PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=688030}

Piramida

The Pyramid
4,5 15 979
ocen
4,5 10 1 15979
2,8 5
ocen krytyków
Piramida
powrót do forum filmu Piramida

nie rozumiem oceny

ocenił(a) film na 8

Powiem szczerze, że nie rozumiem tak niskiej oceny i krytycznych komentarzy. Ciężko teraz o dobry horror a zrobił na mnie naprawdę dobre wrażenie. Ma elementy fantasy i według mnie trzyma w napięciu więc polecam ale w kinie, na laptopie czy komputerze może być słaby. Zwłaszcza za końcówke podniosłam ocenę o 1 stopień bo szczególnie przypadła mi do gustu :)

ocenił(a) film na 5
ania_m93

największym atutem filmu jest to, że ma opowiada historię - przynajmniej dla mnie. niestety jako horror wypada średnio, a do tego ma głupią i nieprzemyślaną końcówkę

ocenił(a) film na 7
ania_m93

Dałem 7/10 bo mi się ten horror podobał. W obecnych czasach trudno o dobry film z tego gatunku, zazwyczaj jakieś gówniane slashery z tonami flaków. Jak dla mnie film trzymał napięcie a oceniam wedle własnych kryteriów.

ocenił(a) film na 1
thorgal75

Ludzie czy wyście kiedykolwiek oglądali dobry horror??????? Toż to gówno na ośmiu resorach nic nie wart kaszalot. szkoda czasu na takie podróbki

ocenił(a) film na 7
wytrzep5

Zaproponuj jakiś dobry horror.

thorgal75

Conjurning

ocenił(a) film na 7
Radace

widziałem :(

thorgal75

Alieny, Pandorum, Ostatnie dni na Marsie.

ocenił(a) film na 7
Anna_Sandstorm

widziałem :(

thorgal75

Głosy 2 _ jumscare na jumscarerze...

ocenił(a) film na 7
JaroTomik

Widziałem. Nie ma dobrych horrorów których bym nie widział. Tych których nie obejrzałem to zazwyczaj totalna kicha. Ps: jak pytam o dobry horror to proszę postarajcie się mnie zaskoczyć a nie wyjeżdżacie ze znanymi filmami a czasami wręcz z klasykami gatunku

ocenił(a) film na 2
thorgal75

Noroi

ocenił(a) film na 4
ania_m93

Myślałem, że to będzie dobry horror no ale niestety końcówka filmu była beznadziejna. Jedynie początek był nawet ciekawy ale im dalej posuwała się akcja tym film robił się coraz słabszy. 2014 rok a tu taki lipny horror ludziom w kinach dają :/ Horror "Jaskinia" jest już lepszy od tego.

ocenił(a) film na 6
ania_m93

Tez mi sie nawet podobal.
Ten co wazyl dusze moglby byc straszniejszy, tak troche wygladal jak mily piesek.:)
Ogolnie film spoko i pomysl tez. Widzialam duzo gorsze gowna. W dzisiejszych czasach ciezko o dobry pomysl na horror.
Co do gry aktorskiej- nie zwracam na to uwagi, to nie teatr.
Efekty specjalne- im mniej tym lepiej.
Nie ma to jak stare horrory bez zbednych efektow a potwory czy duchy byly i sa nadal takie realne i straszne:)

ocenił(a) film na 2
ania_m93

Naprawdę nie wymagasz wiele. Wszystko w tym filmie wyglądało sztucznie. Koty i tamto dziwadło to pewnie kumple smoka z filmowego Wiedźmina. Wnętrze piramidy przypominało plan filmowy. Gra aktorska - kaplica. W takim "Blair Witch Project" widzieliśmy strach i przerażenie na twarzach. Aktorzy "Piramidy" uznali, że szkoda wysiłku, bo w ciemnościach grobowca i tak nie będzie widać. Wszystko tchnęło taniością. Można za małą kasę kilka dzieciaków wysłać do lasu i zrobić dobry film, ale nie rzucać się z podobnym funduszem na "egipską piramidę".

ocenił(a) film na 8
ania_m93

tez nie rozumiem bo to kawal dobrego i klimatycznego filmu jest.Bardzo dobrze sie oglada a i sama gra aktorska daje rade.Z kad tak slabe recenzje ?

ania_m93

Dokument, ale we wnętrzu piramidy "cos filmuje łazika...?!?!??!!

ania_m93

Ja nie rozumiem po co tworzyć film naszpikowany efektami, skoro te efekty to największa bolączka tego filmu bo są beznadziejnie słabe. Rodem z tanich horrorów z lat 90-tych. Można było nakręcić coś w stylu Blair Witch Project i spotęgować strach tym czego nie widać. Film wymęczył mnie niesamowicie bo fabuła i zachowanie bohaterów są tragikomiczne

ocenił(a) film na 6
ania_m93

Jako horror sprawdza się średnio, jako dreszczowiec z ambicjami gore - całkiem nieźle. Ma nawet coś w rodzaju klimatu. Nagromadzenie idiotyzmów przeraża najbardziej, ale ja też podniosłam ocenę za końcówkę, zupełnie nieprzewidywalna sekwencja najbzdurniejszych zwrotów akcji jakie w życiu widziałam :D

ocenił(a) film na 4
midian

Kiedy wypożyczysz łazik od NASA za 3 miliony i później musisz po niego iść, a wpadasz na jakiś mitologiczny szajs i ważenie serc :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones