PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606542}

Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara

Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales
6,8 162 205
ocen
6,8 10 1 162205
5,0 13
ocen krytyków
Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara
powrót do forum filmu Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara

Pytanie do osób wysoko oceniających ten film - ile macie lat i czy liznęliście już wcześniej Piratów? Pytam z ciekawości, nie żeby oczerniać lub dogryzać. Ciekawi mnie, skąd ten film ma tak wysokie oceny, skoro dla większości fanów serii jest to czysty chłam - brak spójności z historią, wiele błędów, zmieszanie z błotem wszystkich poprzednich filmów serii w których motywem przewodnim były klątwy (zwłaszcza 2 i 3 części opartej na klątwie Latającego Holendra, którą tu można rozwiązać w banalny sposób...), całkowite zeszmacenie dwóch głównych bohaterów serii (Sparrow i Barbossa)... Tak więc ponawiam pytanie z pierwszego zdania, proszę nie traktować tego jak dogryzki.

Mruck

Ja dałam filmowi ocenę 7 - i jest to mocno zawyżona ocena, ale to chyba przez duży sentyment do tej serii. Mam nadzieję, że kolejne części o ile powstaną będą o wiele lepsze i powróci klimat jaki był w częściach 1-3. Być może inne osoby zawyżają ocenę z takich samym powodów jak ja.

Mruck

Nie kumam czemu przez tyle lat nie zrobili normalnego przygodowego filmu o piratach bez ludzi kałamarnic, ludzi zombich, ludzi koralowce itd. Disney robi filmy dla debili.

ocenił(a) film na 1
Mruck

zgadzam sie w 100%.. w koszmarach nie śniłam że tak zniszczą potencjał na 5 część.. a czekałam na nią długo długo.. nawet zwiastuny wydawały sie być spektakularne... a po obejrzeniu filmu nie wiedzialam czy śmiac sie czy płakać ..juz 4 o wiele lepsza D:

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones