PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=766551}
6,4 169 146
ocen
6,4 10 1 169146
4,0 28
ocen krytyków
Pitbull. Niebezpieczne kobiety
powrót do forum filmu Pitbull. Niebezpieczne kobiety

Dziewczyna zostaje oskarżona o zamordowanie matki, ucieka z więzienia, potem dostaje dożywocie i zabija współwięźniarkę......... chwilę później dostaje warunkowe zwolnienie.
Coś przeoczyłam, przysnęłam...?

ocenił(a) film na 7
Friendsa

Podbijam pytanie, też tego nie rozumiem.

ocenił(a) film na 6
donna_darko

Chyba nie dostała dożywocia, ale nie jestem pewien. może ktoś powie ile dostała.

ocenił(a) film na 3
Michael_van_Grand

W piz.du z tym dożywociem. Ona siedziała w więzieniu czy hotelu bo przeoczyłem?

Friendsa

To chyba było nieistotne dla reżysera. Inaczej musiałby wymyślić coś sensownego.

ocenił(a) film na 5
NickError

A ktoś mi powie za co do więzienia trafił cukier?

ocenił(a) film na 8
Bachen

heheh No przecież jego adwokatka kazała mu sobie wybrać za co chce iść siedzieć

ocenił(a) film na 5
bytrek

Widocznie musiałem przysnąć przez chwile

ocenił(a) film na 5
Bachen

za bieganie z piła mechaniczną za miejscowa łobuzerka.

ocenił(a) film na 5
Friendsa

tylko jednego nie rozumiesz?

ocenił(a) film na 9
Friendsa

Nie zauważyłem momentu by jasno było określone, że dostała dożywocie. Gdyby dostała to zostałaby w ZK i czekała na wokandę kilka lat ;)

ocenił(a) film na 5
Friendsa

Ta skrótowość fabuły i nałożenie iluś tam absurdalnych zbędnych wątków poraża - fakt, wyjaśnijcie mi też ludzie kto i po co miał porwać dziecko - gdzie maltretują tego gościa z BMW i potem grubas chce go zgwałcić ? Ciągłość i sensowność osi fabularnej nie jest chyba mocną stroną Vegi. Zachowanie policjantki Zuzy po tym jak potraktował ją Cukier totalnie irytuje, nie dość, że go nie spisuje to znowu idzie się z nim pieprzyć - no ludzie - po takim potraktowaniu z zaproszeniem rodziny i poniżeniu - serio - ja rozumiem, że baby są głupie, myślą czasem waginą - ale litości ! Wątek ze strażakiem - kolejna baba w babie, za to ważne wątki totalnie leżą - np polanie twarzy prokuratora nie ma wpływu na postawę policji, jakieś zaostrzenie akcji i finał.
Od cholery postaci, pocięte, wątki, sceny, skrótowość fabuły, relacji między bohaterami - niech Vega da następny scenariusz jakimś spin doctorom czy coś.

ocenił(a) film na 7
hagen_filmweb

ona to zrobila dla zdjecia listy smierci dla grabowskiego, za ktore potem w zemscie zalatwil jej strazak dyscyplinarke.

ocenił(a) film na 5
Ciubas

Hmm o ile pamiętam to lista wystaje z kurtki i ona robi jej foto komórką - czego nie widzimy, to jest już po stosunku, że tak nie ładnie napiszę.

ocenił(a) film na 4
Friendsa

Ja do tego dołączę jeszcze jedno, o ile udało mi się z tego bełkotu i fatalnego (tradycyjnie) dźwięku zrozumieć, to Curuś coś tam gadała, że nie może mieć dzieci? A przecież miała. No chyba, że mówiła o kimś innym, ale to proszę o sprostowanie. Bardzo możliwe, że zwyczajnie nie zrozumiałam, ale przy tej jakości dźwięku nietrudno o kłopot z rozumieniem dialogów.

ocenił(a) film na 5
KrecikJ23

tak mówiła coś takiego że ojciec chciał ją zgwałcić i skoczyła z wysoka czy coś jak przed nim uciekała i lekarze jej powiedzieli że nie będzie mogła mieć dzieci a jednak ma i i cierpi na tym że siedzi jej rodzina,mąż,dziecko.Myślę ,że to palnęła/wymyśliła na poczekaniu by wzbudzić litość w Sędzinie i mieć większe szanse przez to na zwolnienie warunkowe.Przynajmniej ja to tak odebrałem.

ocenił(a) film na 8
Friendsa

To jest Polska! Kraj w którym mordercy i złodzieje chodzą wolno a ludzie za skradzionego batonika lub palenie trawki garują po kilka lat.

Friendsa

Przeoczyłaś, że się spoilery zaznacza.

Friendsa

dostała dożywocie, potem ją wypuścili, też nie wiem jak i o co chodzi

MrTheKozak

Zdjęcia do filmu rozpoczęły się 18 maja, a zakończyły w czerwcu 2016 roku.
to ile w miesiąc ten film nakrecili...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones