylem w kinie jak puszczali trzy czesci na raz i po napisach byla scena jak malpka barbossy wziela przekleta monete i dala ja jeszcze zywemu Barbossie i dzieki temu przezyl bo stal sie znowu przeklety na moment. a w drugiej czesci widac ze malpka jest przekleta. zawsze warto czekac do konca filmu :)

ocenił(a) film na 8
spirit2oNtheTOP

A to ciekawe.

użytkownik usunięty
spirit2oNtheTOP

Małpka wzięła monetę dla siebie a nie dawała nic Barbossie.

ocenił(a) film na 7
bierdus

Tia Dalma jest kapłanką voodoo, a poza tym boginią. Druga i trzecia część Piratów są już mocno osadzone w karaibskich i pirackich legendach, więc pełno tam nadprzyrodzonych postaci i zdarzeń.

ocenił(a) film na 10
bierdus

Wydaje mi się, że Tia Dalma go wskrzesiła. Jak na początku filmu Jack z załogą tam byli to kiedy ta czarnulka poszła po słoik z piachem to tam na stoliku chyba ktoś leżał - chyba Barbosa. Ale scena jest krótka i nie jestem pewna.

asiulka026

To z pewnością był Barbosa.

ocenił(a) film na 10
bartosz11996

Też tak uważam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones