PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=766551}
6,4 169 163
oceny
6,4 10 1 169163
4,0 28
ocen krytyków
Pitbull. Niebezpieczne kobiety
powrót do forum filmu Pitbull. Niebezpieczne kobiety

Oczywiste było, że Vega chce szybkiej i dużej kasy robiąc 3 część w tak krótkim odstępie czasu po 2. Można się było spodziewać słabego filmu ale to co zrobił ten kolo to już przesada. Scenariusz dno, dialogi super dno, zupełnie nie klejąca się fabuła a aktorzy na marginesie bardzo dobrzy dostosowali się poziomem do tego dna. Byłem fanem Pitbulla ale jak kasa przysłoni wszystko inne to tak się to kończy. Nie idźcie na tą parodię filmu.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
tomasz_wilk_filmweb

Ma swoje wady ale dnem to na pewno nie jest , idź na polskie komedie z ostatnich lat kac wawa pewnie trafi w twoje gusta.

ocenił(a) film na 3
Wulfstan

Vega jest rez. tych własnie polskich komedii ostatnich lat Ciacho Last Minute..

ocenił(a) film na 7
ceramzz

Ale jest też reżyserem już znacznie lepszych służb specjalnych więc można powiedzieć że idzie w dobrą stronę. On ostatnio po prostu przerzucił się na kino sensacyjno-rozrywkowe które sprzedaje się jak świeże bułeczki.

ocenił(a) film na 6
Wulfstan

,, Idz na polskie komedie z ostatnich lat kac wawa pewnie trafi w twoje gusta '' Człowieku , zacznijmy od tego , że Pit Bull to nie jest komedyjka tylko film akcji , powtarzam film akcji . Tak jak w poprzednich seriach tej produkcji ten film trzymał poziom . Był mocny , wulgarny i trzymał w napięciu tak przy tej części jedyni co dostajemy to dawkę humoru . Nie ukrywam , ze sam się śmiałem z tych żartów ale wychodząc z kina byłem zawiedziony i zażenowany bo nie otrzymałem tego na co tak bardzo liczyłem .

ocenił(a) film na 6
tomasz_wilk_filmweb

No nie przesadzajmy że dno. Film średni, taki na ocenę 6-7.

ocenił(a) film na 7
tomasz_wilk_filmweb

Chyba jesteś jednak fanem Pitbulla ale tego z 2005 roku. Dziś taki Pitbull by nie zarobił nawet 1/4 co obecny. Widzisz Vega nakręcił dno wg Ciebie ale kasa się zgadza i o to chodziło. Większość ludzi jest jednak na plus więc też się zgadza.

ocenił(a) film na 1
tomasz_wilk_filmweb

Zgadzam się w 200%. Ten film to totalne dno.

ocenił(a) film na 7
therealgoodfella

to może powiesz jaki film sensacyjny polski nie serial jest dobry bo niestety nie moge sobie przypomniec

ocenił(a) film na 1
anetasikorka

wyje*ane mam w polskie kino.

ocenił(a) film na 7
therealgoodfella

no to skoro tak to lepiej nie chodzić na polskie kino a tym bardziej nie oceniać :)

ocenił(a) film na 1
anetasikorka

Jak obejrzałem to oceniłem.

therealgoodfella

ale się ogląda, żeby ocenić jako "dno" - taka forma spełnienia czy masochizm?

ocenił(a) film na 1
fajera

Ale odkopałeś temat. Chyba ze znajomymi wtedy to oglądałem i trochę sam ciekawy byłem :)

ocenił(a) film na 1
anetasikorka

Kultowe Psy polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones