PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=766551}
6,4 169 146
ocen
6,4 10 1 169146
4,0 28
ocen krytyków
Pitbull. Niebezpieczne kobiety
powrót do forum filmu Pitbull. Niebezpieczne kobiety

Boję się, że krótki odstęp czasu, w jakim powstał ten film, od jego poprzedniej części może wpłynąć na jakość. Ale trzymam kciuki :)

ocenił(a) film na 6
Zathar

...jednak tytuł wg mnie idiotyczny!Co będzie następnie? Pitbull: mordercze dzieciaki??

Boomslang76

Pitbul niebezpieczne psy...szczekają na podwórkach.
Tytuły w polskiej kinematografii są już historycznie zrypane więc ten nie jest jeszcze taki zły.
Co do odstępu czasowo, nie nie za szybko jeżeli miałby to być serial i np te dwa filmy to jakiś ile 5-6 epizodów max? wyszło by szybciej. A krótki odstęp czasowy może wyjść na dobre. Jak ktoś pisał na forum "pisane na świeżo"
Co do treści jestem ciekawa i mam duże nadzieje , bo mimo iż scenariusz troszkę mocno podkoloryzowany mim zdaniem, był w poprzednich częściach wciągający, a nowe porządki miały ciekawą fabule.

ocenił(a) film na 8
Terza

Akurat scenariusz w Nowych Porządkach jest autentyczny. Polecam poczytać książkę Patryka Vegi, która zawiera rozmowy z policjantami autentycznie pracującymi między innymi nad grupą mokotowską. Wszystkie sceny w filmie był praktycznie idealnymi odwzorowaniami rzeczywistych zdarzeń (a przynajmniej tych z policjantami), zmieniono w nich jedynie bohaterów na rzecz fabuł, gdyż same wydarzenia w rzeczywistości nie dotyczyły tylko grupy mokotowskiej.

marcusfenix345

a fabuła Niebezpiecznych Kobiet?

marcusfenix345

Scenariusz w Nowych (...) jest zlepką historii tak jak to było w oryginalnym Pidbullu. Sam Majami to ponownie kilka postaci na raz więc nie wciskaj kitu. Jest to klasyczna historia pisana na faktach ale wciąż, historia.

ocenił(a) film na 8
Bohnart

Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Czy ja gdzieś napisałem, że to wszystko było tak jak w filmie? Przeczytaj dokładnie mój komentarz od momentu "Wszystkie sceny w filmie..." i zobaczysz, że żadnego "kitu" nie wciskam.

użytkownik usunięty
Boomslang76

a jaki proponujesz inny tytuł? Wybacz ale dla mnie to z lekka szukanie dziury w całym. Jeśli na Mokotowie nastają nowe rządy to tytuł Nowe Porządki jak najbardziej pasuje, a jeśli kolejny ma opowiadać o kobietach i ich roli w policji to czemu niebezpieczne kobiety nie pasuje?

ocenił(a) film na 5
Boomslang76

A może Pitbull. Baby górą. ?

ocenił(a) film na 6
Luukasz

...a górnicy dołem - to tytuł kolejnej części która będzie miała miejsce akcji na śląsku:-)

ocenił(a) film na 5
Zathar

Vega napisał książkę - Złe psy - ma dość dużo dokumentacji, przez kilka lat robił słabe filmy, tu wrócił do korzeni i jest sukces, więc miejmy nadzieję, że utrzyma jakiś poziom, a może coś nowego doda do formuły Pitbulla.

ocenił(a) film na 7
Zathar

ale to serial ma być

ocenił(a) film na 8
Zathar

Od pierwszej części to mineło ponad 10 lat.... chodziło Ci chyba o "Nowe Porządki"....

Zathar

Jak zobaczyłem tą okładke i te twarze to pomyslałem ze to tylko parodia okładki Pitbulla. Ale jednak to dzieje się na serio. Nie wiem nie oglądałem, moze aktorzy sa dobrze poprowadzeni maja dobry tekst i sensownie grają.

Patrick_2

Wtf?

ocenił(a) film na 10
Zathar

Ja nawet nie wiedziałam że taki film powstaje, ale obejrzałam trailer i jedno rzeknę: ZAJE*****E! :D

ocenił(a) film na 7
Zathar

Pomyślałem o tym samym. Zbyt krótki odstęp czasu może odbić się na tym filmie. Pierwsza część była bardzo dobra. Tutaj już ten tytuł jest taki nijaki. Jeśli film wyjdzie, to kij z tym tytułem.

Osiek_filmaniak

A ja myślę,że będzie porażka.I nawet nie chodzi o zbyt krótki odstęp czasu, bo może Vega już dawno miał ogarnięty temat.Patrzę na obsadę i mi się płakać chce. Dereszowska ? Kulig ? Bachleda - Curuś ? Totalnie mi te nazwiska nie leżą. Dereszowskiej się komedie denne znudziły to się pcha do kina akcji ? Dobrze,że z Nowych Porządków ostała się część ekipy, bo przynajmniej będzie na co popatrzeć i może poziom filmu będzie jako tako utrzymany...

użytkownik usunięty
nisia23

Kulig i Dereszowska to akurat bardzo dobre aktorki, podobnie jak wspaniała Ostaszewska, za to Bachleda... no comments - wystarczy obejrzeć zwiastun.

nisia23

Będzie dobrze. Patryk już nie raz pokazał, że typowa miernota serialowa, rozkwita w jego filmach, gdy się ją dobrze poprowadzi. Nie boj!

nisia23

Nom, poczekaj na kolejne 3 minuty Goebbelsa i 1 minutę Igora. Jeśli Vega będzie szedł tym tropem to Majami dostanie całe 5. ;)

ocenił(a) film na 3
Zathar

Bez obaw, trudno będzie im zrobić większego gniota :)

Zathar

Bardzo dobrze, niech idzie za ciosem. Osobiście nie mogę się doczekać tej i następnej.

perun_6

Szkoda, że Muchy nie wzieli. Jej rola w Nowych Porządkach mnie zainspirowała bardzo...:D

nisia23

Rola życia... ;-)

Zathar

Najlepszy ze wszystkiego był serial, który raczej kręcili na bieżąco. Gdyby nie serial, nikt nie oglądałby dzisiaj Nowych Porządków. Osobiście gdybym najpierw obejrzał pierwszy film Pitbull, nigdy więcej bym niczego z tej serii nie tknął.

Zathar

Nie przejmuj się, gorzej niż w Nowych Porządkach chyba już się nie da.

użytkownik usunięty
komarrek27

i nie miałeś racji. Da się... Szkoda, że Vega robi filmy pod publikę. Totalny gniot z nowego Pitbulla.
Generalnie przed filmem widziałam, że faceci mieli ubaw z tytułu: no bo tak kobiety hehe. Z reguły, no bo z kobiet trzeba się śmiać.
Mógł być zajebisty film, o mocnych policjantkach a koleś trzasnął komedyjke dla kretynów.

ocenił(a) film na 8
Zathar

Byłam, widziałam, jestem zachwycona. Początek trochę do bani, ale reszta ogólnie rewelacja. To powinna być komedia sensacyjna a nie film sensacyjny. BTW. Rola Fabiańskiego - klasa!

Zathar

I chyba ten pośpiech nie wyszedł na dobre filmowi...

http://filmyfantastyczne.pl/recenzje/pitbull-niebezpieczne-kobiety-recenzja

Podobno chaos, trylion wątków, za dużo zbędnych rzeczy, za to dobry materiał na serial. I chyba w tym Patryk Vega by się sprawdzał najlepiej.

ocenił(a) film na 5
bukins

mam podobne odczucia, jakis taki nijaki :/ tylko strachu trzyma forme :D

Idol85

bo sypnal pare tepych tekstow? o golebiu a potem cwiczacych maja za idiotow

ocenił(a) film na 5
Bart79789789

o golebiu akurat nie byl az tak smieszny ale inne dawaly rade ;) poza tym to tylko taka rola, wyluzuj. Prywatnie to bardzo madry facet, przynajmniej tak wnioskuje z wywiadow

Zathar

Nie niech kreci poki ma szczyt formy.Najlepiej trylogie.

ocenił(a) film na 7
Zathar

byłam na pierwszej premierze i muszę powiedzieć że część lepsza od poprzedniej

ocenił(a) film na 7
Zathar

Początek budzi wątpliwości, ale trzeba chwilę odczekać, dalej wszystko płynie, jak w najlepszej sensacji. Vega jest o parę szczebli wyżej nad każdym kto kręci u nas kino gatunku. Oby tylko zbyt szybko się nie wypalił.

ocenił(a) film na 7
Zathar

Naprawdę warto się wybrać! Patryk Vega przeszedł samego siebie! A role Bachledy-Curuś i Fabijański to prawdziwe perełki! http://www.dailyvibes.pl/single-post/2016/11/11/recenzja-pitbull-niebezpieczne-k obiety

Rass23_filmweb

Fabijański powinien dostać jakąś statuetkę w kategorii ,,przełomowa rola", bo stworzył taki czarny charakter jakiego w Polsce dawno nie było. Mam nadzieję,że dostanie teraz wiele ofert, bo zasłużył.

ocenił(a) film na 7
Rass23_filmweb

Co do Bachledy-Curuś to bym się kłócił ale Fabijański rzeczywiście zagrał bardzo dobrze, cała ta kreacja jest bardzo dobra.

ocenił(a) film na 9
Zathar

Nie zawiedziesz się! Moim zdaniem duuuużo lepszy od "Nowe porządki".

Zathar

dla mnie wcześniejsza część lepsza, tu nawrzucali przekleństw, śmiesznych scenek mniej, jakby na siłę dodane, nie trzymało się to kupy tylko było od niechcenia, no, ale o gustach się nie dyskutuje...

ocenił(a) film na 3
Shaker82

Zdecydowanie się zgadzam.. Tyle wątków, że w sumie to nie wiadomo, który jest główny. Po obejrzeniu pierwszej części byłam zachwycona pomimo tego, że nie lubię tego typu filmów. Tutaj się zawiodłam. Jak dla mnie porażka...

ocenił(a) film na 3
ooolccc

Klikam Lubię to! :)

ocenił(a) film na 2
Zathar

Twoje obawy okazały się słuszne.

ocenił(a) film na 1
Zathar

Ale te dwa filmy już dawno nakręcili tylko teraz dali do kin jeden po drugim

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones