PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=688030}

Piramida

The Pyramid
4,5 15 982
oceny
4,5 10 1 15982
2,8 5
ocen krytyków
Piramida
powrót do forum filmu Piramida

polecam

ocenił(a) film na 8

Dawno się nie wystraszyłam podczas horroru. Ten mi to zapewnił. Mogę porównać do filmu "tunel ". Polecam

Dark_Monik

Raczej bliżej mu do -JAKO W PIEKLE,TAK I NA ZIEMI...

Dark_Monik

Nie przesadzajmy,bo jedyny ,,moment'' w filmie,to gdy Anubis wyrywa serce Holdenowi.A poza tym kiepściutka fabuła-końcówka to dramat totalny.Jest więcej akcji w ostatnich 5 minutach,niż przez cały film i wygląda to tak,jakby twórcy przypomnieli sobie,że kręcą film z gatunku zwany horrorem.Gra aktorska na beznadziejnym poziomie.A z porównaniem,to bliżej tej produkcji do JAKO W PIEKLE,TAK I NA ZIEMI...

pawelk1504

Horror to nie jest film akcji, tak więc zostań przy filmach akcji. Fabuła przewidywalna do bólu, bo takie są tego typu horrory. Gra aktorska mocno przeciętna, ale nie beznadziejna jak np w w Extraterrestials czy No One Lives. Tam dopiero odstawiają padake.

drenz

Nie napisałem o ,,akcji'' w sensie gatunku filmowego,tylko,że w ostatnich minutach tego horroru dzieje się więcej niż przez cały film.A o banalności końcówki filmu nie będę się rozpisywał.Co do gry aktorskiej ,to w NO ONE LIVES nie jest ona gorsza,niż w PIRAMIDZIE.A proponuję obejrzeć STARVE,bo w tym filmie,to jest dopiero dramat we wszystkim(nie dałem rady obejrzeć do końca).Co do przewidywalności takich horrorów,to tytuł który podałem post wcześniej końcową sceną jednak widza zaskakuje(wystarczy uważnie spojrzeć na wieżę Eiffla)

drenz

Akcja to nie tylko gatunek. To też przebieg wydarzeń ;)

ocenił(a) film na 2
pawelk1504

Przecież Jako... to dobry film. Jak możesz go porównywać do tego chłamu?

rusofil

Przecież moje porównanie nie jest pod względem poziomu obu produkcji,a miejsca rozgrywania akcji,a i fabuła też chyba jest ciutkę podobna-tu mogę się mylić,bo jednak dawno obie pozycje oglądałem...

ocenił(a) film na 2
pawelk1504

Jako w piekle taki na ziemi był o wiele lepszy, fabuła przynajmniej była ciekawa i otwarte zakończenie które było zagadkowe.

ocenił(a) film na 6
Dark_Monik

Coś więcej o tym filmie tunel?

AnikaPe

pewnie chodzi o ten film
http://www.filmweb.pl/film/The+Tunnel-2011-608135

ocenił(a) film na 6
rocky_filmaniak

tak, tak. już znalazłam ale dzięki bardzo

ocenił(a) film na 5
AnikaPe

Co do tunelu to polecam, świetny film!
A zaraz lece oglądać piramidę, oby był równie dobry...

ocenił(a) film na 6
Oki_Oki

Zgadzam się. Fajny

ocenił(a) film na 6
AnikaPe

Tunel rewelacja, zaraz zerknę na Piramidę.

Dark_Monik

Ja również polecam. Jednak bardziej bym go porównała do Zejścia.

wiolcia0

"Zejście" to absolutna czołówka horrorów ostatniej dekady. Piramida to niestety nie ten poziom.

Dark_Monik

a ja bym porówna do kupy. Takiej wielkiej i śmierdzącej. Wtórny, bez pomysłu, fatalnie zagrany, bohaterowie - idioci (klasyka horroru), filmowanie z d*py (albo "dokument" albo zwykly film, zdecydowaliby się). Pomijam, że kompletnie nie straszny i bez klimatu.

ocenił(a) film na 1
maciekozi

Zgadzam się. Najpierw przez pół filmu zastanawiałam się czy tym złem w piramidzie będą te nieszczęsne koty, a kiedy pogodziłam sie już z tym, że tak to walneli Anubisa... Jak to zobaczyłam to nie mogłam uwierzyć... czekałam tylko, aż Ozyrys powrócii i uratuje tę blondynę.

ocenił(a) film na 2
maciekozi

Zgadzam się w pełni.

Dark_Monik

Zgadzam się. Dobry film. Trzyma w napięciu. Ma dobry klimat

ocenił(a) film na 7
Dark_Monik

Mi też się podobał z klimatem film, tylko nie rozumiem tej oceny na Filmweb

ocenił(a) film na 4
Dark_Monik

To dla odmiany zacznij oglądać horrory.
Ten jest wyjątkowo biedny.

ocenił(a) film na 7
Dark_Monik

Mi się nawet podobał, może nie był straszny ale zdecydowanie lepszy od filmów z większym budżetem i reklamą - Obecność czy Anabele (to już wyjątkowo słabo było). Do tego ciekawy pomysł i dobry klimat.

ocenił(a) film na 6
Dark_Monik

Ja również polecam. Na tle ostatnich horrorów ten wypada naprawdę ciekawie.

ocenił(a) film na 3
Dark_Monik

Mam 11 lat ale nie boję się horrorów. Mógłbym oglądać ten film?

ocenił(a) film na 5
filmor3000

Możesz oglądać, film nie jest w ogóle straszny.

ocenił(a) film na 2
filmor3000

Możesz, bo nie jest straszny. Ale na poważne horrory jesteś za mały.

ocenił(a) film na 2
Dark_Monik

Gówno, Gówno, Gówno,Gówno,Gówno,Gówno,Gówno,Gówno, Tak mogę skomentować Twoją wypowiedż.

użytkownik usunięty
32ywis

błyskotliwa wypowiedź, mocno intelektualna...

ocenił(a) film na 2

Dziękuje i miłego dnia.

ocenił(a) film na 2
Dark_Monik

Żeby jeszcze ten film był straszny. On był strasznie koszmarny. W porównaniu do niego ,,Tunel" jest bardzo dobry i przynajmniej nie kiczowaty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones